@Nano22 Gdyby te reklamy się zachowywały jak na dosłownie każdej innej stronie w całym internecie to by mi sie nawet nie chciało zmieniać przeglądarki. Niech podziękują sobie sami, ja sie niczym nie chwalę. Sam zacząłeś tą "dyskusję" tylko że żadnego innego zdania niż swoje widzimisie nie dopuszczasz, nie moja wina.
@lukaszmatusiewicz na moje to on ma psi obowiązek żeby tam się pojawić na treningu jak nie zostanie "wezwany" przez Koemana, skoro nie jest zarejestrowany w pierwszej drużynie.
@yla to że obaj mieliście artroskopie nie oznacza, że macie tą samą kontuzję, tym bardziej w tym samym stopniu. Artroskopie wykonuje się w większości urazów kolana. Ja po takim zabiegu przez miesiąc chodziłem o kulach, a do jakotakiej sprawności wróciłem po ponad 4 miesiącach.
4
@marcin62 Wielki Żoze musiał nie słyszeć o płaskoziemcach
2
@kuz Jestem pewny, że będą bardziej niż szczęśliwi, jeżeli nikt im tego Haalanda nie kupi :)
0
@Nano22 Gdyby te reklamy się zachowywały jak na dosłownie każdej innej stronie w całym internecie to by mi sie nawet nie chciało zmieniać przeglądarki. Niech podziękują sobie sami, ja sie niczym nie chwalę. Sam zacząłeś tą "dyskusję" tylko że żadnego innego zdania niż swoje widzimisie nie dopuszczasz, nie moja wina.
12
@jedrek7000 Dzięki że zza granicy informujesz tutejszych o tutejszych cenach. Co my byśmy bez ciebie zrobili
6
@PershingFanatykLMFCB Podpisał kontrakt na 5 lat więc jeżeli nie ma klauzuli, to se mogą żądać nawet i sto miliardów
2
@Bykunn A ja odwrotnie. To jedyna strona, na którą na Androidzie wchodzę przez przeglądarkę z wbudowanym AdBlockiem, do całej reszty używam Chrome :)
0
@snake99 Śmiech na sali
0
A na fioletowej artykuł, że za mało karnych dostają, a rywale za dużo xD
0
@lukaszmatusiewicz na moje to on ma psi obowiązek żeby tam się pojawić na treningu jak nie zostanie "wezwany" przez Koemana, skoro nie jest zarejestrowany w pierwszej drużynie.
3
@BarcaInfo Roberto jako pomocnik, odcinek 123315432?
0
@kuz I tak jest wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia. W poprzedni wtorek było 14tys, a w środę już dali 25.
3
@Krychaaa10 Żeby chociaż tyle ktoś za niego dał to bedzie dobrze. Te wyceny transfermarkt to często o kant dupy można rozbić
20
@T^L ale wiesz że w takiej formacji wahadłowy jest praktycznie skrzydłowym?
2
@cules100pro wyjdzie
13
@cinero1996 i dalej byś miał doszukiwanie czy napastnik był 10cm przed i mieści się w tolerancji czy jednak już 11 i spalony. Nic to nie zmienia
6
@mart w Lidze Mistrzów na przykład żadnej :)
12
@Volk Pijany to do spania
0
@JohnnyBarca Valencii powtórzyli karnego z Realem bo Lucas miał stopę na linii :)
1
@dariooo W lidze mistrzów sie udało, tam grał jak prawdziwy sabotażysta.
0
@AmigoBlancos Hazard to se może na wózku pojeździć
1
@Bruttal Hej gruby
0
@Tazol No właśnie nie :)
0
@hoeniker Bo to wpis z kwietnia 2020
1
@maatiixx Mascherano był w czwórce na przykład.
0
@Rourke Proste, jakby bramkarz tam tez nie uniknął kopniaka to by mówili, tak to sie "nic nie stało" ;)
2
@TheNekro94 Widać po tytule od razu że dla ciebie program.
Bez obrazy, taki żarcik kosmonaucik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@snake99 ŚMIECH NA SALI
8
@yla to że obaj mieliście artroskopie nie oznacza, że macie tą samą kontuzję, tym bardziej w tym samym stopniu. Artroskopie wykonuje się w większości urazów kolana. Ja po takim zabiegu przez miesiąc chodziłem o kulach, a do jakotakiej sprawności wróciłem po ponad 4 miesiącach.
1
@kamilop Musi sie poprawić w pojedynkach 1 na 1. Z jego techniką to powinna być kwestia czasu.
8
@arasz1819 Superliga zajrzała w oczy to trzeba było zacząć dbać o relacje