11

@MaTt_BarcaFan Zakładam opaske na jedno oko, hak na rękę i wchodzę na zakazane strony.

6

@Kettger i Varane do dzisiaj bez Ramosa u boku gra jak junior, a lat ma już 27. Ale lepiej pisać grube frazesy o lidze europy, minimum oczekiwań i charakterystycznych cechach narodu, bo ktoś sie ośmielił napisać że chłopak z Barcy B powinien być powoli wprowadzany do pierwszego zespołu.

3

@PatrychoO Hej Gus! To działa! Patrz, Idzie twoja żona!

7

Jako że @Coutinho007 przypomniał o najlepszej bajce świata, zapraszam przed snem na najlepsze teksty Andiego Andersona xD


3

@Mixtape Tata: Kiedy byłem na wojnie wszystko było zielone, zielony ser, zielone ziemniaki, zielona sałata...
Ludwiczek: Tato ale sałata jest zielona.
Tata: Teraz tak. My to zaczęliśmy.

0

@DaPi na telepizze

7

@HK23 W lupce to ci sie wyświetlają fotki podobne do tych, w które sam wchodzisz i lajkujesz, więc podziękuj sam sobie xD

27

@BarcaInfo na wfie nawet tak mówiłem

5

@cules96 Nie wiem czy autentyk, ale raczej nie z wczoraj. W Tweecie mowa o 17 września, a mamy już październik :P

0

@LionelM95 Dlaczego sie przejmujesz takimi rzeczami :)

1

@Limaker myślę że jednak Dembele LS, Pedri 10, Messi PS

3

@BarcaInfo Niby fajnie, ale ilość klasyków, kiedy to drużyna w teoretycznie gorszej sytuacji wygrywała mnie niepokoi :P

0

@cinero1996 Obecnie to jest odwrotnie :)

1

@sidzej Jak na prezent to 100% wersja droższa z napędem. Ta droższa cena i tak się "zwraca" (no nie w tym przypadku skoro to prezent) i użytkownik potem może sobie odsprzedawać gry jak przejdzie, w wersji Digital nie ma takiej opcji. W dodatku jak ma słaby internet to 3 dni będzie grę pobierał cyfrowo, zamiast zainstalować z płyty.

3

@koksik2700 Chodzi o immersję. Night City jest wielopoziomowe w pionie, biegając sobie w TPP nie odczujesz tak wielkości miasta i psuje to lub zmusza do przebudowania wiele innych mechanik w całej grze.

1

@FC1899Barca I skąd w ogóle pewność, że gdyby woleli Mbappe to by go kupili? PSG by sobie mogło przebijać oferty Barcy w nieskończoność

0

@SiSenior Si Senior

0

@Don Lucas Pewnie wtedy ta strona też wyglądała jak prezentacja w powerpoincie XD

2

@norbi77 Twoja już lepiej leży

3

Sprawdzam czapke (prawie pasuje)

1

@damianex10 No wiem, pociągami jeżdżę i respektują moją legitke, ale jak pani z weryfikacji allegro zobaczy brak nowej naklejki to mnie może wyautować :D

3

Na Allegro Smart na pół roku za darmo dla studentów, ciekawe czy mi przyjmą legitymacje jak od marca mam nieważną bo nie podbijają XD

0

@kris81 w sumie nie próbowałem bo nie lubię gazowanej, ale chyba może być. Nie widzę za bardzo powodu czemu miałoby być coś nie tak :P głównie chodzi o cukier itd. że sokami to sie wszystko tam zakleja

3

@kris81 nie lej nic poza wodą. Zaklei sie to wszystko w środku i nie ma szans że to dasz radę trzymać w dobrym stanie. Polecam kupić takie syropy w butelkach i sobie nalewać troszke do szklanki zanim podstawisz pod lodówkę i jest gituwa :)

5

Tak trzymaj Antoine, wbijaj szpilki w Ludwiczka publicznie to już w styczniu Cie na czarną liste wrzuci.

2

@ViscaBarca123 Poprzedni sezon też zaczął super, na wiosnę była już klapa. Ciekawe jak tym razem będzie sobie radził na przestrzeni całego roku. Tylko sądzę że i tak nie będzie Barcelony stać na taki zakup, o ile nowy zarząd nie zdecyduje sie sprzedać np. Griezmanna.

4

@PatrychoO Ta kobieta to jest wszystkim co najgorsze. Jakbym chciał dzieciom pokazać jakim człowiekiem nie być to ona służy jako przykład.

0

@Colon Mam w salonie na półce 5litrowe wino kupione na wycieczce 12 lat temu. Tylko że stało jako ozdoba, niechronione przed słońcem itd. i sie boje otworzyć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?