@MontelQ powiedziałbym że RedBull ma nawet lepsze auto niż Merc w tym sezonie. Mieli trochę problemów technicznych w pierwszym GP oraz dużo stracili przez słabe miejsce Pereza, przez co Merc mógł ograć Maxa taktyką. Ale ogólnie zapowiada się na najbardziej wyrównany sezon od wielu lat, także jak ktoś chce się wkręcić bardziej w świat F1 to teraz jest na to najlepszy moment.
@busquets5 Ci komentatorzy też bezjajeczni jacyś, podcina mu gościu noge perfidnie, a oni udają greka "no kilka już takich karnych w tym sezonie było" XD
@masq Chłopak ma 18 lat i bardzo dużo czasu na rozwój i nabranie pewności i doświadczenia w takich meczach, a piszesz tak jakby miał już zaprzepaścić sobie kariere jak w sobote nie ugryzie Casemiro w łydke.
@adamslowiczyVEB Jedyną drogą jaką można zaakceptować (w kwestiach moralnych, sportowych, ekonomicznych) powrót Neya jest darmowy transfer i pensja żeby ledwo na waciki starczyło
@Mario96w Takie ankiety na gorąco sie mijają z celem. Ludzie z reguły nie są przychylni do zmian, po czasie sie przyzwyczajają i "stare" zaczyna wyglądać dziwnie.
@Trepyveb To taki paradoks trochę bo ci co zostali w Barcelonie rozstrojeni brakiem gry przez 2 tygodnie, a ci co polecieli na kadre rozstrojeni podróżami itd. Nie przywiązuję w ogóle wagi do stylu z tamtego meczu, najważniejsze były 3 punkty i na szczęście rzutem na taśmę się udało.
@Ronaldinho10VB Dwa mecze z Sevillą nie były ważne? Wyjazd do San Sebastian nie był ważny? Zawalili dużo spotkań, ale skończmy już z tą narracją że przegrywają wszystkie mecze jak leci
@Granto No jasne. Solidny występ Realu, solidny wynik. Super sytuacja przed rewanżem. Aczkolwiek nadal bardzo duża w tym rola po prostu cienizny LFC, aniżeli jakiegoś perfekcjonizmu w ekipie Białych
2
@MontelQ powiedziałbym że RedBull ma nawet lepsze auto niż Merc w tym sezonie. Mieli trochę problemów technicznych w pierwszym GP oraz dużo stracili przez słabe miejsce Pereza, przez co Merc mógł ograć Maxa taktyką. Ale ogólnie zapowiada się na najbardziej wyrównany sezon od wielu lat, także jak ktoś chce się wkręcić bardziej w świat F1 to teraz jest na to najlepszy moment.
31
@Patrykl145 moja siostra jutro kończy 30 lat 3 miesiące i 24 dni, byłoby fajnie jakby jej też zrobili prezent :P
1
@messi564 tak samo jak sprawa remontu mojego mieszkania. Chęci są, ale to nie wystarczy :D
3
@BarcaaVEB Na polskie standardy to jest jakiś kompletny kosmos
48
@Thomas99PL zakład pogrzebowy AS Bytom
4
@AmigoBlancos Nie oglądałem jeszcze, ale widzę, że jest Kowal, więc niech tak zostanie.
3
@lucca87 no tak bo jak się jest kibicem jakiegoś klubu to już żadnym innym meczem nie wolno się ekscytować, zdrada i w ogóle
0
@gumaz Złodziejaszek najpewniej już go nie ma, poszedł na opych albo na części już rozebrany.
3
@busquets5 Ci komentatorzy też bezjajeczni jacyś, podcina mu gościu noge perfidnie, a oni udają greka "no kilka już takich karnych w tym sezonie było" XD
7
@KapiFCB Somsiad se uBlocka zainstaluje bo tu żadnych reklam nie ma
1
@Werka7 Stanął se na środku pola karnego, wokół niego 5 obrońców ale nikt nim nie zainteresowany, dostawił nóżke i gol :V
0
@matirix20 No do profesjonalistów to mu brakuje, ale na pewno lepszy niż 99% jego widzów
1
@marcin000019 Według mnie to w ustawieniach monitora se włączył celownik ekranowy, spójrz tam :)
0
@matirix20 Pongoski to już z 8 lat znany w środowisku CSowym
1
@FCMichalo za późno wszedł na taki poziom. Swoją drogą właśnie dzisiaj kończy 29 lat
0
@BarcaInfo grafika wygląda śmiesznie, ale na boisku z tej kamery telewizyjnej imo fajnie będą wyglądać :P
0
@Rust_Cohle jak ci z duchowego zdziele to inaczej będziesz śpiewał
0
@kowal3 a ja nic nie pisałem o kontuzji, jeździli z nim jak chcieli
47
@masq Chłopak ma 18 lat i bardzo dużo czasu na rozwój i nabranie pewności i doświadczenia w takich meczach, a piszesz tak jakby miał już zaprzepaścić sobie kariere jak w sobote nie ugryzie Casemiro w łydke.
8
@Archie Dembele jakieś voodoo odprawia bo nawet Messi na boisku poczuł coś na głowie
24
Spieszył się na PSG i uja z tego było. Daj se luz Geri
6
@LuisSalvano Tylko że to w żaden sposób nie poprawia sytuacji Neymara :P
7
@adamslowiczyVEB Jedyną drogą jaką można zaakceptować (w kwestiach moralnych, sportowych, ekonomicznych) powrót Neya jest darmowy transfer i pensja żeby ledwo na waciki starczyło
3
@VamosRakieta ai se eu te pego na flecie powinno lecieć
4
@Mario96w Takie ankiety na gorąco sie mijają z celem. Ludzie z reguły nie są przychylni do zmian, po czasie sie przyzwyczajają i "stare" zaczyna wyglądać dziwnie.
2
@Trepyveb To taki paradoks trochę bo ci co zostali w Barcelonie rozstrojeni brakiem gry przez 2 tygodnie, a ci co polecieli na kadre rozstrojeni podróżami itd.
Nie przywiązuję w ogóle wagi do stylu z tamtego meczu, najważniejsze były 3 punkty i na szczęście rzutem na taśmę się udało.
5
@Ronaldinho10VB Po prostu musisz sie zastanowić nad definicją ważnego meczu. Bo obecnie to Twoje stwierdzenie jest zwyczajnie nieprawdziwe i tyle :)
1
@AmigoBlancos Każdy z pozostałych ćwierćfinalistów by ich nastukał w takiej dyspozycji jaką pokazali dzisiaj.
6
@Ronaldinho10VB Dwa mecze z Sevillą nie były ważne? Wyjazd do San Sebastian nie był ważny? Zawalili dużo spotkań, ale skończmy już z tą narracją że przegrywają wszystkie mecze jak leci
1
@Granto No jasne. Solidny występ Realu, solidny wynik. Super sytuacja przed rewanżem. Aczkolwiek nadal bardzo duża w tym rola po prostu cienizny LFC, aniżeli jakiegoś perfekcjonizmu w ekipie Białych