@macio_944 Nowi zawodnicy też nie wykazują jakiegoś charakteru. Patrząc na mowę ciała De Jonga można dostać depresji, Pjanic sie porusza jakby taczke ciągnął, młodziaki typu Pedri czy Dest jeszcze nie dorośli do ciągnięcia gry. W całej kadrze nie ma nikogo z charakterem, może oprócz Ter Stegena.
@Kwasiak98 Jak od dwóch lat pisałem, że on gra cały czas na alibi i zawsze "przypadkiem" jest akurat ustawiony zdala od akcji, a Pique musi za niego wszystko łatać, to mnie tu linczowali że to super obrońca.
@Katalonbar Jak sam mówisz - nie da się go poważnie traktować przy planowaniu kadry. To teraz powiedz mi jaki klub miałby być tak naiwny żeby zaoferować za niego dobre pieniądze, skoro nie da się na nim planować kadry?
@Barca1992 No wcześniej na pewno miało, pewnie do teraz to sie na nim odbija, ale w ostatnim okresie naprawdę ciężko mu coś zarzucić, tym bardziej skoro sam Ludwiczek go chwali na konferencjach za pracę na treningach to chyba on wie lepiej. Tym bardziej że nie należy do trenerów gryzących się w język tylko wali co myśli.
@Verema Coutinho i Messi odpoczywali więc pewne było że wyjdą w pierwszym. Griezmann ostatnio też jest w dobrej formie, Braithwaite też strzela bramki ostatnio. Wszyscy zasługują żeby grac. A w meczu nadal mają do dyspozycji 5 zmian.
@Arn3th@Nocturno jasne, takie "staże" też do czegoś na dłuższą metę prowadzą. Chodzi mi tylko o to, że tak jak po jednej stronie są "nieroby" co chcą mieć wszystko na tacy od razu, tak też jest spora część ludzi która wręcz długimi latami pracuje za grosze, bo zwyczajnie nie wiedzą że na ich stanowisku można zarabiać zdecydowanie więcej.
@Nocturno To działa w dwie strony, masa firm również zwyczajnie wykorzystuje pracowników, szczególnie młodych, korzystając z ich niewiedzy o rynku oferują śmiesznie niskie stawki, bezpłatne staże, praktyki, okresy próbne, a potem cyk kolejnych na bezpłatny staż i tak sobie rotują darmową siłą roboczą.
@Huberc1kk Grzeje dupsko na Markusie z Ikei i polecam serdecznie, elegancki fotel. Ale regulacji za dużo nie ma, jedynie odchylenie oparcia można zmieniać, zagłówek i podłokietniki są bez regulacji.
@jeyx77x Przecież przełożyli premierę już łącznie o całe 8 miesięcy. Płyty trafiły do tłoczni już dawno temu, a zespół pracował dalej nad poprawą gry stąd te patche. I tak teraz większość sprzedaży odbywa się cyfrowo i tak czy siak musisz pobierać całą grę z sieci, przy czym ten patch nie robi różnicy. To też nie tak, że nagle do gry wskoczy dodatkowe 40gb, tylko większość tych nowych plików zastępuje istniejące.
@Kamilos84 Nie ograniczaj sie do danej marki tylko szukaj konkretnego modelu w swoim budżecie PS. Aktualnie jest fatalny okres na kupno laptopa, ale kiedy będzie lepie to nie wiadomo :)
@Guffi Jedyny temat, na który powinien cokolwiek mówić publicznie to organizacja wyborów prezydenckich. On tam jest aktualnie od utrzymania płynności funkcjonowania klubu, a nie ogłaszania że Messiego trzeba było sprzedać
2
@wojopancer Można ich jedynie biczować po każdym takim babolu :)
0
@macio_944 Nowi zawodnicy też nie wykazują jakiegoś charakteru. Patrząc na mowę ciała De Jonga można dostać depresji, Pjanic sie porusza jakby taczke ciągnął, młodziaki typu Pedri czy Dest jeszcze nie dorośli do ciągnięcia gry. W całej kadrze nie ma nikogo z charakterem, może oprócz Ter Stegena.
0
@Kurkmen Zwracam honor, chyba mnie mecz troche uśpił jednak za mocno bo nie doczytałem że to w rozmowie między arbitrami było :)
0
@macio_944 No dobra, ale w tym meczu gra tylko jeden z tych co wymieniłeś. A reszta to co ma do zlanych tyłków sprzed lat?
0
@Kurkmen tylko po co sędzia używa rumuńskiego słowa sędziując mecz pomiędzy francuzami i turkami? :)
0
@Kwasiak98 Jak od dwóch lat pisałem, że on gra cały czas na alibi i zawsze "przypadkiem" jest akurat ustawiony zdala od akcji, a Pique musi za niego wszystko łatać, to mnie tu linczowali że to super obrońca.
1
@kamilo0066 Ten opis pasuje do każdego z naszych pomocników.
31
Lenglet w tym sezonie stał się parodią stopera. Dziękuje za uwagę.
0
@kingorbit po tym sezonie chyba prawa im sie kończą
0
@ObiektywnyKibic121 Nie możemy grać pięcioma 10-tkami, więc wystawię pięć 10-tek i pozwole im biegać gdzie chcą. Tak trzymać Ludi
1
@neeed No potrafią biegać dopóki nie trzeba gonić pomocnika rywala wchodzącego z drugiej linii w pole karne. Wtedy już nie potrafią.
2
@APRA Podają 2-3 tyg, czyli już w tym roku kalendarzowym raczej nie zagra.
0
Komentarz usunięty
1
@Katalonbar Jak sam mówisz - nie da się go poważnie traktować przy planowaniu kadry. To teraz powiedz mi jaki klub miałby być tak naiwny żeby zaoferować za niego dobre pieniądze, skoro nie da się na nim planować kadry?
0
@matirix20 tikitaka
7
@Barca1992 No wcześniej na pewno miało, pewnie do teraz to sie na nim odbija, ale w ostatnim okresie naprawdę ciężko mu coś zarzucić, tym bardziej skoro sam Ludwiczek go chwali na konferencjach za pracę na treningach to chyba on wie lepiej. Tym bardziej że nie należy do trenerów gryzących się w język tylko wali co myśli.
5
@tristan87 O ironio xD
1
@ObiektywnyKibic121 TIL: Mecze z Cadiz to najważniejsze mecze.
1
@Verema Coutinho i Messi odpoczywali więc pewne było że wyjdą w pierwszym. Griezmann ostatnio też jest w dobrej formie, Braithwaite też strzela bramki ostatnio. Wszyscy zasługują żeby grac. A w meczu nadal mają do dyspozycji 5 zmian.
1
@Arn3th @Nocturno jasne, takie "staże" też do czegoś na dłuższą metę prowadzą. Chodzi mi tylko o to, że tak jak po jednej stronie są "nieroby" co chcą mieć wszystko na tacy od razu, tak też jest spora część ludzi która wręcz długimi latami pracuje za grosze, bo zwyczajnie nie wiedzą że na ich stanowisku można zarabiać zdecydowanie więcej.
13
@Nocturno To działa w dwie strony, masa firm również zwyczajnie wykorzystuje pracowników, szczególnie młodych, korzystając z ich niewiedzy o rynku oferują śmiesznie niskie stawki, bezpłatne staże, praktyki, okresy próbne, a potem cyk kolejnych na bezpłatny staż i tak sobie rotują darmową siłą roboczą.
7
@SiSenior W ciagu ostatnich 24 godzin, biorąc pod uwagę że wczoraj była premiera płyty to nie jest to jakoś specjalnie zadziwiające :P
1
@Huberc1kk Grzeje dupsko na Markusie z Ikei i polecam serdecznie, elegancki fotel. Ale regulacji za dużo nie ma, jedynie odchylenie oparcia można zmieniać, zagłówek i podłokietniki są bez regulacji.
0
@8IniestaMaestro8 No chyba że... no wiesz... odejdzie po tym sezonie :)
2
@jeyx77x Przecież przełożyli premierę już łącznie o całe 8 miesięcy. Płyty trafiły do tłoczni już dawno temu, a zespół pracował dalej nad poprawą gry stąd te patche. I tak teraz większość sprzedaży odbywa się cyfrowo i tak czy siak musisz pobierać całą grę z sieci, przy czym ten patch nie robi różnicy. To też nie tak, że nagle do gry wskoczy dodatkowe 40gb, tylko większość tych nowych plików zastępuje istniejące.
1
@Kamilos84 Nie ograniczaj sie do danej marki tylko szukaj konkretnego modelu w swoim budżecie
PS. Aktualnie jest fatalny okres na kupno laptopa, ale kiedy będzie lepie to nie wiadomo :)
0
@Guffi Jedyny temat, na który powinien cokolwiek mówić publicznie to organizacja wyborów prezydenckich. On tam jest aktualnie od utrzymania płynności funkcjonowania klubu, a nie ogłaszania że Messiego trzeba było sprzedać
1
@masq Tym bardziej że on nie jest żadnym prezydentem i właściwie to w ogóle nie powinien sie wypowiadać publicznie w sprawach klubu.
0
@Jordi10 Pytanie czy piłkarze w ich wieku powinni grać jakieś 15-20min w LL
1
@Peciak Z Sociedad jeszcze przewiduje problemy :)