0

@DaPi Baterie w iphonach to zawsze jest żart. Jednak obecnie we wszystkich "nowoczesnych" smartfonach bateria po dwóch latach jest do wywalenia. No w produktach Apple jest do wywalenia w dzień zakupu. Samsung zresztą to samo.

0

@kkbarca podobno Pique

1

@insp1re Za tydzień po lidze mistrzów już nie będą musieli punktować?

9

@Pawlak1992 Za to wpędził klub w ogromne zadłużenie. W obecnych finansowych okolicznościach Laporta raczej nie jest dobrym wyjściem :V

0

@Nano22 I pewnie ci zaśpiewała "Not gonna get it"

4

@Janiama Po świętach dopiero przywali z 50k skoro dopuszczają testy antygenowe do oficjalnych statystyk.

0

@Kwiatek67 no albo możesz szukać kretyna na rynku, który weźmie jednonogiego Umtitiego i zapłaci mu tyle co Barcelona. Sam wybierz która opcja łatwiejsza

4

@ProMILs @Kwiatek67 Jak nie wiecie dlaczego to poczytajcie trochę jak działają kontrakty

0

@NaFazieHitman w PSG U19 wali po kilka bramek co mecz i ma po kilka kluczowych podań. To że nie bryluje w 1 drużynie PSG jak Fati czy Pedri w Barcelonie nie oznacza, że nic nie pokazuje. No i jest od nich jeszcze o rok młodszy.

1

@tristan87 W końcu moge wyjść na ulice i odbierać krzyki ludzi jako komplement.

5

@snake99 zapomniałeś napisać że to śmiech na sali. Do spania

27

@kuz Chcieli, to Puig nie chciał nigdzie iść.

2

@clyde Kumpel w Poznaniu studiuje, musze go opierdzielić czemu mi jeszcze tego nie przywiózł.

0

@AdiBarca87 Trochę sobie sam strzelił Font w stopę tym ciągłym gadaniem o Xavim, bo teraz ludzie myślą że on nic innego nie ma przygotowane. A czytałem kilka obszernych artykułów na temat jego projektu i wydaje się być dobrze przemyślany na wszystkich frontach.

0

@AdiBarca87 Walnął tylko gafę z tym zwolnieniem Koemana, ale szybko się z tego wycofał a cała reszta trzyma się kupy i w żaden sposób nie wyklucza. Xavi niekoniecznie musi być od razu trenerem, może pracować z dyrekcją sportową. Jeżeli udałoby im się przekonać Guardiolę to Xavi może pracować razem z nim (żeby zapewne w przyszłości go zastąpić). A co do Laporty no to chyba logiczne że osobno wystartują skoro Font ma swój plan przygotowywany od wielu lat, a Laporta w zasadzie jeszcze nie ma nic.

0

@Janas11224 Od bodajże 5 sezonu zmienił sie producent i dalej to już po prostu żal oglądać. Poprawność polityczna i jakieś śmieszne odcinki z morałem typu "przyjaźń jest najważniejsza!", "kolor skóry nie ma znaczenia!"

27

@arraco Milan ma obecnie 23 mecze z rzędu bez porażki, także czemu nie :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pride1899 a żużel będzie?

0

@Encore Co znowu z Neymarem jest?

4

@Rewolucja123 W końcu wyglądał jak element drużyny. I to taki potrzebny, pasujący. Coś nowego, występ na plus. Oby dobry zwiastun przed kolejnymi meczami. Szkoda zmarnowanych okazji, ale miał trochę pecha. Najważniejsze że był pod grą.

1

@Pawel13sz Zależy jak będzie się prezentował w rezerwach. Jak będzie grał super sezon to Ludwiczek z ekipą pewnie go zauważą i dadzą zadebiutować. Tym bardziej że to pomocnik o profilu, którego w pierwszej drużynie brakuje.

1

@Muszynianka Możesz na WhoScored, ale tam wszystko jest liczone matematycznie wg algorytmów, a co za tym idzie Dembele ma na przykład wyższą notę niż Pedri bo zdobył szczęśliwą bramkę.

5

@Mihcim No nie gra to o czym tu rozmawiać.

7

@tomono Jasne że nie planuje. Ten rząd nic nie planuje.

4

@barcelonaLM 我不在乎

0

@ArdoFCB Cały czas mam szafę obklejoną naklejkami Barcy z Bravo Sport xD Z 10 lat już tam wiszą.

0

@deyna2018 tak, ale to też nie jest takie nasze twarde "drynk" tylko to y jest troszkę miększe, trochę jakbyś chciał powiedzieć "y" i "i" jednocześnie.

0

@deyna2018 "i" w środku słowa praktycznie nigdy w angielskim nie wymawia się jak nasze "i" tylko coś bardziej w kierunku "y"

0

@Trepyveb Trener nalega na jego transfer więc sądzę że on ma lepsze pojęcie co Depay dałby zespołowi. Poza tym u niego w kadrze grał na dziewiątce i miał w 19 spotkaniach 11 goli i 12 asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?