@pt9 No wiesz jak to jest z tym sensem. Samochodu sensownego poniżej powiedzmy 15tys też nie kupisz, a jednak jak ktoś kupuje swój pierwszy to najczęściej dużo tańszy. Ja tak jak mówię dopiero planuje zaczynać jakąś jazdę na rowerku i nie będę robił od razu 500km tygodniowo, tylko jakoś rekreacyjnie raz na tydzień z 20km. Może mi sie znudzi za kilka miesięcy i zostane z drogim rowerem. Chcę kupić coś co mi sie po prostu nie rozleci pod dupą od razu i możliwie "jak najlepszego" niskim kosztem, a ewentualnie dopiero jak się wkręcę w to na dobre to będę wymieniał na coś lepszego.
Elo rowerowe świry, przychodzę z zapytaniem czy da radę kupić jakiś w miarę sensowny nowy rower (nieużywany) dla początkującego do 1000 zł i możecie coś polecić? Wiadomo głównie planuje śmigać po ścieżkach rowerowych, ale też bym nie chciał sie od razu zakopać po 5 metrach po polnej dróżce, więc coś takiego uniwersalnego. Jak o rozmiar sie rozchodzi to mam 182 cm wzrostu. Ktoś coś?
@MarioVeB! Napiszesz ty kiedyś jakiś komentarz na tej stronie nie obrażający nikogo? To jest nieprawdopodobne jaki z ciebie frustrat i przywalasz sie wszędzie gdzie tylko masz okazje. Pasywna agresja na jakimś abstrakcyjnym poziomie :)
@abram3k Sęk w tym, że bramkarzowi łatwiej o interwencje gdy ma przed sobą zasieki postawione, tymczasem obrona Barcelony gra bardzo wysoko i jak już piłka przez nich przejdzie to bramkarz jest w czarnej dupie. Owszem nie popisywał sie ostatnio super paradami, ale też nie był główną przyczyną straty żadnej bramki.
@Transu96 Przed sezonem i po pierwszych kolejkach to brałem TOP4 w ciemno bo sezon przejściowy blabla i w ogóle. Ale teraz jak nie uda sie ugrać mistrzostwa to będę... zły :P
@Transu96 Neto nie gra bo po prostu ter Stegen jest bezapelacyjnie lepszy i bramkarz nie potrzebuje rotacji. Pjanic szanse dostawał i po prostu był fatalny za każdym razem. Poza tym Neto ma nieporównywalnie mniejsze wymagania finansowe niż ten bośniacki pług
@DonMatteo901 Z tej powtórki to karny ewidentny, ale mimo wszystko wolałbym to zobaczyć z normalnej kamery meczowej i w normalnym tempie bo slowmotion dużo rzeczy przekłamuje
2
@lucas/catalan Sprawdziłem ile ja mam i teraz mi smutno, dzięki.
2
@Elosek Jaki kraj taka Sasha Grey. Ona też chyba po karierze w porno zaczęła czytać książki dzieciom XD
0
@masq Nico mimo wszystko dużo bliżej moim zdaniem do Frenkiego, niż do Busquetsa. No ale jest jeszcze ten Orellana
0
@Songo91 Camavinga, ale będzie też najdroższy, co dla Barcelony ma olbrzymie znaczenie. No i Perez do dawna ostrzy sobie na niego zęby.
0
@TheHeisenberg Jest i nigdy sie z tym nie krył
0
@pt9 No wiesz jak to jest z tym sensem. Samochodu sensownego poniżej powiedzmy 15tys też nie kupisz, a jednak jak ktoś kupuje swój pierwszy to najczęściej dużo tańszy. Ja tak jak mówię dopiero planuje zaczynać jakąś jazdę na rowerku i nie będę robił od razu 500km tygodniowo, tylko jakoś rekreacyjnie raz na tydzień z 20km. Może mi sie znudzi za kilka miesięcy i zostane z drogim rowerem. Chcę kupić coś co mi sie po prostu nie rozleci pod dupą od razu i możliwie "jak najlepszego" niskim kosztem, a ewentualnie dopiero jak się wkręcę w to na dobre to będę wymieniał na coś lepszego.
7
@IronSanHybrid Przepłacaj czterokrotnie za rachunek przez dwa lata a damy ci telefon ZUPEŁNIE ZA DARMO!! NIE CZEKAJ! OKAZJA!
0
@Rust_Cohle Kumpel korzysta także moge podpytać
2
Elo rowerowe świry, przychodzę z zapytaniem czy da radę kupić jakiś w miarę sensowny nowy rower (nieużywany) dla początkującego do 1000 zł i możecie coś polecić? Wiadomo głównie planuje śmigać po ścieżkach rowerowych, ale też bym nie chciał sie od razu zakopać po 5 metrach po polnej dróżce, więc coś takiego uniwersalnego. Jak o rozmiar sie rozchodzi to mam 182 cm wzrostu. Ktoś coś?
3
@Werka7 Messi i 3kipa zagrają zaebyście
0
@MarioVeB! Napiszesz ty kiedyś jakiś komentarz na tej stronie nie obrażający nikogo? To jest nieprawdopodobne jaki z ciebie frustrat i przywalasz sie wszędzie gdzie tylko masz okazje. Pasywna agresja na jakimś abstrakcyjnym poziomie :)
10
@Gacek5 Ja to bym jednak chciał żeby nawet nie miał okazji tego zrobić ;)
1
@abram3k Sęk w tym, że bramkarzowi łatwiej o interwencje gdy ma przed sobą zasieki postawione, tymczasem obrona Barcelony gra bardzo wysoko i jak już piłka przez nich przejdzie to bramkarz jest w czarnej dupie. Owszem nie popisywał sie ostatnio super paradami, ale też nie był główną przyczyną straty żadnej bramki.
7
@AV0CAD0 Gonciarz to już od dawna jest bardziej bohaterem memów niż kimś liczącym sie w środowisku :P
1
@sokot nie, po prostu nawet przeklinać nie umiesz po polsku
0
@sokot chociaż byś sie pisać nauczył
4
@Transu96 Przed sezonem i po pierwszych kolejkach to brałem TOP4 w ciemno bo sezon przejściowy blabla i w ogóle. Ale teraz jak nie uda sie ugrać mistrzostwa to będę... zły :P
0
@amanter @Kgorecki2500 Jak dopiero zaczynał dostawać szanse od Valverde to chyba pisali że w młodzieżówkach grał właśnie jako dziewiątka
0
@Transu96 Neto nie gra bo po prostu ter Stegen jest bezapelacyjnie lepszy i bramkarz nie potrzebuje rotacji. Pjanic szanse dostawał i po prostu był fatalny za każdym razem. Poza tym Neto ma nieporównywalnie mniejsze wymagania finansowe niż ten bośniacki pług
4
@Transu96 Pjanic 20? Żeby za darmo sie zgodził odejść to będzie fantastycznie
1
@DonMatteo901 Najgłupszy tweet Mentzena już znamy
0
@saczers438 przecież to byłoby wzmocnienie Realu, przynajmniej nie byłoby ryzyka że Zizou wystawi tego parodystę
1
@mkord spłacą kredyt kredytem i tak się będą bujać
5
@sopelinho kolega ewidentnie nie zna realiów rynku reklamowego w polskim internecie
2
@Kamiloza91 Po prostu muszą wygrać rewanż bez kalkulacji i tyle, a nie tam wyliczać ile bramek można a ile nie można
5
@Hosh Manchester €ity :P
27
Żadna filozofia zwiększyć przychody do miliarda kiedy się ma 1,5 miliarda wydatków :D
5
@DLFCB https://i.gyazo.com/b67b36737c8c0564871ee4a3386977d2.png
3
@RobiS Żeby im nauczyciele czasami nie dowalili dziesiątek sprawdzianów przed wystawieniem ocen
2
@DonMatteo901 Z tej powtórki to karny ewidentny, ale mimo wszystko wolałbym to zobaczyć z normalnej kamery meczowej i w normalnym tempie bo slowmotion dużo rzeczy przekłamuje