@Kettger i Varane do dzisiaj bez Ramosa u boku gra jak junior, a lat ma już 27. Ale lepiej pisać grube frazesy o lidze europy, minimum oczekiwań i charakterystycznych cechach narodu, bo ktoś sie ośmielił napisać że chłopak z Barcy B powinien być powoli wprowadzany do pierwszego zespołu.
@Mixtape Tata: Kiedy byłem na wojnie wszystko było zielone, zielony ser, zielone ziemniaki, zielona sałata... Ludwiczek: Tato ale sałata jest zielona. Tata: Teraz tak. My to zaczęliśmy.
@sidzej Jak na prezent to 100% wersja droższa z napędem. Ta droższa cena i tak się "zwraca" (no nie w tym przypadku skoro to prezent) i użytkownik potem może sobie odsprzedawać gry jak przejdzie, w wersji Digital nie ma takiej opcji. W dodatku jak ma słaby internet to 3 dni będzie grę pobierał cyfrowo, zamiast zainstalować z płyty.
@koksik2700 Chodzi o immersję. Night City jest wielopoziomowe w pionie, biegając sobie w TPP nie odczujesz tak wielkości miasta i psuje to lub zmusza do przebudowania wiele innych mechanik w całej grze.
@damianex10 No wiem, pociągami jeżdżę i respektują moją legitke, ale jak pani z weryfikacji allegro zobaczy brak nowej naklejki to mnie może wyautować :D
@kris81 w sumie nie próbowałem bo nie lubię gazowanej, ale chyba może być. Nie widzę za bardzo powodu czemu miałoby być coś nie tak :P głównie chodzi o cukier itd. że sokami to sie wszystko tam zakleja
@kris81 nie lej nic poza wodą. Zaklei sie to wszystko w środku i nie ma szans że to dasz radę trzymać w dobrym stanie. Polecam kupić takie syropy w butelkach i sobie nalewać troszke do szklanki zanim podstawisz pod lodówkę i jest gituwa :)
@ViscaBarca123 Poprzedni sezon też zaczął super, na wiosnę była już klapa. Ciekawe jak tym razem będzie sobie radził na przestrzeni całego roku. Tylko sądzę że i tak nie będzie Barcelony stać na taki zakup, o ile nowy zarząd nie zdecyduje sie sprzedać np. Griezmanna.
@Colon Mam w salonie na półce 5litrowe wino kupione na wycieczce 12 lat temu. Tylko że stało jako ozdoba, niechronione przed słońcem itd. i sie boje otworzyć :D
11
@MaTt_BarcaFan Zakładam opaske na jedno oko, hak na rękę i wchodzę na zakazane strony.
6
@Kettger i Varane do dzisiaj bez Ramosa u boku gra jak junior, a lat ma już 27. Ale lepiej pisać grube frazesy o lidze europy, minimum oczekiwań i charakterystycznych cechach narodu, bo ktoś sie ośmielił napisać że chłopak z Barcy B powinien być powoli wprowadzany do pierwszego zespołu.
3
@PatrychoO Hej Gus! To działa! Patrz, Idzie twoja żona!
7
Jako że @Coutinho007 przypomniał o najlepszej bajce świata, zapraszam przed snem na najlepsze teksty Andiego Andersona xD
3
@Mixtape Tata: Kiedy byłem na wojnie wszystko było zielone, zielony ser, zielone ziemniaki, zielona sałata...
Ludwiczek: Tato ale sałata jest zielona.
Tata: Teraz tak. My to zaczęliśmy.
0
@DaPi na telepizze
7
@HK23 W lupce to ci sie wyświetlają fotki podobne do tych, w które sam wchodzisz i lajkujesz, więc podziękuj sam sobie xD
27
@BarcaInfo na wfie nawet tak mówiłem
5
@cules96 Nie wiem czy autentyk, ale raczej nie z wczoraj. W Tweecie mowa o 17 września, a mamy już październik :P
0
@LionelM95 Dlaczego sie przejmujesz takimi rzeczami :)
1
@Limaker myślę że jednak Dembele LS, Pedri 10, Messi PS
3
@BarcaInfo Niby fajnie, ale ilość klasyków, kiedy to drużyna w teoretycznie gorszej sytuacji wygrywała mnie niepokoi :P
0
@cinero1996 Obecnie to jest odwrotnie :)
1
@sidzej Jak na prezent to 100% wersja droższa z napędem. Ta droższa cena i tak się "zwraca" (no nie w tym przypadku skoro to prezent) i użytkownik potem może sobie odsprzedawać gry jak przejdzie, w wersji Digital nie ma takiej opcji. W dodatku jak ma słaby internet to 3 dni będzie grę pobierał cyfrowo, zamiast zainstalować z płyty.
3
@koksik2700 Chodzi o immersję. Night City jest wielopoziomowe w pionie, biegając sobie w TPP nie odczujesz tak wielkości miasta i psuje to lub zmusza do przebudowania wiele innych mechanik w całej grze.
1
@FC1899Barca I skąd w ogóle pewność, że gdyby woleli Mbappe to by go kupili? PSG by sobie mogło przebijać oferty Barcy w nieskończoność
7
@Adamski69 śmieszne, ale to jest informacja z obostrzeniami w Niderlandach :D
https://www.gov.pl/web/holandia/nowe-zasady-ochrony-przed-koronawirusem-obowiazujace-w-krolestwie-niderlandow-od-14-pazdziernika-godz-2200-wrzesnia
0
@SiSenior Si Senior
0
@Don Lucas Pewnie wtedy ta strona też wyglądała jak prezentacja w powerpoincie XD
2
@norbi77 Twoja już lepiej leży
3
Sprawdzam czapke (prawie pasuje)
1
@damianex10 No wiem, pociągami jeżdżę i respektują moją legitke, ale jak pani z weryfikacji allegro zobaczy brak nowej naklejki to mnie może wyautować :D
3
Na Allegro Smart na pół roku za darmo dla studentów, ciekawe czy mi przyjmą legitymacje jak od marca mam nieważną bo nie podbijają XD
0
@kris81 w sumie nie próbowałem bo nie lubię gazowanej, ale chyba może być. Nie widzę za bardzo powodu czemu miałoby być coś nie tak :P głównie chodzi o cukier itd. że sokami to sie wszystko tam zakleja
3
@kris81 nie lej nic poza wodą. Zaklei sie to wszystko w środku i nie ma szans że to dasz radę trzymać w dobrym stanie. Polecam kupić takie syropy w butelkach i sobie nalewać troszke do szklanki zanim podstawisz pod lodówkę i jest gituwa :)
5
Tak trzymaj Antoine, wbijaj szpilki w Ludwiczka publicznie to już w styczniu Cie na czarną liste wrzuci.
2
@Jaca27 https://i.gyazo.com/fdce468809998808214c66047ca95159.png
2
@ViscaBarca123 Poprzedni sezon też zaczął super, na wiosnę była już klapa. Ciekawe jak tym razem będzie sobie radził na przestrzeni całego roku. Tylko sądzę że i tak nie będzie Barcelony stać na taki zakup, o ile nowy zarząd nie zdecyduje sie sprzedać np. Griezmanna.
4
@PatrychoO Ta kobieta to jest wszystkim co najgorsze. Jakbym chciał dzieciom pokazać jakim człowiekiem nie być to ona służy jako przykład.
0
@Colon Mam w salonie na półce 5litrowe wino kupione na wycieczce 12 lat temu. Tylko że stało jako ozdoba, niechronione przed słońcem itd. i sie boje otworzyć :D