3

@Gibbon_FCB West Bromu nie ma w LM to mają szanse w sumie

1

@Granto Grali lepiej i wygrali. Tylko tyle. Tu sie nie ma czym ekscytować, a w internecie po meczu idzie już przeczytać wszędzie o odrodzeniu wielkiego Realu Madryt i perfekcyjnym występie z pełną kontrolą. Nic takiego nie miało miejsca.

33

Nie rozumiem tych zachwytów nad Realem po tym meczu. Liverpool na pierwszą połowę nie wyszedł w ogóle, a mimo to Real dał radę zorganizować sobie tylko jedną bramkę (druga to bezpośredni prezent od rywala). W drugiej połowie mieli już momentami spore kłopoty, a mecz zamknął strzał Viniciusa, przy którym dał dupy Alisson i powinien to z zamkniętymi oczami odbić.
Kompletnie ten mecz nie wpływa na moje nastawienie przed klasykiem. Jak Barca zrobi swoje to wygra. Tak twierdziłem 3 godziny temu i tak twierdzę teraz.

0

@Sulimo No może jakby chociaż jednego napastnika wystawił zamiast wychodzić 4-6-0 to by strzelili więcej

0

Logo widocznie sie aktualizuje tak samo szybko jak avatary, bo ciągle mam stare xD

0

@Encore I nie ma co tłumaczyć kontuzjami w obronie, bo w każdej innej formacji też jest kupa. Jedynie Salah coś tam strzela cały czas.

4

Halacze sie spuszczają nad skutecznością Viniciusa a Alisson to powinien z ręką w tyłku wyciągnąć

0

@TheNekro94 Jestem przekonany że tu jeszcze bramka padnie, ino nie wiem w którą stronę :P

1

@Mns21 Polecam wziąć polski klub z 1 ligi i grać samymi Polakami. Chyba z 11 sezonów mi zajęło wygranie Ligi Mistrzów bo raz że kasy zero, dwa że bardzo ograniczona pula graczy skoro sami rodacy wchodzą w grę, a trzy ranking mojego klubu był śmiesznie niski i jak tylko ktoś się u mnie wyróżniał to sie buntował na transfer do jakiegoś Atletico czy innego Chelsea.

0

@Mns21 Zależy czy szukasz czegoś łatwego na start czy chcesz jakiegoś wyzwania :)

0

@Cadafaz Tylko że rewanże są już za tydzień :)

0

@Kamiloza91 normalnie 21

3

@MarFan "Klasa tej strony pokazuje o ile lepsi są kibice FCB od tych tam."
Co to za bzdury, to o czym piszesz to jedynie świadczy o lepszym poziomie moderacji tu niż tam. Gdyby tutaj nie banowali to dopiero byś zobaczył co to jest prawdziwy śmietnik.

0

@Trepyveb Jak to po co? Mundial w Katarze musi być grany zimą bo latem tam temperatury dobijają do 50 stopni. A gdzieś trzeba ten mundial tam zmieścić w terminarzu na grudzień.

1

@ranger3120 Polecam też odcinek 990, uśmiałem sie że hej xD

5

@Cwaniak4 Zaczną sezon sierpniu i skończą w lipcu, a zimą będzie 6 tygodni przerwy - tydzień przed mundialem, 4 tygodnie mundialu i tydzień po mundialu.

1

@Hanok No to właśnie dlatego te dziury ważne bo więcej okazji bedzie do zmarnowania :)

0

@Maciek98 Oj Maciuś, Maciuś... :)

2

@amanter Pique też by kręcił że hej

3

@Emhyr Do swojej bramki

1

@Nano22 Poszło z kleksem?

0

@SamuraJack 24 wiosenki na koncie

0

@Bykunn Szczerze to sekcje esportowe przynoszą wszędzie jedynie straty. Ale akurat w przypadku klubów jest to inwestycja w zdobycie nowych fanów na nowym rynku.

12

@Bykunn Salah cały czas idzie na króla strzelców w tym fatalnym sezonie Liverpoolu. 1 gol straty do Kane'a.

0

@FCB24 No to idąc tym tropem Bundesliga tez jest bardzo ciekawa, bo na ten moment nawet BVB musi drżeć o LM. Cos sie nie trzymasz kryteriów :P

1

@Messibestplayerintheworld Z tego co widziałem na ich stronie to sporo halasów sie pruje o ręke Alby, która była nabita z odległości pół metra xD

15

@Rewolucja123 Instynktowny strzał. Ale gdyby taki oddał Frenkie to byś mu dwie noty obciął :)

1

@matirix20 Fenomenalny serial, aczkolwiek nie dla każdego. Ale jeżeli po przeczytaniu opisu dalej chcesz go oglądać, to sie nie zawiedziesz z pewnością :)

4

@umtiti Nie chcę walić stereotypami, ale oto typowy przeciwnik szczepionek. Nie ma zielonego pojęcia na czym polegają, ale swoje popieprzy. Żadna szczepionka nie daje 100% odporności, a przede wszystkim zwiększa prawdopodobieństwo, że Twój organizm poradzi sobie z chorobą bez komplikacji czy powikłań.

31

@AmigoBlancos Cadiz nie cadiz, każdy z topki sie wywalił z jednym czy drugim słabiakiem ligowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?