0

@Bykunn Jak to, przecież Owsiak bierze połowe do kieszeni i skupuje uran dla Czeczenów

1

@MESSIah16 Może mają zamiar sie ścigać kto weźmie mniejszą prowizje

0

@snupson Niby nic poważnego ale najbliższy mecz opuści

4

@A_Gomesinho_21 Materiał na stopera numer 3-4. Do pierwszego składu topowego klubu raczej za mało. Chociaż kto wie... :)

4

@szymon6847 No prawda jest taka że braku Coutinho ani troche nie czuć. Już zdążyłem zapomnieć że on do Barcy wrócił. A każdy jego występ to przybliżanie klubu do kolejnych baniek w plecy za zmienne dla LFC.

2

@clyde Po prostu musisz znać hasło albo ona ci je musi wklepać, żadnych magicznych dostępów nie ma :P

5

@Pawel1980 a kto ty właściwie

9

@Fawrf Kasjer wstał i zaczął klaskać

0

@DaPi Panie nie prowokuj pan

1

@noface Też oglądałem i Messi w nosie dłubał.

1

@Ojciec5tkidzieci fajerwerkami jak fajerwerkami, te przynajmniej dają coś dla oka. Tych petard co tylko mają głośno jebnąć to nie zrozumiem.

5

@Hrzan no inaczej ten biznes by nie miał najmniejszego sensu. Chyba nie tajemnica :)

0

@Bykunn taktyk na potem

1

@Guffi co nie zmienia faktu że zwyczajnie nie można sobie pozwolić w obecnej sytuacji na "zrezygnowanie" z potężnej kasy za grę w LM.

0

@Kamilos84 wolę ludzi którzy mają pojęcie o swojej robocie i doświadczenie niż byłych piłkarzy tylko świecących nazwiskiem. Jeżeli da się połączyć jedno i drugie to super, ale nie sądzę żeby tak było w większości

9

Szkoda w sumie że po odświeżeniu sie te rangi znowu losują, fajnie jakby każdy miał z góry przypisaną ;D

9

Helena mam zawał

0

@Bobo25 Może to specjalna podpucha, ale "Kevin sam w domu - po raz 4" to jest tytuł filmu :D

25

@Barca1992 Nie ma czasu sprawdzić tekstu i poprawiać bo jeszcze by go ktoś uprzedził :P

1

@gorgota Rozwój postaci jest taki sobie, troche oszukany. Ale fabuła, dialogi, misje poboczne (mówie o misjach, bo te "znaczniki" na mapce w większości są po prostu nudnymi zapychaczami) wszystko jest top :)
BTW. Jak ktoś w takiej gierce leci tylko fabułę i nic więcej i potem narzeka, to jest sam sobie winny :V

15

Araujo już trenerem został? Biedny Ronald

0

@draxidox niekoniecznie bo mógł od każdego 1pkt dostawać

6

@norbi77 Moderacja: No i nie podobasz mi sie

1

@IronSanHybrid Kitraj szluga facetka idzie

1

@bodziu11arret zawsze lepiej przewodowo jak masz taką możliwość i nie utrudni Ci to życia :)

0

@Dziki15 u mnie na pewno można to zrobic samemu w domu, tylko dwie osoby potrzeba bo jedna musi klikać na dole a druga w mieszkaniu przy słuchawce :P

2

Jest jakiś sposób żeby pobrać wszystkie zdjęcia z messengera na kompa za jednym razem? Na androidzie już zniknęły, ale na kompie jeszcze widać. Ciekawe jak długo :)

2

@Strays77 Było w tikitace, widocznie za mało treści w tym liście żeby artykuł o tym pisać :)

2

@BlauGrana1404 @macio_944 Rockstar ma 20 lat doświadczenia w tworzeniu gier w jednym gatunku praktycznie. Każda kolejna gra jest tylko szlifowaniem poprzednich. Tutaj im się praktycznie nic z Wiedźmina nie przydało w kwestii technicznej i czysto gameplayowej.

3

@Pawel1980 A no cicho, tylko po co to zmieniać? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?