Dobrze Carlito, daj im kolejną szansę! Miód na moje uszy
Carlo Ancelotti about Sergio Ramos: “I’ve just arrived, have to talk about Ramos with the club in the next few days. I have a lot of love still for Gareth Bale, Isco, Marcelo… they will have motivation to show they can still play for Real Madrid”. ⚪️ #Real#Ancelotti
@Hubertusk Niby tak, tylko że Barcelona teraz stoi przed strategicznymi decyzjami na kolejne kilka dobrych lat. Czy powinien podejmować je trener, którego najprawdopodobniej za rok tu nie będzie?
@Emhyr Żadnej rewolucji w Realu też nie będzie, dlatego Perez nie weźmie nikogo z jajami tylko ciepłego wujka który sie będzie bawił zabawkami które mu dasz
@Transu96 50 w dzień i 50 w nocy, zamiast 60 w nocy. W praktyce to też martwy przepis, nie oszukujmy sie nawet w dzień prawie nikt nie jeździ 50 po mieście, a co dopiero nocą xD
Ancelotti w Realu to z mojej perspektywy dobra wiadomość. Oni też tam potrzebują zrobić konkretne porządki i mogli do tego trafić z trenerem dużo lepiej. Dobry wujek Carlo pewnie da kolejną szansę na "odbudowę" Marcelo, Isco, Hazardowi, Bale może zostanie :)
@Dembouz1899 Mógłby być wyższy i różne wahania formy już miał, ale generalnie to aktualnie jeden z najbardziej pożądanych stoperów na rynku. Niestety nie sądzę, że Barcelonę na niego stać.
@The_Man ta pikanteria polegała na tym, że drużyny grając u siebie nie myślały o wygraniu meczu, a o tym żeby nie stracić bramki. Ja to bym nawet dogrywki wyrzucił. Nie chcecie loterii w karnych? To mieliście 180 minut żeby strzelić gola więcej.
@wyjasniecie No tylko że to prawda. Gdyby w klubie był nadal Bartomeu to za 3 dni Messi już by mieszkał w innym kraju. Co innego miał na takie pytanie odpowiedzieć
Oby Zidane przejął PSG, biorąc pod uwagę plotki o powrocie Pochettino do Tottenhamu. To by mogło oznaczać przedłużenie kontraktu Mbappe a co za tym idzie nie trafi do Madrytu :V
0
@adambądkowski93 panie matematyka coś utyka
18
Dobrze Carlito, daj im kolejną szansę! Miód na moje uszy
3
@Werka7 Neto, Firpo, Umtiti, Roberto, Pjanic, Coutinho, Dembele, Trincao, Braithwaite, Puig, Matheus(XD)
3
@bartulek98 Z tego co słyszałem od znajomych kibiców Juve, to się skarżą że dostali podróbkę piłkarza z Aliexpress :)
1
@Foro To poleci w trakcie sezonu, w kwestii nowego trenera to i tak za wiele nie zmienia bo wyboru nie ma teraz i nie będzie wtedy.
3
@Ojciecpijo Alba jest młody? Aha
1
@Hubertusk Niby tak, tylko że Barcelona teraz stoi przed strategicznymi decyzjami na kolejne kilka dobrych lat. Czy powinien podejmować je trener, którego najprawdopodobniej za rok tu nie będzie?
0
@Emhyr Żadnej rewolucji w Realu też nie będzie, dlatego Perez nie weźmie nikogo z jajami tylko ciepłego wujka który sie będzie bawił zabawkami które mu dasz
4
@Transu96 50 w dzień i 50 w nocy, zamiast 60 w nocy. W praktyce to też martwy przepis, nie oszukujmy sie nawet w dzień prawie nikt nie jeździ 50 po mieście, a co dopiero nocą xD
0
@Colin94 Trzeba było to zrobić dawno temu, jeżdżenie bez kamerki to jak proszenie sie o guza :)
1
@FafitFCB Eevee, Charizard i Blastoise
2
@John_Doe Prędkość / 2
5
Ancelotti w Realu to z mojej perspektywy dobra wiadomość. Oni też tam potrzebują zrobić konkretne porządki i mogli do tego trafić z trenerem dużo lepiej. Dobry wujek Carlo pewnie da kolejną szansę na "odbudowę" Marcelo, Isco, Hazardowi, Bale może zostanie :)
0
@szkutnik91 Mhm, a dostał ultimatum że Aguero przychodzi czy mu sie to podoba czy nie
2
@neeed Czyli Barcelona przegrała walkę o De Ligta z jakimś tam malutkim Juventusikiem, tak jest.
3
@barpol11 Raczej wynieść, 20mln w zmiennych dla Liverpoolu za ilość występów.
3
@puyol_presidend5 ale telefonów by było uuła
4
@PatrychoO No dla mnie to śmieszne, że prezentują go w koszulce w której nigdy nie zagra xD
4
@masq Oby nie, w innym wypadku stawiałbym że czytanie tego ścieku to główna przyczyna zrytego mentalu w drużynie.
0
@PatrychoO A ja mam nadzieje, że będzie rezerwowym aż udowodni że powinien grać od początku.
0
@Quavosk a na szczepionke poniżej 18 roku życia ile umarło?
0
@Quavosk Tak
0
@Dembouz1899 Mógłby być wyższy i różne wahania formy już miał, ale generalnie to aktualnie jeden z najbardziej pożądanych stoperów na rynku. Niestety nie sądzę, że Barcelonę na niego stać.
0
@clyde Pozbyć sie za wszelką cenę i zapomnieć. Dembele przy nim to fenomenalny transfer
4
@sawyer00 flashscore
5
@The_Man ta pikanteria polegała na tym, że drużyny grając u siebie nie myślały o wygraniu meczu, a o tym żeby nie stracić bramki.
Ja to bym nawet dogrywki wyrzucił. Nie chcecie loterii w karnych? To mieliście 180 minut żeby strzelić gola więcej.
0
@Azi Ja bym natomiast powiedział, że on jest pomocnikiem a grał na prawej obronie bo w pomocy był za cienki
56
@wyjasniecie No tylko że to prawda. Gdyby w klubie był nadal Bartomeu to za 3 dni Messi już by mieszkał w innym kraju. Co innego miał na takie pytanie odpowiedzieć
0
Oby Zidane przejął PSG, biorąc pod uwagę plotki o powrocie Pochettino do Tottenhamu. To by mogło oznaczać przedłużenie kontraktu Mbappe a co za tym idzie nie trafi do Madrytu :V
0
@messi564 Wreszcie pokazał elastyczność taktyczną i udowodnił, że nie jest tylko "wybieraczem składu" dla samograja.