1

@FCBeSeM To nie jest niefortunna 1 bramka, regularnie mamy takie same wylewy po dośrodkowaniach w pole karne. To już jest reguła i każdy nasz rywal na Euro będzie to doskonale wiedział.

0

@AmigoBlancos Z Linettym to tam kij, ale wchodzi 17letni Kozłowski i jest więcej pod grą niż Zieliński :)

3

W tym roku każda wrzuta w nasze pole karne to praktycznie bramka. Z Realem to byśmy chyba 150-0 przegrali XD

0

@masq panie nie prowokuj ich bo sie zaraz druga strona zmobilizuje i tyle bedzie

0

@BoRoWieC Do klubu to już miałeś trzy konkrety, teraz czas na Euro i CA i piłkarze powinni sie na tym skupić przede wszystkim.

0

@Peszko07 Nie chce

0

@Peszko07 Nikogo nie dowołuje w jego miejsce

1

@Joe_Pesci Bratobójczy pojedynek

1

Da sie na jakiejś stronie przesymulować przebieg Euro? W sensie kto z jakiej grupy gdzie trafia do drabinki?
@dobra sam znalazłem :V
https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020tournamentpredictor/main

8

@lukaszmatusiewicz tak, cała reszta topki rankingu odpadła dużo szybciej od niej, ale jak Iga np. przegra półfinał to ona będzie frajerką turnieju XD daj se siana

0

@wawrzyn1 Bo City, wiesz taka gra słów :P

0

@PatrychoO Ciul w te koszulki generalnie, z perspektywy klubu to sie liczy tylko to kto da więcej siana.

9

@Rewolucja123 Po co po co, bo sobie agent/piłkarz wynegocjował a po co. Chyba nie jest tajemnicą że 90% tej kadry u-21 nie prezentuje poziomu żeby w ogóle dostać minutę w dorosłej kadrze, a teraz dostaną premie za nic.

0

@Mixtape No ja swego czasu też byłem wielkim fanem Leno, ale coś u niego poszło nie tak :P

0

@RosjaninBut Mimo wszystko Ilkay to nie jest sytuacja jak z Sane czy Laporte, którzy nie byli/nie są zawodnikami podstawowego składu. Gundogan był w tym sezonie jednym z kluczowych piłkarzy zespołu.

2

@VamosRakieta No i właśnie mi to nie pasuje najbardziej. Czemu City miałoby go puścić gdziekolwiek? Nawet nie mamy kogo im dać na wymianę :V

1

@SaulGoodman Chcesz sie pozbyć darmozjadów z klubu? Better Call Saul!

0

@MrShakira Tylko że właśnie sam Onana nie będzie chciał tu przychodzić i ryzykować graniem 3 meczów rocznie

2

@MrShakira Tylko w Arsenalu będzie mógł wygryźć cienkiego Leno, a ter Stegen ma tu niepodważalną pozycję.

13

@Katalończyk 99 udo może ta

3

@doc To nie jest wartość piłkarza, tylko przewidywana kwota jaką trzebaby zapłacić za transfer. Sancho miał iść do United za 120M więc kwota sie zgadza, natomiast Mbappe ma tylko rok kontraktu stąd kwota taka a nie inna.

0

@Corr Verratti zdecydowanie. Profesor

1

@takisobiektos Domyślam sie że np. Mbappe pewnie tu nie ma przez to że tylko rok kontraktu został i tak dalej :)

3

@dmcteam Oczywiście, już czekam z piwkiem i ciperkami

4

@jeyx77x Tak samo byś napisał gdyby ktoś przed transferem Coutinho napisał żeby nie poszedł w ślady Andre Gomesa ;D

12

@JohnnyBarca Romero bez Bartomeu to sie nadaje do zbierania truskawek

1

@blaugrana1980 Wiadomo że nikogo teraz nie ściągną tylko będą sie szykować na walkę o Hochlanda za rok

6

@LS To może niech Amazon se kupi Haalanda i go sobie wydzierżawimy

3

@BarcaInfo Może Ronaldowi bedzie podpowiadał kiedy i jakie zmiany ma robić bo se z tym chłop średnio radził

0

@Comentateiro A które oko jest twoje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?