1

@clyde za zimno :/

1

@Messibestplayerintheworld No u Lengleta szybkość to też nie jest raczej wielka zaleta

20

@PatrykBarcelona a wieczorem pendrive cyk do usb

0

@MaŁolat Chyba odklejonym od rzeczywistości trzeba być myśląc, że 3mln brutto pensji dla gościa przychodzącego ZA DARMO od szejków, dodatkowo zgadzającego się nie dostawać pieniędzy przez pierwszy rok gry (takie wiadomości też były, że zgadza się na odroczenie płatności) to jest dużo. Co innego te bezwarunkowe wzrosty pensji po sezonie i po dwóch.

22

@ksobi Tylko nie ucieka pod bramkę jak napastnik biegnie

0

@Bobrowik puszczają Juve a mecz Barcy dopiero o 23:40 z retransmisji.

1

@VamosRakieta Co ciekawe, zaznacza że trener go chciał. Tylko że ten sam trener jest na ostatniej prostej do wylotu z klubu ;D

0

0

@zadafcb coo to już rok, ale to leci

8

@Archie Przecież nie będą go wszyscy klepać po plecach skoro ich zdaniem te oceny są złe. Jak nie chce czytać negatywnych uwag to niech nie wrzuca analiz. On ma prawo wrzucić, tak samo jak każdy ma prawo napisać o tym swoje zdanie. A czy on to weźmie pod uwagę czy dalej będzie robił swoje to już jego decyzja.

2

@norbi77 Żadnego bo nie powinno go tu być :)

0

@Majkel34 Jak ktoś ci mówi że cie zgłosi na policje to cie zastrasza? No nie sądzę.

0

@clyde To demo nawet nie jest częścią faktycznej gry, tylko sekwencją przygotowaną specjalnie w tym celu. To co ograłaś w demie nawet sie nie znajdzie w grze :P

0

@saczers438 Oglądałem i w sumie ani nie polecam, ani nie odradzam. Dałem 6/10.

1

@Comentateiro nie zapominajmy że kluczowi piłkarze wypadli przez kontuzje. Klopp dodatkowo zbagatelizował kwestie mocnej ławki i tak oto Liverpool ostatnio nic nie gra. Wystarczy że wróci taki Van Dijk i wrócą na dobre tory, ale wzmocnienia latem będą konieczne jeżeli nie chcą skończyć jak Real

3

@marcin62 z zapowiadanego dużego patcha wyszedł tak naprawdę kolejny hotfix, nawet głupiej minimapy nie poprawili żeby się oddalała podczas jazdy

0

@BarcaInfo Nie ośmieszajta sie już w tym klubie bardziej :V

1

@tbas Nie wiem kto za niego, ale przykra prawda jest taka że on sie do ważnych meczów nie nadaje bo jest zwykłym mentalnym wrakiem człowieka.

3

@4drian0 dogra dwie piły do Messiego z Eibarem czy innym Las Palmas i bedzie klasa światowa

0

@PatrykBarca na wybory korespondencyjne nawet nie pozwala katalońskie prawo, więc obwinianie o to Laporty trochę dziwne

1

@arasz1819 Czekaj, to masz dość ludzi życzących porażki, wcześniej pisząc że nawet wolałbyś żeby Barca przegrała półfinał? No śmiesznie XD

1

@cules100pro Zgadza się, toteż dlatego mówię że lepiej żeby drogą Varana nie szedł dalej :)

1

@Encore Z drugiej strony to w Atletico i reprezentacji też karne wykonywał/wykonuje. Gdyby go nie uwzględnił to też nie wiem czy by to dobrze na niego wpłynęło :P

0

@patrykzmc2000 Napisałbym coś o Albie ale zaraz mnie tu zwyzywają od sezonowców i innych takich :P

5

@cules100pro Nie. Żeby w wieku 27 lat nie grał dalej jak junior gdy obok nie ma Ramosa :V

2

@Sulimo Oby nie skończył jak Varane :P

0

@itmustbejoke Owszem. JAkby nie trafił to Koeman chyba od razu by go wpakował do pudła i wysłał do Znicza Pruszków.

1

@itmustbejoke Nie chciał. Po prostu ktoś tłumaczyć nie umie za bardzo. Koeman podał cztery nazwiska, wśród nich Puiga nie było. Sam sie zgłosił jako ten piąty.

2

@VeB 1899 o Messim mowa? :)

0

@BarcaInfo Tłumacz coś sie nie spisał, bo on tak nie powiedział :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?