@Zoker Jeżeli chodzi o książki to nada się dosłownie każda, czas cie nie goni jak w przypadku filmów czy seriali, że zaraz będzie następny dialog i nie nadążysz. Nie rozumiesz czegoś w książce to masz czas sobie sprawdzić w necie i w ten sposób już wiesz coś więcej. Czytaj po prostu to, co miałbyś ochotę przeczytać po polsku. No może z wyjątkiem jakichś psychologicznych lub naukowych publikacji bo tam słownictwa może być już za dużo :P
@Mathew86 Przypominam że ten Valverde, którego tak tu wspominasz dał sobie sprzedać Paulinho wbrew jego woli i to mając już jakiś staż w klubie, a nie jeszcze przed podpisaniem umowy :)
@VeB100@monsterrize@Kamiloza91 Dziennie jest tu tysiąc komentarzy o Realu, podczas ich meczu spam niebywały po każdej akcji, a wy głupa zgrywacie że nikogo tu to nie obchodzi. Brawo
@Yoshi94 Dembele nie ma zimnej głowy i wykończenia, żeby grać na środku. To by miało sens gdybyśmy grali tak jak Real w klasyku. Oddać piłkę i walić lagę do przodu na szybkiego Dembele w kontrze. W sytuacji kiedy prowadzimy grę to Dembele jest tragicznym wyborem na robienie przestrzeni w gąszczu obrońców.
Zidane: Nacho jesteś potrzebny, zagrasz z Liverpoolem na PO za Lucasa bo Carvajal jeszcze nie jest gotowy. Nacho: Ale trenerze, przecież ja już gram na środku za Ramosa i Varane'a Zidane: Sacrebleu
@Tabi9 Jeden Alba, który słynie z obsrywania gaci nie musi świadczyć o całej szatni. Czemu o Pique nie wspomniałeś? A no tak, wtedy by można wywalić ten komentarz do śmieci :V
0
@Encore z cienia karła w cień żółwia, to żeś Neymar poleciał
4
@Pawlak1992 Kutinio
2
@TheRobertos Oby RedBull wykorzystał przewagę dwóch bolidów nad Hamiltonem, trzymam kciuki :)
0
@pt9 W fifie 14 trafiłem w paczce motm Neymara, prawie sie zsikałem z zachwytu
1
@sokot https://www.fullmatchesandshows.com/2021/04/17/athletic-club-vs-barcelona-highlights-full-match-3/
20
@MaTt_BarcaFan Rozpędź sie i walnij w ściane, może coś przeskoczy
7
@ArterkHD Niby tak, jednak miał kilka sezonów ze skutecznością na poziomie obecnego Griezmanna
1
Kto komentuje na jedynce dzisiaj?
0
@lukaszbarca15 izak to nawet nie jest większy od pago obecnie xD
6
@taris Normalnie ctrl+c, zmieniasz okno, ctrl+v i włala
0
@Rewolucja123 Miałem to samo zakończenie i faktycznie jest świetne. A samą grę można podsumować tylko jednym słowem: niedosyt :P
4
@BarcaInfo Jeden z moich ulubionych piłkarzy. Oby tylko miał odpowiedni warsztat, a nie tylko nazwisko
24
@ArterkHD Takie efekty to ja już miałem po szczepieniu 15 lat temu :P
1
@Zoker Jeżeli chodzi o książki to nada się dosłownie każda, czas cie nie goni jak w przypadku filmów czy seriali, że zaraz będzie następny dialog i nie nadążysz. Nie rozumiesz czegoś w książce to masz czas sobie sprawdzić w necie i w ten sposób już wiesz coś więcej. Czytaj po prostu to, co miałbyś ochotę przeczytać po polsku. No może z wyjątkiem jakichś psychologicznych lub naukowych publikacji bo tam słownictwa może być już za dużo :P
4
@Fawrf i już bana ma, wszystko na marne
2
@Yosemite Nieczysto w piłke trafił, jakoś takie plackowate przewrotki na mnie wrażenia nie robią :P
1
@itmustbejoke A twój szef słucha wszystkiego co mu powiesz? ;)
2
@Mathew86 Przypominam że ten Valverde, którego tak tu wspominasz dał sobie sprzedać Paulinho wbrew jego woli i to mając już jakiś staż w klubie, a nie jeszcze przed podpisaniem umowy :)
20
@Mathew86 Koeman mówił już w wywiadzie, że to klub zdecydował o wylocie Suareza, a nie on. Rudy myślał że dostanie w zamian chociaż Depaya
0
@Nano22 Powiedz mi ;(
8
@ranger3120 Lub za odpadanie w eliminacjach ciężko zarobić na życie xd
21
@Wossi61FCB Do maka to i tak tylko na kupony sie idzie :P
32
@macio_944 E tam, wystarczy wrzucić z 10 nicków na czarną listę i już prawdopodobieństwo gównoburzy sie zmniejsza o 95%
3
@VeB100 @monsterrize @Kamiloza91 Dziennie jest tu tysiąc komentarzy o Realu, podczas ich meczu spam niebywały po każdej akcji, a wy głupa zgrywacie że nikogo tu to nie obchodzi. Brawo
1
@Yoshi94 Dembele nie ma zimnej głowy i wykończenia, żeby grać na środku. To by miało sens gdybyśmy grali tak jak Real w klasyku. Oddać piłkę i walić lagę do przodu na szybkiego Dembele w kontrze. W sytuacji kiedy prowadzimy grę to Dembele jest tragicznym wyborem na robienie przestrzeni w gąszczu obrońców.
2
@Rudi35 Jak siądzie to masz większy kurs na kuponie niż przy 1X, a jak bedzie remis to masz mniejszy kurs na kuponie niż przy 1X, coś za coś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@VamosRakieta Panie Tracera to ja bym nawet dla Casemiro nie polecił :D
21
Zidane: Nacho jesteś potrzebny, zagrasz z Liverpoolem na PO za Lucasa bo Carvajal jeszcze nie jest gotowy.
Nacho: Ale trenerze, przecież ja już gram na środku za Ramosa i Varane'a
Zidane: Sacrebleu
6
@Tabi9 Jeden Alba, który słynie z obsrywania gaci nie musi świadczyć o całej szatni. Czemu o Pique nie wspomniałeś? A no tak, wtedy by można wywalić ten komentarz do śmieci :V