8

@Objectivo Jeszcze jak

2

@derlysy1979 A to tylko nad morzem jest woda?

1

@matirix20 4 punkty to chyba już pewny awans, więc przy remisie dziś i wygranej ze Szwecją wychodzimy z grupy. Jednak jakoś bym sie na to nie nastawiał zbyt szczególnie.

6

@Bykunn Wybrał se chłop mecz Szwecja-Słowacja i załamany że fajerwerków nie ma, no matko jedyna xD

1

@FCB_dimiC Panie to zależy gdzie mieszkasz, zapytaj sie na jakimś spotted swojego miasta ;)

0

@Don-Corleone Pijany to do spania

0

@Mathoue Borek i Węgrzyn dziś z kadrą :)

3

@doc Jest tak wiarygodny, że nawet na rm.pl nic o tym nie napisali. Dziękuję.

1

@Dayan016 Kibicowi sie na koszulce podpisał

1

@Ciule123 Czyli że przegrają? Bo są faworytem :)

7

@Leooo Nie chce ci psuć zabawy, ale system oznaczeń PEGI nie jest do regulacji sprzedaży a jedynie w celu informacyjnym dla klientów. Pięciolatek może iść do sklepu i wziąć grę PEGI18 :P

0

@xSZYMONOx a nawet w dwudziestke

2

@tadzik447 no Eriksenowi jak widać średnio chodzenie szło

2

@RomanHoffer jak weźmiesz kurtkę to będzie ciepło, jak nie weźmiesz to będzie zimno. Proste

6

@amanter ale wy macie problemy jak zwykle. Jak sztab uzna że będzie przestawiany to mu dopasują trening i dietę i przybierze na masie. Też mi problem

3

@patry295 Za karę za kopanie piłki do siatkówki w-fista wysłał mnie do grupy dziewczyn i grałem w siatkówkę z nimi. Najlepszy w-f ever.

2

@DaPidejpi Z tego co widziałem na twitterze, to w Hiszpanii czasem mianem "elita" określa się po prostu piłkę seniorską.

2

@fart Wszyscy krytykują Pimientę? Gdzie? XDD

1

@escarabajo To on, tylko mu posta usunęli bo nie podpisał tweeta XD

1

@-barca4ever- Zależy za jaką prędkość płacisz :) Jak za 100 to dobry, jak za 200 to nie bardzo :)

5

@barcadreed @Moderacja Żebyście wy tak skrupulatnie usuwali ewidentne prowokacje co normalne wpisy to by tu była utopia :)

1

@Koors w tych czasach mówi sie na to cringe :D

14

@marcin62 No jak śpisz w dzień to nie dziwne że potem nie możesz zasnąć o normalnej porze. Przemęcz sie kilka dni w dzień i nie drzemaj to zaczniesz padać szybciej wieczorem o ludzkiej porze.

1

@Michal03 Pierwsze

2

@marcin62 jak ktoś wydaje takie pieniążki na grę to sam sie prosi o guza :V

0

@Songo91 Podobno tylko stłuczone udo, z taką opieką fizjo to za 2 dni bedzie hasał jak nowy

1

3

@amanter zakorbił udem w biodro chłopa, pewnie tylko zbity mięsień i nic mu nie będzie

0

@el_bidinho Na Polsat Sport zwykłym

1

@Omoziu jutro z Sakkari o 12:30, ale może sie opóźnić jak sie wcześniejszy mecz przeciągnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?