0

Ma ktoś powtórke faulu Carvajala bez slowmo, tylko w normalnym tempie?

1

@socha No i super, ale co z tego? Nie będziesz wyliczał goli z pucharu króla, ale bramki nastukane na jakimś Elche i Cadiz już gituwa, a gdzie ten Suarez był jak odpadali z Chelsea? A no tak, zjechał do bazy w 60 minucie bo był bezużyteczny.

0

@marcin000019 @socha Ten legendarny Suarez nie strzelił nawet jednego gola w Lidze Mistrzów (jak zwykle), a w ostatnich 10 meczach ligowych w których zagrał ma zaledwie trzy bramki. Ciekawe że akurat sie to zbiegło z tym, że Atletico seryjnie gubi punkty :)

0

@MesQueUnClub96 @Deviler E tam, ilu trenerów pracuje do końca kontraktów? Prawie wszyscy są wywalani dużo wcześniej.

2

@msmsms Finał LM z Arsenalem w 2006 był pierwszym klubowym meczem jaki w życiu obejrzałem więc zostałem sezonowcem :)

0

@ShawnC kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy, trochę zimy

4

Messi, De Jong, Griezmann i Mingueza mają 4 żółte kartki, oby sie na jeden mecz na raz nie wywalili :V

5

@Quavosk A gdyby Atletico nie przestało wygrywać to nadal by mieli 13pkt przewagi. Gdybać wolno każdemu :)

0

@Gwyn Tylko że to nie jest film produkcji Netflixa, a jedynie kupili prawa do dystrybucji :)

0

@Coutinho007 Firpo w Betisie też był dobry, jeżeli przyjdzie to zobaczymy czy faktycznie jest lepszy :)

1

@PawkoFCB Ja tylko mówie, że to nic trudnego żeby zająć co trzecie krzesełko na trybunach zamiast siedzieć jak debil jeden z drugim dupa przy dupie i potem narzekać że zamykają z powrotem. Mnie to tam gila szczerze mówiąc

0

@PawkoFCB A ty myślisz że po co jest ten limit osób? Żeby na krzesełkach oszczędzac?

0

@PawkoFCB Stadiony już raz były otwarte z limitem osób, tylko te półgłówki na trybunach zamiast trzymać odstępy i zająć cały obiekt to stały razem w jednej kupie :)

0

@LeoMessi1994 zależy picie czego :)

0

@FanFcBarcy Fascynujące

3

@paweldunajecfcb Idzie pod ziemie, proste

0

@AmigoBlancos Farewell :P

1

@tomek8756 Pierwsze dwie litery imienia Gatesa to skrót nicku BarcaInfo, PRZYPADEK NIE SONDZE

3

@JimMorrisonFCB Nagrania kolejnych sezonów zawieszone i nie ma podpisanej umowy na kontynuacje. TVP coś przebąkuje że nie będą podpisywać niekorzystnych umów a Sznuk twierdzi, że telewizja jest dla niego nieodgadnioną instytucją. Jakieś zgrzyty są :P

4

@Arn3th To czemu jest PSG zamiast Lille?

6

@IronSanHybrid Oglądalność na pewno by była potężna, jak meczu na szczycie rumuńskiej ekstraklasy :P

5

@IronSanHybrid Mnie to bardziej ciekawi gdzie jest to San Petersburg

1

@Bobo25 Większość smartwatchów (przynjamniej tych tańszych) to jedynie pozwala pauzować lub przewijać piosenki, ale pod warunkiem oczywiście że masz podłączony do niego telefon na którym te operacje sie odbywają :V Co w tej sytuacji odpada. Za taki, z którego sobie posłucha muzyki bez potrzeby trzymania smartfona przy tyłku to trzeba dać już kilka stówek.

A co do odtwarzaczy MP3 to właściwie jakiego byś nie kupił to będzie w porządku. Do 50zł pewnie da sie kupić taki co podziała. Bardziej problematyczne będzie pobranie z neta "empetrójek" żeby miała co z niego puszczać :P

3

@kubaa2002 Nie wiem kiedy, ale Pedri koniecznie musi w końcu dostać trochę odpoczynku.

0

@AmigoBlancos A oznaczyć sie go boisz czy co?

3

@Wittgenstein Gameplay. Może być najlepsza fabularnie gra, z najlepszymi misjami, z super grafiką, ale jak sterowanie będzie skopane to wyrzuce grę w cholere.

36

@kakusus Nauczyłby sie żyć z bólem jak każdy Polak

43

@QuaReL Daj spokój, to jakby gadać że mogłeś swojego brata sprzedać jako niewolnika do Korei zanim go samochód rozjechał.

1

@DonAndresFCB Z tego co pamiętam to on nawet kilka lat temu już stracił cały rok przez złamanie kości piszczelowej

7

@Kgorecki2500 Bo mieli Inter, Szachtar i Borussie, a nie np. Midtjylland i Rennes. Wyjątek od reguły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?