0

@Emhyr Jakieś źródło tej wypowiedzi?

1

@DaPi Ty no jakby donejciki wleciały charytatywnie to by sie coś nazbierało :D

8

@cules100pro Na pięknym piłkarzu to i największy paździerz wygląda ładnie, loffki

0

@DaPi Stream bedzie?

0

@FanKFC I ma w tym sezonie zawrotne 600 minut gry na 2100 możliwych. Poza tym jak już grał - to ja widziałem jak grał. Wrak piłkarza

0

@Kvothe07 i po co kolejne drzewo do lasu wrzucać ;v

1

@Isso89 i cyk zgłoszone

0

@msmsms Przez 5 lat raz obtarłem ziomka na parkingu, ale to było gdzieś krótko po tym jak odebrałem prawko.

0

@norbi77 Ciężko coś obiecywać i deklarować, kiedy tak naprawdę nie ma w klubie na to żadnych środków, najpierw to trzeba zapewnić klubowi jakąkolwiek płynność finansową bo nawet tego nie ma. Na "już" to mogliby ogłosić tylko dwie sprawy - super wyprzedaż zawodników albo wejście prywatnych udziałów do klubu. Raczej nie tędy droga. A wszystkie "długofalowe" plany będą weryfikowane i tak dopiero po wejściu do klubu przez nowych i zajrzeniu w papiery.

1

@norbi77 Laporta to nawet nic nie obiecał więc nie będzie z czego go rozliczać, oprócz większego wpływu La Masii na pierwszy zespół :P

0

@cat_r37 Tylko jak Twoim zdaniem miałaby wyglądać prezentacja projektu sportowego, jak nie właśnie jako prezentacja ludzi za niego odpowiedzialnych? Ma powiedzieć "sprzedam tego i tego, kupie tego i tego, a do 2025 trzy razy wygram LM"?

0

@Janas11224 Mógłby być równie dobrze Obelix biorąc pod uwagę tą całą historię z wpadnięciem do kociołka z magicznym napojem.

0

@BarcaInfo Kretem był

1

@Yosemite Widać od razu ile znaczy kunszt trenera. Lampard co prawda też miał niezły start, ale to była bardziej jazda na mentalu, zaczęły się jakieś sprzeczki a taktyki jak nie było tak nie było. Tu od razu widać bardziej poukładany zespół z planem na mecz.

0

@betonito a to w innych ligach nie ma wirusa?

1

@Jakchcesz no chyba jest różnica między zwykłymi deweloperami, a takimi, którzy robią gry od początku do końca tylko na zlecenie Sony. Sony ma konsolę, Sony robi grę specjalnie na swoją konsolę, ale Sony ma wypuścić te grę również dla Microsoftu bo... bo tak. Obniżając tym samym wartość swojego własnego sprzętu.

1

@Jakchcesz co to za bamberskie myślenie, że studia należące do Sony mają wydawać grę robioną dla Sony, również u ich konkurencji, bo tak? Poza tym zrobić grę na jedną konsole jest dużo prościej niż na miliony różnych konfiguracji sprzętu w PC.

0

0

@Nano22 No za innych to się nie wypowiem, ja po dobrych meczach go nie krytykuję, ale też nie zamierzam super chwalić. Jak zawodnik takiego kalibru w takim klubie potrzebuje głaskania po głowie, bo prosto kopnął piłkę przeciwko beniaminkowi, to to mówi samo za siebie.
Poza tym niestety sam jest sobie winny. Wydaje mi się, że wspominał w wywiadach już dawno temu, że jak już nie będzie "dojeżdżał" to sam odejdzie. No i chyba mu się odwidziało bo nie wierzę, że on tego nie widzi że go robią jak dzieciaka. Xaviego i Iniesty też nikt nie wypychał, też jeszcze spokojnie mogliby to ciągnąć, ale czuli że już czas i właśnie dlatego zupełnie inaczej byli żegnani, niż żegnany będzie Busquets.

4

@Nano22 Ja tam już sie nie dam na niego nabrać, to że zagra dobry mecz z Levante czy innym Eibarem nie zmieni tego, że zwyczajnie od dawna nie wyrabia w każdym meczu z groźniejszym rywalem. Tak samo nic nie zmienia fakt, że "on tak grał od zawsze". Piłka sie zmienia i teraz na tej pozycji trzeba zasuwać bo cie zjedzą. Nie powinien być już elementem podstawowej 11stki (rzecz jasna z jakimś sensownym następcą), a jednocześnie nie stać Barcy na tak "ekskluzywnego" rezerwowego.

7

@Transu96 jak będzie to też go nie będzie

1

@escarabajo no to też masz napisane że ujawnili to po rozpoczęciu kolejki. Kolejka się zaczęła w piątek, a Leicester z Aston grali w niedzielę, więc wiedzieli 2 dni wcześniej że Grealish sprzedany ze składu.

7

Kadra Realu na Atalante wręcz śmieszna, więc obstawiam że Real ich pyknie 3-0 na luziku i po dwumeczu xD

2

@Kamiloza91 a bo nas stać żeby chłopa takiego na ławce trzymać

2

@LS Ej bo on nie wie

10

@LS Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

1

@D10SLEO w ciągu ostatniego miesiąca leci chyba trzeci raz xD

1

@Bagsik88 idąc tym tokiem to każda kontuzja każdego piłkarza jest winą trenera, w końcu gdyby go nie wystawił to by się nie połamał. A kontuzje na treningu? Wina trenera, mógł dać mu wolne :F

3

@Bagsik88 Araujo skręcił staw skokowy co nie ma zupełnie związku z tym, że za dużo grał. To nie uraz mięśniowy z przeciążenia :)

4

Czytałem tą historyjkę już po zatrudnieniu Koemana, ktoś tu odgrzewa kotleta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?