@LuisSalvano A kto mu wtedy za ten rok by zapłacił bez obniżki, rozumiem że ty? Wiem, że zaraz napiszesz że przez 3 lata więcej mu zapłacą niż przez ten rok starej umowy, ale własnie na tym to polega. Teraz są w czarnej dupie i liczą że w kolejnych latach sytuacja sie unormuje.
@iFrontier Umniejszanie Dembele, manipulacja blabla a sam dyskusje niżej określiłeś Depaya jako "niewypał z MU". To było 6 lat temu, Depay miał 21 lat i ego w kosmosie. Od tego czasu został liderem Lyonu zaliczając 75G+55A w 178 meczach. To nie jest manipulacja i umniejszanie piłkarzowi? Podczas gdy Dembele przez ostatnie 4 sezony siedział w gabinecie lekarskim albo łamał sam sobie nogi swoim dryblingiem to Depay ciągnął Lyon za uszy, a jednocześnie zaliczył duży progres jeśli chodzi o charakter i jakąś szeroko pojętą pokorę.
@iFrontier Widzę tu pewną niezgodność, jak piszesz że ciężko ci uwierzyć w wygraną LaLiga opierając skład na Depayu, a jednocześnie po 5 latach dalej sie łudzisz że Dembele coś zacznie grać.
@masq i tak Barcelona dostaje z koszulek jakieś psie grosze, prawie cała kasa idzie do Nike a Barcelona po prostu dostaje z góry co roku ustaloną kwotę.
@ptrx i ty myślisz że co, jak Pique by miał opaske to nagle cała drużyna by dostała +10 do mentalu? Tak samo może drzeć na nich morde bez opaski jak i z nią.
@banann16 Zapewniam cie że masa zagranicznych dziennikarzy, którzy również głosują, nie ma większego pojęcia o piłce niż nasz Michał Pol. Co bardziej oczywiście świadczy źle o nich, niż dobrze o Polu.
0
@LuisSalvano A kto mu wtedy za ten rok by zapłacił bez obniżki, rozumiem że ty? Wiem, że zaraz napiszesz że przez 3 lata więcej mu zapłacą niż przez ten rok starej umowy, ale własnie na tym to polega. Teraz są w czarnej dupie i liczą że w kolejnych latach sytuacja sie unormuje.
2
@FanBarcy123 Jakby po 10 minutach ci sie odechciewało to może byłoby to jakieś nadzwyczajne, ale po 3 latach? XD
1
@Kamilos84 przynajmniej jajca sie nie odparzą
2
@doc To chyba ci sie tweety pomyliły, bo wg tego to "nie można odrzucić, że Coutinho weźmie 10", a nie że pozostanie wolna XD
1
@Dojaar Frenkie zagra dzisiaj najpewniej, Fati po przerwie na kadrę ma wrócić a Mareczek to w sumie nie wiem, może ktoś inny wie :P
0
@Mixtape A może paradoksalnie właśnie inni piłkarze zaczną brać odpowiedzialność, skończyło się stanie i czekanie bo "Messi i tak zaraz coś wciśnie"
2
@iFrontier Umniejszanie Dembele, manipulacja blabla a sam dyskusje niżej określiłeś Depaya jako "niewypał z MU". To było 6 lat temu, Depay miał 21 lat i ego w kosmosie. Od tego czasu został liderem Lyonu zaliczając 75G+55A w 178 meczach. To nie jest manipulacja i umniejszanie piłkarzowi? Podczas gdy Dembele przez ostatnie 4 sezony siedział w gabinecie lekarskim albo łamał sam sobie nogi swoim dryblingiem to Depay ciągnął Lyon za uszy, a jednocześnie zaliczył duży progres jeśli chodzi o charakter i jakąś szeroko pojętą pokorę.
0
@bodzio10 a rok temu miałeś wielke oczekiwania? Bo ja nie :)
5
@iFrontier Widzę tu pewną niezgodność, jak piszesz że ciężko ci uwierzyć w wygraną LaLiga opierając skład na Depayu, a jednocześnie po 5 latach dalej sie łudzisz że Dembele coś zacznie grać.
4
@LeoMessiah Gerard Piqué nie tylko odroczył prawie całą swoją pensję do 2025 roku, ale także obniżył swoje całkowite zarobki. [Toni Juanmarti]
1
@mekston 11 (znaki znakiznaki)
1
@AdiKingu96 Lepiej być takim zrzędą jak ty, przyjąłem
1
@Piorun Powinny być wszędzie.
1
@Deviler Głupoty gada, bądźcie zaskoczeni
0
@masq Bo Messi był w limicie wliczając już kase z CVC, którą Laporta odrzucił
1
@vangoor Albo po prostu to Leo miał być na tej konferencji w centrum uwagi, a nie Laporta toczący wojenki z Tebasem :)
0
@masq i tak Barcelona dostaje z koszulek jakieś psie grosze, prawie cała kasa idzie do Nike a Barcelona po prostu dostaje z góry co roku ustaloną kwotę.
0
Kto komentuje ten mecz?
1
@Firestone Wolałbym go oddać za darmo niż płacić kolejne 5 lat za nic :V
1
@Cvzx Jak lubisz dramy dla nastolatków to jest dobry, jak nie to raczej ci sie nie spodoba :)
11
@PatrychoO Fajnie że wiem, w którym filmie XD
3
@SuchyRR nie tracisz ludzkiego RAMu na informacje wyssane z palca, ale czytasz La Ramble? O losie
63
I gdzie ten sekretny plan? Artykuł godny onetu albo innego pudelka
0
@koziar Przeprasza kibiców jak dają dupy, gdzie jak gdzie ale w Barcelonie taki sie przyda bo okazji sporo XD
4
@PatrychoO Ta fejkowa? ;]
3
@Vempers A co jak tych co go nie chcą jest 50x więcej, ale nic nie piszą bo są zajęci opijaniem tego że odchodzi
1
@Kgorecki2500 Finał Pucharu Polski może se skomentować bo tego i tak nikt nie ogląda
2
Mój stary: dziś jest sobota. [JA]
17
@ptrx i ty myślisz że co, jak Pique by miał opaske to nagle cała drużyna by dostała +10 do mentalu? Tak samo może drzeć na nich morde bez opaski jak i z nią.
0
@banann16 Zapewniam cie że masa zagranicznych dziennikarzy, którzy również głosują, nie ma większego pojęcia o piłce niż nasz Michał Pol. Co bardziej oczywiście świadczy źle o nich, niż dobrze o Polu.