@DaPi Baterie w iphonach to zawsze jest żart. Jednak obecnie we wszystkich "nowoczesnych" smartfonach bateria po dwóch latach jest do wywalenia. No w produktach Apple jest do wywalenia w dzień zakupu. Samsung zresztą to samo.
@Kwiatek67 no albo możesz szukać kretyna na rynku, który weźmie jednonogiego Umtitiego i zapłaci mu tyle co Barcelona. Sam wybierz która opcja łatwiejsza
@NaFazieHitman w PSG U19 wali po kilka bramek co mecz i ma po kilka kluczowych podań. To że nie bryluje w 1 drużynie PSG jak Fati czy Pedri w Barcelonie nie oznacza, że nic nie pokazuje. No i jest od nich jeszcze o rok młodszy.
@AdiBarca87 Trochę sobie sam strzelił Font w stopę tym ciągłym gadaniem o Xavim, bo teraz ludzie myślą że on nic innego nie ma przygotowane. A czytałem kilka obszernych artykułów na temat jego projektu i wydaje się być dobrze przemyślany na wszystkich frontach.
@AdiBarca87 Walnął tylko gafę z tym zwolnieniem Koemana, ale szybko się z tego wycofał a cała reszta trzyma się kupy i w żaden sposób nie wyklucza. Xavi niekoniecznie musi być od razu trenerem, może pracować z dyrekcją sportową. Jeżeli udałoby im się przekonać Guardiolę to Xavi może pracować razem z nim (żeby zapewne w przyszłości go zastąpić). A co do Laporty no to chyba logiczne że osobno wystartują skoro Font ma swój plan przygotowywany od wielu lat, a Laporta w zasadzie jeszcze nie ma nic.
@Janas11224 Od bodajże 5 sezonu zmienił sie producent i dalej to już po prostu żal oglądać. Poprawność polityczna i jakieś śmieszne odcinki z morałem typu "przyjaźń jest najważniejsza!", "kolor skóry nie ma znaczenia!"
@Rewolucja123 W końcu wyglądał jak element drużyny. I to taki potrzebny, pasujący. Coś nowego, występ na plus. Oby dobry zwiastun przed kolejnymi meczami. Szkoda zmarnowanych okazji, ale miał trochę pecha. Najważniejsze że był pod grą.
@Pawel13sz Zależy jak będzie się prezentował w rezerwach. Jak będzie grał super sezon to Ludwiczek z ekipą pewnie go zauważą i dadzą zadebiutować. Tym bardziej że to pomocnik o profilu, którego w pierwszej drużynie brakuje.
@Muszynianka Możesz na WhoScored, ale tam wszystko jest liczone matematycznie wg algorytmów, a co za tym idzie Dembele ma na przykład wyższą notę niż Pedri bo zdobył szczęśliwą bramkę.
@deyna2018 tak, ale to też nie jest takie nasze twarde "drynk" tylko to y jest troszkę miększe, trochę jakbyś chciał powiedzieć "y" i "i" jednocześnie.
@Trepyveb Trener nalega na jego transfer więc sądzę że on ma lepsze pojęcie co Depay dałby zespołowi. Poza tym u niego w kadrze grał na dziewiątce i miał w 19 spotkaniach 11 goli i 12 asyst.
0
@DaPi Baterie w iphonach to zawsze jest żart. Jednak obecnie we wszystkich "nowoczesnych" smartfonach bateria po dwóch latach jest do wywalenia. No w produktach Apple jest do wywalenia w dzień zakupu. Samsung zresztą to samo.
0
@kkbarca podobno Pique
1
@insp1re Za tydzień po lidze mistrzów już nie będą musieli punktować?
9
@Pawlak1992 Za to wpędził klub w ogromne zadłużenie. W obecnych finansowych okolicznościach Laporta raczej nie jest dobrym wyjściem :V
0
@Nano22 I pewnie ci zaśpiewała "Not gonna get it"
4
@Janiama Po świętach dopiero przywali z 50k skoro dopuszczają testy antygenowe do oficjalnych statystyk.
0
@Kwiatek67 no albo możesz szukać kretyna na rynku, który weźmie jednonogiego Umtitiego i zapłaci mu tyle co Barcelona. Sam wybierz która opcja łatwiejsza
4
@ProMILs @Kwiatek67 Jak nie wiecie dlaczego to poczytajcie trochę jak działają kontrakty
0
@NaFazieHitman w PSG U19 wali po kilka bramek co mecz i ma po kilka kluczowych podań. To że nie bryluje w 1 drużynie PSG jak Fati czy Pedri w Barcelonie nie oznacza, że nic nie pokazuje. No i jest od nich jeszcze o rok młodszy.
1
@tristan87 W końcu moge wyjść na ulice i odbierać krzyki ludzi jako komplement.
5
@snake99 zapomniałeś napisać że to śmiech na sali. Do spania
27
@kuz Chcieli, to Puig nie chciał nigdzie iść.
2
@clyde Kumpel w Poznaniu studiuje, musze go opierdzielić czemu mi jeszcze tego nie przywiózł.
0
@AdiBarca87 Trochę sobie sam strzelił Font w stopę tym ciągłym gadaniem o Xavim, bo teraz ludzie myślą że on nic innego nie ma przygotowane. A czytałem kilka obszernych artykułów na temat jego projektu i wydaje się być dobrze przemyślany na wszystkich frontach.
0
@AdiBarca87 Walnął tylko gafę z tym zwolnieniem Koemana, ale szybko się z tego wycofał a cała reszta trzyma się kupy i w żaden sposób nie wyklucza. Xavi niekoniecznie musi być od razu trenerem, może pracować z dyrekcją sportową. Jeżeli udałoby im się przekonać Guardiolę to Xavi może pracować razem z nim (żeby zapewne w przyszłości go zastąpić). A co do Laporty no to chyba logiczne że osobno wystartują skoro Font ma swój plan przygotowywany od wielu lat, a Laporta w zasadzie jeszcze nie ma nic.
0
@Janas11224 Od bodajże 5 sezonu zmienił sie producent i dalej to już po prostu żal oglądać. Poprawność polityczna i jakieś śmieszne odcinki z morałem typu "przyjaźń jest najważniejsza!", "kolor skóry nie ma znaczenia!"
27
@arraco Milan ma obecnie 23 mecze z rzędu bez porażki, także czemu nie :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pride1899 a żużel będzie?
0
@Encore Co znowu z Neymarem jest?
4
@Rewolucja123 W końcu wyglądał jak element drużyny. I to taki potrzebny, pasujący. Coś nowego, występ na plus. Oby dobry zwiastun przed kolejnymi meczami. Szkoda zmarnowanych okazji, ale miał trochę pecha. Najważniejsze że był pod grą.
1
@Pawel13sz Zależy jak będzie się prezentował w rezerwach. Jak będzie grał super sezon to Ludwiczek z ekipą pewnie go zauważą i dadzą zadebiutować. Tym bardziej że to pomocnik o profilu, którego w pierwszej drużynie brakuje.
1
@Muszynianka Możesz na WhoScored, ale tam wszystko jest liczone matematycznie wg algorytmów, a co za tym idzie Dembele ma na przykład wyższą notę niż Pedri bo zdobył szczęśliwą bramkę.
5
@Mihcim No nie gra to o czym tu rozmawiać.
7
@tomono Jasne że nie planuje. Ten rząd nic nie planuje.
4
@barcelonaLM 我不在乎
0
@ArdoFCB Cały czas mam szafę obklejoną naklejkami Barcy z Bravo Sport xD Z 10 lat już tam wiszą.
0
@deyna2018 tak, ale to też nie jest takie nasze twarde "drynk" tylko to y jest troszkę miększe, trochę jakbyś chciał powiedzieć "y" i "i" jednocześnie.
0
@deyna2018 "i" w środku słowa praktycznie nigdy w angielskim nie wymawia się jak nasze "i" tylko coś bardziej w kierunku "y"
0
@Trepyveb Trener nalega na jego transfer więc sądzę że on ma lepsze pojęcie co Depay dałby zespołowi. Poza tym u niego w kadrze grał na dziewiątce i miał w 19 spotkaniach 11 goli i 12 asyst.