@DonAndrzejos Po prostu zakończą z nim współpracę po sezonie. Ma tak skonstruowany kontrakt podobno że nowy prezydent może mu po prostu podziękować latem
Koeman na ten "okres przejściowy" to dobry trener, potrafi zbudować piłkarzy itd. Natomiast w momencie kiedy faktycznie będzie trzeba postawić już znów wreszcie na konkretne wyniki to trzeba trenera, który nie jest ułomny taktycznie i nie robi zmian jak Zenek z targowiska. Jeszcze jeden sezon Ronald mógłby dostać, ale dużo zależy od tego jaki plan będzie miał Laporta, czy faktycznie poświęci ten rok/dwa na spokojne odbudowywanie jakiejś tam kadry czy pójdzie all-in już latem wypychając z klubu kilku tuzów
@barcelonaLM To nie jest kwestia tego, że on nie ma formy. Takie akcje co on odwala są po prostu zwyczajnie kretyńskie. Jakieś szarpanie bez sensu, łokcie znikąd, nie ma on za dobrze w głowie. Poza tym nie uważasz, że dwa lata to trochę długi okres na "brak formy"? Ja akurat od samego początku uważałem, że to nigdy nie był, nie jest i nie będzie materiał na podstawowego stopera, bardziej pierwszy rezerwowy. I tak zresztą by było gdyby nie szamańskie kolano Umtitiego.
@JaroCoach Garcia to na ten moment średniak zwykły, może sie rozwinie może nie. Araujo przede wszystkim ma idealne warunki, oby tylko głowa była na swoim miejscu i drużyna sie ogarnęła zanim jemu też w głowie będzie siedzieć 5 blamaży w Lidze Mistrzów
@VenoM Sam do krytyki Griezmanna jestem pierwszy, ale żeby powiedzieć po ostatnich dwóch miesiącach że Francuz nie daje aktualnie jakości to trzeba mieć poważnie oczy w d...
@Azi Czyli mówisz, że miał racje że do przewinienia doszło poza szesnastką, po czym stwierdzasz że faulu nie było bo Alba symuluje. Coś mie sie nie zgadza tu
@AV0CAD0 Jeżeli masz telewizje np. z UPC to oni wywiązali sie ze swojej części umowy przekazując Ci sygnał z TVNu czy Polsatu, a to że przez cały dzień w "ramówce" był czarny ekran to już nie ich wina :)
4
@tmQbassive Ciekawe, ja już od kilku lat moge ustawić jakość filmu w 4K na YouTube chociaż mam wyświetlacz fullHD :V
0
@DonAndrzejos Po prostu zakończą z nim współpracę po sezonie. Ma tak skonstruowany kontrakt podobno że nowy prezydent może mu po prostu podziękować latem
1
Teraz kolej Mbappe
2
Koeman na ten "okres przejściowy" to dobry trener, potrafi zbudować piłkarzy itd. Natomiast w momencie kiedy faktycznie będzie trzeba postawić już znów wreszcie na konkretne wyniki to trzeba trenera, który nie jest ułomny taktycznie i nie robi zmian jak Zenek z targowiska. Jeszcze jeden sezon Ronald mógłby dostać, ale dużo zależy od tego jaki plan będzie miał Laporta, czy faktycznie poświęci ten rok/dwa na spokojne odbudowywanie jakiejś tam kadry czy pójdzie all-in już latem wypychając z klubu kilku tuzów
2
@Bogan Były właśnie nawet jakieś doniesienia, że Nagelsmann jest faworytem Laporty, ile w nich prawdy to nie wiem
0
@barcelonaLM To nie jest kwestia tego, że on nie ma formy. Takie akcje co on odwala są po prostu zwyczajnie kretyńskie. Jakieś szarpanie bez sensu, łokcie znikąd, nie ma on za dobrze w głowie. Poza tym nie uważasz, że dwa lata to trochę długi okres na "brak formy"? Ja akurat od samego początku uważałem, że to nigdy nie był, nie jest i nie będzie materiał na podstawowego stopera, bardziej pierwszy rezerwowy. I tak zresztą by było gdyby nie szamańskie kolano Umtitiego.
3
@barcelonaLM Nikt nie pamięta bo od tego czasu jest parodystą
1
@JaroCoach Garcia to na ten moment średniak zwykły, może sie rozwinie może nie. Araujo przede wszystkim ma idealne warunki, oby tylko głowa była na swoim miejscu i drużyna sie ogarnęła zanim jemu też w głowie będzie siedzieć 5 blamaży w Lidze Mistrzów
1
@busquets5 Kluczem jest żeby niekoniecznie dogonić, a chociaż gonić.
1
@VamosRakieta Ależ ma, w Barcelonie :D
34
Ja chcę tylko jednego, jak już mamy przegrać to chociaż z godnością. Kolejny rok z rzędu blamażu nie zniesie xD
0
@KORTIS Kevin De Bruyne i De Ligt. Na pierwszego nie ma już szans, ale może Holender jeszcze u nas zagra
6
@Rajek99 strims.world i nie trzeba nic więcej
0
@LeoMessi1994 Do tego jeszcze dochodzi psychiczna blokada. Być może byłby w stanie sprintować za chłopem, ale sie boi że mu po tym kolano wysiądzie :)
8
@Nano22 no i co z tego?
0
@Piotr,1985 nayebał to za dużo powiedziane. Marcinek dostał jednego strzała, krzyknął "Ała!" i sędzia sie zlitował
3
@VenoM Sam do krytyki Griezmanna jestem pierwszy, ale żeby powiedzieć po ostatnich dwóch miesiącach że Francuz nie daje aktualnie jakości to trzeba mieć poważnie oczy w d...
1
@Roobo A moim zdaniem to Puig nie ma do Pedriego podjazdu w żadnym elemencie gry
32
@lampa16 Więc nie próbujmy już z wychowankami nigdy więcej
0
@MarcelNJ11 kasyna
1
@MichalZZZ Może nie nigdy, ale zawsze dziwne mi się wydawało, że taki napadzior jak Lacazette praktycznie w ogóle nie grał w kadrze.
0
@Azi Czyli mówisz, że miał racje że do przewinienia doszło poza szesnastką, po czym stwierdzasz że faulu nie było bo Alba symuluje. Coś mie sie nie zgadza tu
2
@AV0CAD0 Jeżeli masz telewizje np. z UPC to oni wywiązali sie ze swojej części umowy przekazując Ci sygnał z TVNu czy Polsatu, a to że przez cały dzień w "ramówce" był czarny ekran to już nie ich wina :)
3
@tobiasson92 a szykują przy okazji obniżkę kolejek na skorzystanie z tej opieki zdrowotnej? :V
1
@LuisSalvano Myślę, że może paść nawet jakieś 3-1 dla jednej czy drugiej ekipy, ale to wciąż pozostawia rewanż tematem otwartym.
1
@xVENUMx Jest masa programów i gier, które nawet na Win7 już nie odpalą.
1
@VamosRakieta No Busquets na "wybieganą, silną fizycznie Sevillę" to też na pewno nie jest argument "za" :P
3
@xVENUMx Instalowanie w obecnych czasach innego windowsa niż 10 mija sie z celem
1
@Zoker I see what you did there xD
6
@Karolina109 Wrócił na jeden mecz i sie odnowiła