@Ronin47 Jeżeli Gaya by sie zgodził na niepewną rolę w pierwszym składzie (w co osobiście wątpię), to byłby zdecydowanie najlepszym wyborem. W drugim wyborze postawiłbym na Balde.
@AmigoBlancos Jak mają tam troche oleju w głowie to Frenkie nie zagra w najbliższym meczu. Ma chyba w nogach najwięcej minut w Europie + zagrał 3x90 minut na zgrupowaniu.
@doc Jasne, Raiola to jest wrzód na dupie dla klubów piłkarskich, ale jednak ma w swoim CV prowadzenie ogromnej ilości gwiazd, gdyby miał w interesie tylko swój zarobek to by do niego tak nie lgnęły największe talenty tego sportu.
@Grubson06 Bardziej właśnie bym obstawiał, że Raiola jest tam od wyciągnięcia jak najwięcej mamony, a tatuś Haaland bardziej pyta o kwestie sportowe. Ale kto to wie :)
6
@Coutinho007 1 to on sprint wykonuje na mecz
0
@Encore @BarcaInfo, przynajmniej by mi mówił co tam sie w piłeczce dzieje
1
@Ronin47 Jeżeli Gaya by sie zgodził na niepewną rolę w pierwszym składzie (w co osobiście wątpię), to byłby zdecydowanie najlepszym wyborem. W drugim wyborze postawiłbym na Balde.
3
@jakub1906 obyś dziewczynom lepsze komplementy prawił xD
2
@jedrek7000 nic dziwnego, ludzie się nie badali bo nie chcieli być zamknięci na święta :)
6
@Coutinho007 Było pite w te święta
0
@Pingwinek To nic nie zmienia, według przepisów gdy piłkarze obu drużyn wbiegają w pole karne to i tak jest powtórka.
0
Nacho przez 10 lat w Realu dopiero teraz świętuje 150-ty występ ligowy, ale jajca xD
9
@AmigoBlancos Tak
0
@RomanHoffer Ban to powinien byc na Zielińskiego w kadrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kamilos84 Nie ma za co
1
@Kamilos84 z karnego to sie nie liczy ;)
0
@Encore Magia Thiago Silvy :P
0
@kulek22 Czyli w ostatniej minucie trzeba strzelać, proste
0
@lukaszbarca15 Owszem, powiększają ligę do 18 drużyn
2
@MarioVeB! @VenoM Jeden tu był taki ostatnio, co twierdził że @clyde źle sie czuje po covidzie bo lubi grać na konsoli xD
2
@Yosemite A co by było gdyby potrafił utrzymać poziom przez cały sezon, a nie tylko połowę :P
3
@Rust_Cohle Kolega wagarował na polskim, daj mu spokój :P
0
@lukaszmatusiewicz Zdarzyło sie z dwa czy trzy razy na tydzień polecieć
0
@AmigoBlancos Jak mają tam troche oleju w głowie to Frenkie nie zagra w najbliższym meczu. Ma chyba w nogach najwięcej minut w Europie + zagrał 3x90 minut na zgrupowaniu.
0
@doc Jasne, Raiola to jest wrzód na dupie dla klubów piłkarskich, ale jednak ma w swoim CV prowadzenie ogromnej ilości gwiazd, gdyby miał w interesie tylko swój zarobek to by do niego tak nie lgnęły największe talenty tego sportu.
1
@VenoM Co nie tyle świadczy o super zdolnościach Puiga, a po prostu o nieudolności całej reszty.
0
@Grubson06 Bardziej właśnie bym obstawiał, że Raiola jest tam od wyciągnięcia jak najwięcej mamony, a tatuś Haaland bardziej pyta o kwestie sportowe. Ale kto to wie :)
1
@blodziakk Żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie, gdzie wszystkie kontakty odbywają sie oficjalnie :V
0
@Tomek_TF Ale jednak to Real bije rekord wszechczasów w ilości kontuzji w jednym sezonie. Poważnie :)
7
@BarcaInfo Warto podkreślić, że to stoper a nie alternatywa dla Haalanda xD
1
@Foton A ile byłoby najpierw negatywne, a potem pozytywne? :)
0
@TheNekro94 sęk w tym, że ten "bezbłędny" marketing opierał się na dziesiątkach kłamstw
0
@kamilop Szczerze? Żaden. Wolałbym już Depaya (+Aguero nawet może razem z nim?) na przeczekanie i wypatrywać na rynku jakiejś okazji.
0
@Uukasz_93 A to chyba że tak. Niemniej jednak dalej podtrzymuje swoje stanowisko :P