@szymon6847 No prawda jest taka że braku Coutinho ani troche nie czuć. Już zdążyłem zapomnieć że on do Barcy wrócił. A każdy jego występ to przybliżanie klubu do kolejnych baniek w plecy za zmienne dla LFC.
@Kamilos84 wolę ludzi którzy mają pojęcie o swojej robocie i doświadczenie niż byłych piłkarzy tylko świecących nazwiskiem. Jeżeli da się połączyć jedno i drugie to super, ale nie sądzę żeby tak było w większości
@gorgota Rozwój postaci jest taki sobie, troche oszukany. Ale fabuła, dialogi, misje poboczne (mówie o misjach, bo te "znaczniki" na mapce w większości są po prostu nudnymi zapychaczami) wszystko jest top :) BTW. Jak ktoś w takiej gierce leci tylko fabułę i nic więcej i potem narzeka, to jest sam sobie winny :V
Jest jakiś sposób żeby pobrać wszystkie zdjęcia z messengera na kompa za jednym razem? Na androidzie już zniknęły, ale na kompie jeszcze widać. Ciekawe jak długo :)
@BlauGrana1404@macio_944 Rockstar ma 20 lat doświadczenia w tworzeniu gier w jednym gatunku praktycznie. Każda kolejna gra jest tylko szlifowaniem poprzednich. Tutaj im się praktycznie nic z Wiedźmina nie przydało w kwestii technicznej i czysto gameplayowej.
0
@Bykunn Jak to, przecież Owsiak bierze połowe do kieszeni i skupuje uran dla Czeczenów
1
@MESSIah16 Może mają zamiar sie ścigać kto weźmie mniejszą prowizje
0
@snupson Niby nic poważnego ale najbliższy mecz opuści
4
@A_Gomesinho_21 Materiał na stopera numer 3-4. Do pierwszego składu topowego klubu raczej za mało. Chociaż kto wie... :)
4
@szymon6847 No prawda jest taka że braku Coutinho ani troche nie czuć. Już zdążyłem zapomnieć że on do Barcy wrócił. A każdy jego występ to przybliżanie klubu do kolejnych baniek w plecy za zmienne dla LFC.
2
@clyde Po prostu musisz znać hasło albo ona ci je musi wklepać, żadnych magicznych dostępów nie ma :P
5
@Pawel1980 a kto ty właściwie
9
@Fawrf Kasjer wstał i zaczął klaskać
0
@DaPi Panie nie prowokuj pan
1
@noface Też oglądałem i Messi w nosie dłubał.
1
@Ojciec5tkidzieci fajerwerkami jak fajerwerkami, te przynajmniej dają coś dla oka. Tych petard co tylko mają głośno jebnąć to nie zrozumiem.
5
@Hrzan no inaczej ten biznes by nie miał najmniejszego sensu. Chyba nie tajemnica :)
0
@Bykunn taktyk na potem
1
@Guffi co nie zmienia faktu że zwyczajnie nie można sobie pozwolić w obecnej sytuacji na "zrezygnowanie" z potężnej kasy za grę w LM.
0
@Kamilos84 wolę ludzi którzy mają pojęcie o swojej robocie i doświadczenie niż byłych piłkarzy tylko świecących nazwiskiem. Jeżeli da się połączyć jedno i drugie to super, ale nie sądzę żeby tak było w większości
9
Szkoda w sumie że po odświeżeniu sie te rangi znowu losują, fajnie jakby każdy miał z góry przypisaną ;D
9
Helena mam zawał
0
@Bobo25 Może to specjalna podpucha, ale "Kevin sam w domu - po raz 4" to jest tytuł filmu :D
25
@Barca1992 Nie ma czasu sprawdzić tekstu i poprawiać bo jeszcze by go ktoś uprzedził :P
1
@gorgota Rozwój postaci jest taki sobie, troche oszukany. Ale fabuła, dialogi, misje poboczne (mówie o misjach, bo te "znaczniki" na mapce w większości są po prostu nudnymi zapychaczami) wszystko jest top :)
BTW. Jak ktoś w takiej gierce leci tylko fabułę i nic więcej i potem narzeka, to jest sam sobie winny :V
15
Araujo już trenerem został? Biedny Ronald
0
@draxidox niekoniecznie bo mógł od każdego 1pkt dostawać
6
@norbi77 Moderacja: No i nie podobasz mi sie
1
@IronSanHybrid Kitraj szluga facetka idzie
1
@bodziu11arret zawsze lepiej przewodowo jak masz taką możliwość i nie utrudni Ci to życia :)
0
@Dziki15 u mnie na pewno można to zrobic samemu w domu, tylko dwie osoby potrzeba bo jedna musi klikać na dole a druga w mieszkaniu przy słuchawce :P
2
Jest jakiś sposób żeby pobrać wszystkie zdjęcia z messengera na kompa za jednym razem? Na androidzie już zniknęły, ale na kompie jeszcze widać. Ciekawe jak długo :)
2
@Strays77 Było w tikitace, widocznie za mało treści w tym liście żeby artykuł o tym pisać :)
2
@BlauGrana1404 @macio_944 Rockstar ma 20 lat doświadczenia w tworzeniu gier w jednym gatunku praktycznie. Każda kolejna gra jest tylko szlifowaniem poprzednich. Tutaj im się praktycznie nic z Wiedźmina nie przydało w kwestii technicznej i czysto gameplayowej.
3
@Pawel1980 A no cicho, tylko po co to zmieniać? :)