1

@MaTt_BarcaFan Pójdzie im w pięty

2

@VamosRakieta W którą stronę

2

@kuz A w życiu, strzelą jedną bramke i Barca musi odpowiedzieć czterema zamiast dwóch. Pójdą po gola

2

@Bamboleo Tak tylko ty

0

@DonMatteo901 Marlon zagrał w Barcelonie w dokładnie 3 spotkaniach, w tym w jednym przez 18 minut :P

6

@KmN kontuzjowani wrócą i na luziku do TOP4 wejdą

22

Bartomeu uratuje finanse Barcelony gdy Netflix zapłaci Barcelonie 100M za współpracę przy dokumencie o Bartomeuskiej mafii.

34

@mr_robot W końcu zaczyna być widac w nim jakiś charakter. Przez te wszystkie poprzednie sezony on cały czas wydawał sie jakiś nieobecny i myślący zupełnie o czymś innym niż powinien.

7

@xBoMBoWiECx Na pewno nie takich nazwisk sie spodziewałem klikając tą ankietę xD

0

@Mocher91 Według tego co wrzucał BarcaInfo niżej to są limity jakich oba kluby będą musiały przestrzegać w przyszlym sezonie. Więc niekoniecznie tyle wydają, ale więcej nie będą mogli bo LaLiga zabrania.

76

@xBoMBoWiECx Ma ktoś linka do 4 odcinka 2 sezonu domu z papieru?

38

Dembele do Pedriego wczoraj: Chłopie powiedz że nic cie nie boli, oni tego nie sprawdzają!

5

@KacperVEB Bartomeu

1

@Kgorecki2500 i myślisz że cena by sie nie zmieniła gdyby wydali krocie na prawa do LM?

5

@VamosRakieta Nie umiem do tylu liczyć

8

@Avatarr Mieszkam w Polsce a ty zabraniasz mi jeszcze sie śmiać z Realu, miej litość człowieku, też chce mieć troche radości w życiu

1

@Explode o to to :D

1

Dobra ale moglibyście dać chociaż znowu fajerwerki na herby i czapeczki na avatary skoro dzisiaj takie święto co

1

@kamilop Nikt nie jest w stanie powiedzieć, ale zważywszy na to że nie mamy pieniędzy na transfer jakiegokolwiek stopera, Umtiti i Lenglet to parodyści a Pique już jest prawie po drugiej stronie rzeki, to obaj się bardzo przydadzą. Szczególnie jeśli zostanie Koeman i to ustawienie z trójką obrońców to coś więcej niż eksperyment.

0

I cyk policja zablokuje wybory do rozwiązania sprawy i potężny Tusquets zostanie by wszystkimi rządzić

1

@xBoMBoWiECx Zawsze lubiłem Lecha, ale niestety każdy klub u nas to większy lub mniejszy organizacyjny ściek

0

@Keson To sie wiąże z tym, że większość klubów za wszelką cenę nie chce sprzedawać swoich gwiazd, a ci co chcą kupić muszą łowić młode talenty, bo już ukształtowanego gracza z mocnej drużyny bardzo ciężko wyciągnąć. A młodym często ciężko taką ofertę odrzucić, bo drugi raz się może nie pojawić.

0

Ma ktoś linka do Araujo nokautującego ławeczke na stadione? Bo link co miałem zapisany już nie działa, usunęli filmik :V

13

@Rewolucja123 Nie no poważnie teraz ze sprzedażą De Jonga to już przesadzasz xD

75

@BarcaInfo Mogę chyba już zostać dziennikarzem bo takie rzeczy to i ja potrafie napisać :V

2

@oskar_wojak Ciekawe czy bedzie w skali 1:1 czy jednak jakiś większy xD

2

@tristan87 a ślimak to ryba lądowa

0

@Derean Równie dobrze możesz powiedzieć, że wystarczyło strzelić ze 3 proste sytuacje i te błędy w obronie by nie miały znaczenia, bo zamiast 1:1 byłoby 2:1. Prawda jest taka że ten babol Lengleta w końcówce z Cadiz nie powinien mieć już żadnego znaczenia bo tam powinno być już ze 3-0. Podobnie z innymi spotkaniami.

0

@KacperVEB w Polsce tak, na świecie niekoniecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?