0

@LuisSalvano A kto mu wtedy za ten rok by zapłacił bez obniżki, rozumiem że ty? Wiem, że zaraz napiszesz że przez 3 lata więcej mu zapłacą niż przez ten rok starej umowy, ale własnie na tym to polega. Teraz są w czarnej dupie i liczą że w kolejnych latach sytuacja sie unormuje.

2

@FanBarcy123 Jakby po 10 minutach ci sie odechciewało to może byłoby to jakieś nadzwyczajne, ale po 3 latach? XD

1

@Kamilos84 przynajmniej jajca sie nie odparzą

2

@doc To chyba ci sie tweety pomyliły, bo wg tego to "nie można odrzucić, że Coutinho weźmie 10", a nie że pozostanie wolna XD

1

@Dojaar Frenkie zagra dzisiaj najpewniej, Fati po przerwie na kadrę ma wrócić a Mareczek to w sumie nie wiem, może ktoś inny wie :P

0

@Mixtape A może paradoksalnie właśnie inni piłkarze zaczną brać odpowiedzialność, skończyło się stanie i czekanie bo "Messi i tak zaraz coś wciśnie"

2

@iFrontier Umniejszanie Dembele, manipulacja blabla a sam dyskusje niżej określiłeś Depaya jako "niewypał z MU". To było 6 lat temu, Depay miał 21 lat i ego w kosmosie. Od tego czasu został liderem Lyonu zaliczając 75G+55A w 178 meczach. To nie jest manipulacja i umniejszanie piłkarzowi? Podczas gdy Dembele przez ostatnie 4 sezony siedział w gabinecie lekarskim albo łamał sam sobie nogi swoim dryblingiem to Depay ciągnął Lyon za uszy, a jednocześnie zaliczył duży progres jeśli chodzi o charakter i jakąś szeroko pojętą pokorę.

0

@bodzio10 a rok temu miałeś wielke oczekiwania? Bo ja nie :)

5

@iFrontier Widzę tu pewną niezgodność, jak piszesz że ciężko ci uwierzyć w wygraną LaLiga opierając skład na Depayu, a jednocześnie po 5 latach dalej sie łudzisz że Dembele coś zacznie grać.

4

@LeoMessiah Gerard Piqué nie tylko odroczył prawie całą swoją pensję do 2025 roku, ale także obniżył swoje całkowite zarobki. [Toni Juanmarti]

1

@mekston 11 (znaki znakiznaki)

1

@AdiKingu96 Lepiej być takim zrzędą jak ty, przyjąłem

1

@Piorun Powinny być wszędzie.

1

@Deviler Głupoty gada, bądźcie zaskoczeni

0

@masq Bo Messi był w limicie wliczając już kase z CVC, którą Laporta odrzucił

1

@vangoor Albo po prostu to Leo miał być na tej konferencji w centrum uwagi, a nie Laporta toczący wojenki z Tebasem :)

0

@masq i tak Barcelona dostaje z koszulek jakieś psie grosze, prawie cała kasa idzie do Nike a Barcelona po prostu dostaje z góry co roku ustaloną kwotę.

0

Kto komentuje ten mecz?

1

@Firestone Wolałbym go oddać za darmo niż płacić kolejne 5 lat za nic :V

1

@Cvzx Jak lubisz dramy dla nastolatków to jest dobry, jak nie to raczej ci sie nie spodoba :)

11

@PatrychoO Fajnie że wiem, w którym filmie XD

3

@SuchyRR nie tracisz ludzkiego RAMu na informacje wyssane z palca, ale czytasz La Ramble? O losie

63

I gdzie ten sekretny plan? Artykuł godny onetu albo innego pudelka

0

@koziar Przeprasza kibiców jak dają dupy, gdzie jak gdzie ale w Barcelonie taki sie przyda bo okazji sporo XD

4

@PatrychoO Ta fejkowa? ;]

3

@Vempers A co jak tych co go nie chcą jest 50x więcej, ale nic nie piszą bo są zajęci opijaniem tego że odchodzi

1

@Kgorecki2500 Finał Pucharu Polski może se skomentować bo tego i tak nikt nie ogląda

2

Mój stary: dziś jest sobota. [JA]

17

@ptrx i ty myślisz że co, jak Pique by miał opaske to nagle cała drużyna by dostała +10 do mentalu? Tak samo może drzeć na nich morde bez opaski jak i z nią.

0

@banann16 Zapewniam cie że masa zagranicznych dziennikarzy, którzy również głosują, nie ma większego pojęcia o piłce niż nasz Michał Pol. Co bardziej oczywiście świadczy źle o nich, niż dobrze o Polu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?