@Transu96 Tydzień temu jeszcze miałem git fryzurke. U mnie to jest tak że przez 3 tygodnie jest picuś glancuś a nagle w czwartym tygodniu zaczynam wyglądac jak Chewbacca
@Odcinkowy Szwagra siostra z rodziną to z Anglii do Polski przyjeżdża zęby robić, nawet wliczając przelot w obie strony i tak im taniej wychodzi niż tam XD
@Arkon No i tak nie sądzę, żeby sobie mogli w styczniu pozwolić na taki zakup. Ale no wiadomo nie siedziałem w księgowości na Anfield, może jednak ich stać.
@Arkon "w miejsce Van Dijka" to rozumiem że chodzi ci o transfer teraz poza okienkiem za kontuzjowanego gracza. Myślę że Liverpool nawet nie ma kasy na klauzulę za nich w tym momencie.
@daniel32778 Generalnie jestem zdania, że ten przepis o braku przewinienia po akcji należy zmienić. Kartki za faule taktyczne po spalonych, jak ciągnięcie za koszulkę czy przytrzymywanie to jasne, powinny nie być przyznawane jeżeli akcja została przerwana. Natomiast faule brutalne grożące zdrowiu zawodnika powinny być karane tak samo jak w akcji prawidłowej.
@Encore Dać szanse Griezmannowi na tej jego wymarzonej pozycji, jak nie będzie w stanie pociągnąć gry z rywalem, którego nazwy nawet nie umiem napisać, to do zsypu z chłopem.
0
@Transu96 Rozważam taką opcję. Z moimi zakolami to Statham wchodzi w grę.
0
@Transu96 Tydzień temu jeszcze miałem git fryzurke. U mnie to jest tak że przez 3 tygodnie jest picuś glancuś a nagle w czwartym tygodniu zaczynam wyglądac jak Chewbacca
1
@hoeniker no kuźwa a ja sie na jutro umówiłem 10 minut temu xD
2
@TheGoldenEleven To słaby w takim razie
2
@TheGoldenEleven No nie pogodzi bo Ramos nie gra
1
Co to jakaś fala obserwujących na TT mi się zleciała, przez rok mi tyle followów nie przybyło
0
@kkbarca To nic
1
@kerouac są "fanowskie" spolszczenia, ale lubią sie psuć po aktualizacjach gry
0
@kerouac podstawa czego? podstawa znajomości angielskiego to wystarczy do gry w to :D
0
@Kamil92 i Dembele miałby grać kosztem Fatiego? A w życiu :P
1
@sebasek99 Europka IV jest już od dawna do wzięcia za grosze, także chyba nie ma powodu grać w 2 :P
1
@VamosRakieta Zdrówka Ivanek, zdrówka :)
0
Ma ktoś linka do bramki Pogoni z Lechią? xD
2
@arasz1819 Luzik, dzisiaj miałem tylko zajęcia od 8 do 17:30, z najdłuższą przerwą 30 minut.
2
@ulik10 Mam już jakiś czas na liście "do obejrzenia", no trochę zachęciłeś żeby go przesunąć wyżej w kolejności.
2
@Danny Gaucho Wczoraj ci nie przeszkadzało łysolku
7
@macio_944 najlepsze jest to, że ona nawet nie jest tęczowa, to zwykły gradient xD
8
@macio_944 Debile xD bardzo fajnie nowa ikonka wygląda na pulpicie :)
1
@Odcinkowy Szwagra siostra z rodziną to z Anglii do Polski przyjeżdża zęby robić, nawet wliczając przelot w obie strony i tak im taniej wychodzi niż tam XD
1
@Xwowrak No to niezłe ceny, u mnie prywatnie to 180 za ząb biorą
0
@Arkon No i tak nie sądzę, żeby sobie mogli w styczniu pozwolić na taki zakup. Ale no wiadomo nie siedziałem w księgowości na Anfield, może jednak ich stać.
0
@Arkon "w miejsce Van Dijka" to rozumiem że chodzi ci o transfer teraz poza okienkiem za kontuzjowanego gracza. Myślę że Liverpool nawet nie ma kasy na klauzulę za nich w tym momencie.
0
@Arkon Nie sądzę żeby to były realne transfery
0
@sawyer00 Mateu Chaos
3
@daniel32778 Generalnie jestem zdania, że ten przepis o braku przewinienia po akcji należy zmienić. Kartki za faule taktyczne po spalonych, jak ciągnięcie za koszulkę czy przytrzymywanie to jasne, powinny nie być przyznawane jeżeli akcja została przerwana. Natomiast faule brutalne grożące zdrowiu zawodnika powinny być karane tak samo jak w akcji prawidłowej.
13
@Encore Dać szanse Griezmannowi na tej jego wymarzonej pozycji, jak nie będzie w stanie pociągnąć gry z rywalem, którego nazwy nawet nie umiem napisać, to do zsypu z chłopem.
1
@itmustbejoke niewymagające pod jakim względem, mocnego kompa, mocnego skilla czy mocnej psychy ;D
4
@ranger3120 na gmailu można na pewno
0
@MesQueUnClub_87 To jest ranking tylko produkcji Amazona, a też mają na pewno niemiało takich, które są tam tylko na licencji :P
0
Co polecacie obejrzeć na Amazon Prime Video oprócz The Boys? Bo ogarnąłem że w Play można wziąć pół roku Prime Video za free :V