@VamosRakieta Ja wiem czym - ta appka to gówno. No ale że każdy ma facebooka to każdy ma też messengera i siłą rzeczy jak chcesz zostac z ludźmi w kontakcie to musisz go używać.
@tadzik447 A co do Arctisów polecanych przez koleżankę wyżej, to niestety jest mnóstwo opinii, że one się do słuchania muzyki po prostu nie nadają. Chociaż to zależy jakie kto ma wymagania, ale jak ktoś miał na głowie porządne muzyczne słuchawki za 300+ to od Steelseries rozbolą go uszy :P Do grania może i dobre.
@tadzik447 Ja mam HyperX Cloud 1 już od 5 lat i gdyby nie moja siostrzenica to do dzisiaj byłby w idealnym stanie. Sam na dniach będę kupował nowe i chyba się skuszę własnie na te Logitechy. W każdym razie sam szukam słuchawek dla siebie także jakbym coś znalazł fajnego w dobrej cenie to dam znać :P
@Borneo Tak, może i oni mają więcej pieniędzy. Co nie zmienia faktu że nie musieli w żadnym stopniu takie kasy Barcelonie oferowac, która zaraz nie będzie miała żadnego sponsora a na gwałt potrzebują jakiejkolwiek gotówki żeby ratować płynność finansową. To skrzętnie wykorzystał Rakuten renegocjując umowę na ten rok i obniżając kasiorkę.
@FDJ Tylko że sam Freixa powiedział, że jak przegra wybory to odstąpi tego sponsora klubowi. Więc jednak będziemy mieli okazję się przekonać co to za "oferta" :)
@MarioVeB!@BarcaInfo No ciekawe, że w czasie kryzysu jeszcze dostaną więcej. Tym bardziej że coś tam mi sie obiło o uszy, że ten sponsor miał być na koszulkach tylko w meczach wyjazdowych, żeby na Camp Nou wróciła "tradycja" bez sponsora. To już w ogóle brzmi jak abstrakcja.
@Maciek069 Barcelona ma 11pkt przewagi nad piątym Sociedad. Bądźmy szczerzy, tu już żadnej walki o TOP4 nie ma, Barcelona jeszcze sie bije o mistrza :)
22
@Fawrf Trzeba żetony dokupić
0
@Eoren Ilu z tych widzów od Freixy załatwiliście?
0
@Zip Godzina przed spaniem zero elektroniki, połóż sie do wyrka i poczytaj książkę.
0
@Nano22 Nie wiem, ja jestem debilem i nie rozumiem tego regulaminu
4
@xBoMBoWiECx Przyjedzie jako ostatni i bedzie witał Laporte w gabinecie
1
@marcin62 Plus jest taki, że najprawdopodobniej Haaland zostanie jeszcze na rok w BVB :)
0
@Gaucho Otóż to. Taki piłkarz na uzupełnienie kadry to skarb. Pytanie czy po czasie nie zacznie mu przeszkadzać taka a nie inna rola w drużynie.
2
@Bunk420 W końcu zaczął uderzać na bramkę jak człowiek, zamiast nonstop kulać na ślepo do środka
5
@msmsms Bez Twoich komentarzy też by sie obeszło, nie wiem po co je piszesz
0
Ogląda ktoś Leverkusen jak tam sobie Tapsoba radzi? :D
1
@VamosRakieta Ja wiem czym - ta appka to gówno. No ale że każdy ma facebooka to każdy ma też messengera i siłą rzeczy jak chcesz zostac z ludźmi w kontakcie to musisz go używać.
0
@tadzik447 A co do Arctisów polecanych przez koleżankę wyżej, to niestety jest mnóstwo opinii, że one się do słuchania muzyki po prostu nie nadają. Chociaż to zależy jakie kto ma wymagania, ale jak ktoś miał na głowie porządne muzyczne słuchawki za 300+ to od Steelseries rozbolą go uszy :P Do grania może i dobre.
1
@tadzik447 Ja mam HyperX Cloud 1 już od 5 lat i gdyby nie moja siostrzenica to do dzisiaj byłby w idealnym stanie. Sam na dniach będę kupował nowe i chyba się skuszę własnie na te Logitechy. W każdym razie sam szukam słuchawek dla siebie także jakbym coś znalazł fajnego w dobrej cenie to dam znać :P
1
@tadzik447 Dorzuciłbym 50zł i wziął Logitech G Pro, moim zdaniem warto. Mikrofon odczepiany więc do muzyki tym bardziej wporzo.
https://www.x-kom.pl/p/506273-sluchawki-przewodowe-logitech-g-pro-gaming-headset.html
Jakiś czas temu HyperX miał dobre słuchawki poniżej 300zł ale z tego co widzę teraz to też wszystko już poszło w górę.
0
@Borneo Tak, może i oni mają więcej pieniędzy. Co nie zmienia faktu że nie musieli w żadnym stopniu takie kasy Barcelonie oferowac, która zaraz nie będzie miała żadnego sponsora a na gwałt potrzebują jakiejkolwiek gotówki żeby ratować płynność finansową. To skrzętnie wykorzystał Rakuten renegocjując umowę na ten rok i obniżając kasiorkę.
0
@Nano22 Na grafikach średnio, ale myśle że na piłkarzach będzie super wyglądać.
0
@lukas992 No mają podać jakoś niedługo bo już przetarg sie odbył. Ale najprawdopodobniej nadal będzie to Polsat
1
@FDJ Tylko że sam Freixa powiedział, że jak przegra wybory to odstąpi tego sponsora klubowi. Więc jednak będziemy mieli okazję się przekonać co to za "oferta" :)
0
@MarioVeB! @BarcaInfo No ciekawe, że w czasie kryzysu jeszcze dostaną więcej. Tym bardziej że coś tam mi sie obiło o uszy, że ten sponsor miał być na koszulkach tylko w meczach wyjazdowych, żeby na Camp Nou wróciła "tradycja" bez sponsora. To już w ogóle brzmi jak abstrakcja.
0
@BarcaInfo Pamiętasz może ile teraz dostawała Barcelona od Rakutenu?
4
@Borneo Ja to bym był sceptyczny w podpisywaniu umów z polecenia Freixy - parobka Bartomeu, największego krętacza jakiego widziała Barcelona
3
@Kgorecki2500 Podstawowy stoper Leverkusen, ale więcej nie powiem bo nie oglądam Bundesligi :V
2
Szkoda bo jeszcze wejdzie i będzie trzeba na to patrzeć
2
@Culé a muerte Jak masz na imie Justin to fajne
1
Polećcie jakąś fajna gierkę na telefon typu tower defense do poklikania
12
@Maciek069 Barcelona ma 11pkt przewagi nad piątym Sociedad. Bądźmy szczerzy, tu już żadnej walki o TOP4 nie ma, Barcelona jeszcze sie bije o mistrza :)
1
@BarcaInfo Mój sąsiad na Euro też tak komentował
34
Jako naczelny hejter długonogiego przyznaje z pokorą, że Busquets zagrał wczoraj bardzo bardzo dobre spotkanie. Dziękuję za uwagę.
0
@Gaz "Jeszcze decyzja sędziego z tą ręką Lengleta na naszą korzyść"
No jasne że na naszą, a co miał za darmo karnego dać?
1
@Gaucho Miesiąc chłopak nie gra a tu już o szklankach, miejcie litość