@matirix20 4 punkty to chyba już pewny awans, więc przy remisie dziś i wygranej ze Szwecją wychodzimy z grupy. Jednak jakoś bym sie na to nie nastawiał zbyt szczególnie.
@Leooo Nie chce ci psuć zabawy, ale system oznaczeń PEGI nie jest do regulacji sprzedaży a jedynie w celu informacyjnym dla klientów. Pięciolatek może iść do sklepu i wziąć grę PEGI18 :P
@marcin62 No jak śpisz w dzień to nie dziwne że potem nie możesz zasnąć o normalnej porze. Przemęcz sie kilka dni w dzień i nie drzemaj to zaczniesz padać szybciej wieczorem o ludzkiej porze.
8
@Objectivo Jeszcze jak
2
@derlysy1979 A to tylko nad morzem jest woda?
1
@matirix20 4 punkty to chyba już pewny awans, więc przy remisie dziś i wygranej ze Szwecją wychodzimy z grupy. Jednak jakoś bym sie na to nie nastawiał zbyt szczególnie.
6
@Bykunn Wybrał se chłop mecz Szwecja-Słowacja i załamany że fajerwerków nie ma, no matko jedyna xD
1
@FCB_dimiC Panie to zależy gdzie mieszkasz, zapytaj sie na jakimś spotted swojego miasta ;)
0
@Don-Corleone Pijany to do spania
0
@Mathoue Borek i Węgrzyn dziś z kadrą :)
3
@doc Jest tak wiarygodny, że nawet na rm.pl nic o tym nie napisali. Dziękuję.
1
@Dayan016 Kibicowi sie na koszulce podpisał
1
@Ciule123 Czyli że przegrają? Bo są faworytem :)
7
@Leooo Nie chce ci psuć zabawy, ale system oznaczeń PEGI nie jest do regulacji sprzedaży a jedynie w celu informacyjnym dla klientów. Pięciolatek może iść do sklepu i wziąć grę PEGI18 :P
0
@xSZYMONOx a nawet w dwudziestke
2
@tadzik447 no Eriksenowi jak widać średnio chodzenie szło
2
@RomanHoffer jak weźmiesz kurtkę to będzie ciepło, jak nie weźmiesz to będzie zimno. Proste
6
@amanter ale wy macie problemy jak zwykle. Jak sztab uzna że będzie przestawiany to mu dopasują trening i dietę i przybierze na masie. Też mi problem
3
@patry295 Za karę za kopanie piłki do siatkówki w-fista wysłał mnie do grupy dziewczyn i grałem w siatkówkę z nimi. Najlepszy w-f ever.
2
@DaPidejpi Z tego co widziałem na twitterze, to w Hiszpanii czasem mianem "elita" określa się po prostu piłkę seniorską.
2
@fart Wszyscy krytykują Pimientę? Gdzie? XDD
1
@escarabajo To on, tylko mu posta usunęli bo nie podpisał tweeta XD
1
@-barca4ever- Zależy za jaką prędkość płacisz :) Jak za 100 to dobry, jak za 200 to nie bardzo :)
5
@barcadreed @Moderacja Żebyście wy tak skrupulatnie usuwali ewidentne prowokacje co normalne wpisy to by tu była utopia :)
1
@Koors w tych czasach mówi sie na to cringe :D
14
@marcin62 No jak śpisz w dzień to nie dziwne że potem nie możesz zasnąć o normalnej porze. Przemęcz sie kilka dni w dzień i nie drzemaj to zaczniesz padać szybciej wieczorem o ludzkiej porze.
1
@Michal03 Pierwsze
2
@marcin62 jak ktoś wydaje takie pieniążki na grę to sam sie prosi o guza :V
0
@Songo91 Podobno tylko stłuczone udo, z taką opieką fizjo to za 2 dni bedzie hasał jak nowy
1
3
@amanter zakorbił udem w biodro chłopa, pewnie tylko zbity mięsień i nic mu nie będzie
0
@el_bidinho Na Polsat Sport zwykłym
1
@Omoziu jutro z Sakkari o 12:30, ale może sie opóźnić jak sie wcześniejszy mecz przeciągnie