@socha No i super, ale co z tego? Nie będziesz wyliczał goli z pucharu króla, ale bramki nastukane na jakimś Elche i Cadiz już gituwa, a gdzie ten Suarez był jak odpadali z Chelsea? A no tak, zjechał do bazy w 60 minucie bo był bezużyteczny.
@marcin000019@socha Ten legendarny Suarez nie strzelił nawet jednego gola w Lidze Mistrzów (jak zwykle), a w ostatnich 10 meczach ligowych w których zagrał ma zaledwie trzy bramki. Ciekawe że akurat sie to zbiegło z tym, że Atletico seryjnie gubi punkty :)
@PawkoFCB Ja tylko mówie, że to nic trudnego żeby zająć co trzecie krzesełko na trybunach zamiast siedzieć jak debil jeden z drugim dupa przy dupie i potem narzekać że zamykają z powrotem. Mnie to tam gila szczerze mówiąc
@PawkoFCB Stadiony już raz były otwarte z limitem osób, tylko te półgłówki na trybunach zamiast trzymać odstępy i zająć cały obiekt to stały razem w jednej kupie :)
@JimMorrisonFCB Nagrania kolejnych sezonów zawieszone i nie ma podpisanej umowy na kontynuacje. TVP coś przebąkuje że nie będą podpisywać niekorzystnych umów a Sznuk twierdzi, że telewizja jest dla niego nieodgadnioną instytucją. Jakieś zgrzyty są :P
@Bobo25 Większość smartwatchów (przynjamniej tych tańszych) to jedynie pozwala pauzować lub przewijać piosenki, ale pod warunkiem oczywiście że masz podłączony do niego telefon na którym te operacje sie odbywają :V Co w tej sytuacji odpada. Za taki, z którego sobie posłucha muzyki bez potrzeby trzymania smartfona przy tyłku to trzeba dać już kilka stówek.
A co do odtwarzaczy MP3 to właściwie jakiego byś nie kupił to będzie w porządku. Do 50zł pewnie da sie kupić taki co podziała. Bardziej problematyczne będzie pobranie z neta "empetrójek" żeby miała co z niego puszczać :P
@Wittgenstein Gameplay. Może być najlepsza fabularnie gra, z najlepszymi misjami, z super grafiką, ale jak sterowanie będzie skopane to wyrzuce grę w cholere.
0
Ma ktoś powtórke faulu Carvajala bez slowmo, tylko w normalnym tempie?
1
@socha No i super, ale co z tego? Nie będziesz wyliczał goli z pucharu króla, ale bramki nastukane na jakimś Elche i Cadiz już gituwa, a gdzie ten Suarez był jak odpadali z Chelsea? A no tak, zjechał do bazy w 60 minucie bo był bezużyteczny.
0
@marcin000019 @socha Ten legendarny Suarez nie strzelił nawet jednego gola w Lidze Mistrzów (jak zwykle), a w ostatnich 10 meczach ligowych w których zagrał ma zaledwie trzy bramki. Ciekawe że akurat sie to zbiegło z tym, że Atletico seryjnie gubi punkty :)
0
@MesQueUnClub96 @Deviler E tam, ilu trenerów pracuje do końca kontraktów? Prawie wszyscy są wywalani dużo wcześniej.
2
@msmsms Finał LM z Arsenalem w 2006 był pierwszym klubowym meczem jaki w życiu obejrzałem więc zostałem sezonowcem :)
0
@ShawnC kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy, trochę zimy
4
Messi, De Jong, Griezmann i Mingueza mają 4 żółte kartki, oby sie na jeden mecz na raz nie wywalili :V
5
@Quavosk A gdyby Atletico nie przestało wygrywać to nadal by mieli 13pkt przewagi. Gdybać wolno każdemu :)
0
@Gwyn Tylko że to nie jest film produkcji Netflixa, a jedynie kupili prawa do dystrybucji :)
0
@Coutinho007 Firpo w Betisie też był dobry, jeżeli przyjdzie to zobaczymy czy faktycznie jest lepszy :)
1
@PawkoFCB Ja tylko mówie, że to nic trudnego żeby zająć co trzecie krzesełko na trybunach zamiast siedzieć jak debil jeden z drugim dupa przy dupie i potem narzekać że zamykają z powrotem. Mnie to tam gila szczerze mówiąc
0
@PawkoFCB A ty myślisz że po co jest ten limit osób? Żeby na krzesełkach oszczędzac?
0
@PawkoFCB Stadiony już raz były otwarte z limitem osób, tylko te półgłówki na trybunach zamiast trzymać odstępy i zająć cały obiekt to stały razem w jednej kupie :)
0
@LeoMessi1994 zależy picie czego :)
0
@FanFcBarcy Fascynujące
3
@paweldunajecfcb Idzie pod ziemie, proste
0
@AmigoBlancos Farewell :P
1
@tomek8756 Pierwsze dwie litery imienia Gatesa to skrót nicku BarcaInfo, PRZYPADEK NIE SONDZE
3
@JimMorrisonFCB Nagrania kolejnych sezonów zawieszone i nie ma podpisanej umowy na kontynuacje. TVP coś przebąkuje że nie będą podpisywać niekorzystnych umów a Sznuk twierdzi, że telewizja jest dla niego nieodgadnioną instytucją. Jakieś zgrzyty są :P
4
@Arn3th To czemu jest PSG zamiast Lille?
6
@IronSanHybrid Oglądalność na pewno by była potężna, jak meczu na szczycie rumuńskiej ekstraklasy :P
5
@IronSanHybrid Mnie to bardziej ciekawi gdzie jest to San Petersburg
1
@Bobo25 Większość smartwatchów (przynjamniej tych tańszych) to jedynie pozwala pauzować lub przewijać piosenki, ale pod warunkiem oczywiście że masz podłączony do niego telefon na którym te operacje sie odbywają :V Co w tej sytuacji odpada. Za taki, z którego sobie posłucha muzyki bez potrzeby trzymania smartfona przy tyłku to trzeba dać już kilka stówek.
A co do odtwarzaczy MP3 to właściwie jakiego byś nie kupił to będzie w porządku. Do 50zł pewnie da sie kupić taki co podziała. Bardziej problematyczne będzie pobranie z neta "empetrójek" żeby miała co z niego puszczać :P
3
@kubaa2002 Nie wiem kiedy, ale Pedri koniecznie musi w końcu dostać trochę odpoczynku.
0
@AmigoBlancos A oznaczyć sie go boisz czy co?
3
@Wittgenstein Gameplay. Może być najlepsza fabularnie gra, z najlepszymi misjami, z super grafiką, ale jak sterowanie będzie skopane to wyrzuce grę w cholere.
36
@kakusus Nauczyłby sie żyć z bólem jak każdy Polak
43
@QuaReL Daj spokój, to jakby gadać że mogłeś swojego brata sprzedać jako niewolnika do Korei zanim go samochód rozjechał.
1
@DonAndresFCB Z tego co pamiętam to on nawet kilka lat temu już stracił cały rok przez złamanie kości piszczelowej
7
@Kgorecki2500 Bo mieli Inter, Szachtar i Borussie, a nie np. Midtjylland i Rennes. Wyjątek od reguły