0

@Encore z cienia karła w cień żółwia, to żeś Neymar poleciał

4

@Pawlak1992 Kutinio

2

@TheRobertos Oby RedBull wykorzystał przewagę dwóch bolidów nad Hamiltonem, trzymam kciuki :)

0

@pt9 W fifie 14 trafiłem w paczce motm Neymara, prawie sie zsikałem z zachwytu

20

@MaTt_BarcaFan Rozpędź sie i walnij w ściane, może coś przeskoczy

7

@ArterkHD Niby tak, jednak miał kilka sezonów ze skutecznością na poziomie obecnego Griezmanna

1

Kto komentuje na jedynce dzisiaj?

0

@lukaszbarca15 izak to nawet nie jest większy od pago obecnie xD

6

@taris Normalnie ctrl+c, zmieniasz okno, ctrl+v i włala

0

@Rewolucja123 Miałem to samo zakończenie i faktycznie jest świetne. A samą grę można podsumować tylko jednym słowem: niedosyt :P

4

@BarcaInfo Jeden z moich ulubionych piłkarzy. Oby tylko miał odpowiedni warsztat, a nie tylko nazwisko

24

@ArterkHD Takie efekty to ja już miałem po szczepieniu 15 lat temu :P

1

@Zoker Jeżeli chodzi o książki to nada się dosłownie każda, czas cie nie goni jak w przypadku filmów czy seriali, że zaraz będzie następny dialog i nie nadążysz. Nie rozumiesz czegoś w książce to masz czas sobie sprawdzić w necie i w ten sposób już wiesz coś więcej. Czytaj po prostu to, co miałbyś ochotę przeczytać po polsku. No może z wyjątkiem jakichś psychologicznych lub naukowych publikacji bo tam słownictwa może być już za dużo :P

4

@Fawrf i już bana ma, wszystko na marne

2

@Yosemite Nieczysto w piłke trafił, jakoś takie plackowate przewrotki na mnie wrażenia nie robią :P

1

@itmustbejoke A twój szef słucha wszystkiego co mu powiesz? ;)

2

@Mathew86 Przypominam że ten Valverde, którego tak tu wspominasz dał sobie sprzedać Paulinho wbrew jego woli i to mając już jakiś staż w klubie, a nie jeszcze przed podpisaniem umowy :)

20

@Mathew86 Koeman mówił już w wywiadzie, że to klub zdecydował o wylocie Suareza, a nie on. Rudy myślał że dostanie w zamian chociaż Depaya

0

@Nano22 Powiedz mi ;(

8

@ranger3120 Lub za odpadanie w eliminacjach ciężko zarobić na życie xd

21

@Wossi61FCB Do maka to i tak tylko na kupony sie idzie :P

32

@macio_944 E tam, wystarczy wrzucić z 10 nicków na czarną listę i już prawdopodobieństwo gównoburzy sie zmniejsza o 95%

3

@VeB100 @monsterrize @Kamiloza91 Dziennie jest tu tysiąc komentarzy o Realu, podczas ich meczu spam niebywały po każdej akcji, a wy głupa zgrywacie że nikogo tu to nie obchodzi. Brawo

1

@Yoshi94 Dembele nie ma zimnej głowy i wykończenia, żeby grać na środku. To by miało sens gdybyśmy grali tak jak Real w klasyku. Oddać piłkę i walić lagę do przodu na szybkiego Dembele w kontrze. W sytuacji kiedy prowadzimy grę to Dembele jest tragicznym wyborem na robienie przestrzeni w gąszczu obrońców.

2

@Rudi35 Jak siądzie to masz większy kurs na kuponie niż przy 1X, a jak bedzie remis to masz mniejszy kurs na kuponie niż przy 1X, coś za coś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@VamosRakieta Panie Tracera to ja bym nawet dla Casemiro nie polecił :D

21

Zidane: Nacho jesteś potrzebny, zagrasz z Liverpoolem na PO za Lucasa bo Carvajal jeszcze nie jest gotowy.
Nacho: Ale trenerze, przecież ja już gram na środku za Ramosa i Varane'a
Zidane: Sacrebleu

6

@Tabi9 Jeden Alba, który słynie z obsrywania gaci nie musi świadczyć o całej szatni. Czemu o Pique nie wspomniałeś? A no tak, wtedy by można wywalić ten komentarz do śmieci :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?