@FafitFCB nie był na kadrze i trenował, w dodatku ma to być mecz na rotacje przed klasykiem (a 3 dni potem już mecz z Juve), więc logika podpowiada że musi zagrać. Jak nie zagra to ja już nie wiem :P
@Ramos9248 Mam hantle po 10kg każda, ogólnie ćwiczyłem coś tam już sobie z jakiegoś filmiku na YT jakiegoś gościa, ale to był taki bardziej wytrzymałościowy trening chyba, cykl 5 ćwiczeń bez żadnych przerw po 3 serie, 1 po 10 powtórzeń, druga po 15 i trzecia po 20. Po 7,5kg miałem założone.
@DLFCB No to jest dobre pytanie, jak mu zadałem to tylko mi wysłał PDF z opisem działania siodła :D Generalnie musze zrobić na projekt coś, jak on to ujął, namacalnego związanego z transportem. Tylko on chce coś "działającego", a nie tylko do postawienia na półce. Jak będę chciał zrobić widlaka, to musi sie podnosić, wywrotka sie musi faktycznie wywracać, no na takiej zasadzie. Chciałem zrobić po prostu model ciągnika siodłowego z napędem żeby jeździł, ale sie wtedy doczepił o to siodło.
@fcbarcafan19 Sam "model" to moge i z tektury walnąć, ale chłop sobie wymyślił że najlepiej żeby też działał w nim mechanizm blokujący sworzeń, żeby móc na tym zademonstrować zasadę działania takiego siodła. A aż taką złotą rączką chyba nie jestem.
@rust No cóż, generalnie leży system szkolenia już od dziecka, a jak nawet się trafi perełka to do tego scouting też nie jest za dobry i większość w końcu rezygnuje z treningów na rzecz szkoły/pracy. Znaczy wiadomo że w pewnym stopniu tak jest w każdym kraju, ale sądzę że u nas jest z tym wiele gorzej.
Twitter to platforma gdzie 99% użytkowników pisze sama do siebie bo nikt ich nie obserwuje i czasami jakaś przybłęda im odpowie żeby napisać że gówno sie znają. Dajcie followka
0
@macio_944 Niby tak, ale to jest produkt za jakieś 20 złotych i nie zamyka na jedną grupę odbiorców (no może poza płcią xD), dużo większa ekspozycja
0
@macio_944 Dopiero początek panie
3
@FafitFCB nie był na kadrze i trenował, w dodatku ma to być mecz na rotacje przed klasykiem (a 3 dni potem już mecz z Juve), więc logika podpowiada że musi zagrać. Jak nie zagra to ja już nie wiem :P
7
@sebasek99
La Rambla: żałosny jesteś w uj dwulicowy nara
Też La Rambla: hej, chcesz coś z Avonu?
9
@NeroTFP środkowa maskotka chyba nie podziela entuzjazmu
3
@ksobi Noo zara się nie zdziwię jak mi drzewo przez okno wleci
0
@patry295 Nie wiedziałem tylko jak sie nazywa aktorka grająca teściową :P
0
@SelloutCrowd Najlepiej napisz jaka to misja, bo chyba nie każda? :V
0
@Ramos9248 Mam hantle po 10kg każda, ogólnie ćwiczyłem coś tam już sobie z jakiegoś filmiku na YT jakiegoś gościa, ale to był taki bardziej wytrzymałościowy trening chyba, cykl 5 ćwiczeń bez żadnych przerw po 3 serie, 1 po 10 powtórzeń, druga po 15 i trzecia po 20. Po 7,5kg miałem założone.
2
Elo sportowe świry, kto robił FBW mając same hantle do dyspozycji w domu i poleci jakiś plan. No dobra mam jeszcze drążek ale to tyle.
0
@Unikatowy Niee no ja wiem, tylko nie wiem jak mam to zbudować samemu :D
1
@DLFCB No to jest dobre pytanie, jak mu zadałem to tylko mi wysłał PDF z opisem działania siodła :D
Generalnie musze zrobić na projekt coś, jak on to ujął, namacalnego związanego z transportem. Tylko on chce coś "działającego", a nie tylko do postawienia na półce. Jak będę chciał zrobić widlaka, to musi sie podnosić, wywrotka sie musi faktycznie wywracać, no na takiej zasadzie. Chciałem zrobić po prostu model ciągnika siodłowego z napędem żeby jeździł, ale sie wtedy doczepił o to siodło.
0
@fcbarcafan19 Sam "model" to moge i z tektury walnąć, ale chłop sobie wymyślił że najlepiej żeby też działał w nim mechanizm blokujący sworzeń, żeby móc na tym zademonstrować zasadę działania takiego siodła. A aż taką złotą rączką chyba nie jestem.
0
@Janas11224 Nie no właśnie w tym problem, że musze to zrobić jakoś fizycznie. Od razu dodam że nie mam drukarki 3D :V
0
Ma ktoś może pomysł w jaki sposób wykonać model siodła? Takiego z ciężarówki, nie dla konia xD
0
@emeu Jest opcja dezaktywacji konta, ale wtedy tylko znikasz z listy swoich znajomych i z wyszukiwarki, posty i wiadomości chyba zostają.
0
@emeu To był tylko przykład, dlaczego takie coś nie jest możliwe :)
9
@emeu Nie. O to chodzi żebyś sie bratu do komputera nie zakradł jak będzie w kiblu i konta nie skasował.
28
@NeroTFP Czekaj, czyli to foto jak Mbappe siedzi w pokoju obklejonym zdjęciami Grosickiego to fejk?
4
@tobiasson92 Zdziwiłbym się jakby zagrał mecz w Brighton będąc w Poznaniu :D
1
@MaziFCB Trener kazał próbować to próbują
0
@rust No cóż, generalnie leży system szkolenia już od dziecka, a jak nawet się trafi perełka to do tego scouting też nie jest za dobry i większość w końcu rezygnuje z treningów na rzecz szkoły/pracy. Znaczy wiadomo że w pewnym stopniu tak jest w każdym kraju, ale sądzę że u nas jest z tym wiele gorzej.
0
Kto mi załatwi laysy pieczony kurczak, płacę szczerym złotem
4
@GIGAKOKS popijam fasolową maślanką, mam stalowe jelita
124
@BarcaInfo ten co sie maratończyk nagle zrobił
2
@sewek1978 w sobotę 24.10, godzina jeszcze nieznana chyba ale prawdopodobnie 13 albo 16 bo chińczyki.
0
@Timishiru1337 pewnie też milion prac już o tym powstało i wszystko już wrzucone do programu antyplagiatowego
1
@Transu96 Myślałem że już przerabialiśmy ten temat. Suareza nosacza wymyśleliście wy, larambiarze.
2
Twitter to platforma gdzie 99% użytkowników pisze sama do siebie bo nikt ich nie obserwuje i czasami jakaś przybłęda im odpowie żeby napisać że gówno sie znają. Dajcie followka
1
@Hushovt Jestem z pomorskiego i też mamy cebularze, nie jesteście tam wyjątkowi :P