@LUPR Jasne, ale to nie zmienia faktu że choćby sie autor posta obsrał na miętowo, to nie da rady uargumentowac, że OBECNIE Coutinho jest w większej dupie niż Hazard. Może Hazard wyzdrowieje, a może nie wyzdrowieje. Oni sami nic nie wiedzą. A może wyzdrowieje i dalej będzie wrakiem piłkarza bo siądzie psychika. A może znowu przytyje 15kg. Można tak gdybać, ale prawda jest taka że w tej chwili Hazard jest na ostatniej prostej do zrujnowania sobie najlepszego okresu kariery. Choć oczywiście nie tylko z jego winy.
@amanter Nie wiem, ale takie były ploty w mediach że ma problem z zebraniem tej gwarancji bankowej i wydzwania do przedsiębiorców czy nie chcą kupić stołka w zarządzie. Czy to prawda? Nie mam pojęcia :)
@Abominacja Dlatego "sprzedaje" podobno te miejsca za 6-12mln, co w praktyce nie daje tym kupcom żadnej władzy w klubie. Poza tym były informacje, że część jego współpracowników uciekła, bo Laporta nie chciał im dać tyle władzy co by sobie życzyli.
@Michal_2003 Coutinho wyzdrowieje i prawdopodobnie będzie spokój, przynajmniej na jakiś czas. Hazard najpewniej idzie pod nóż i kończy sezon włącznie z Euro. Tyle z tego kto jest w gorszej sytuacji.
@Michal_2003 Pod jakim względem? Coutinho teraz owszem ma dłuższą kontuzje, ale poza tym to grał. Fatalnie, ale grał. Hazard praktycznie od dwóch lat nie gra w piłkę.
@FCBparasiempre nie wiem skąd się biorą te pomysły. Ten się nie sprawdzi bo anglik, ten sie nie sprawdzi bo z Bundesligi, ten sie nie sprawdzi bo ma tylko lewe jajo i nikt taki wczesniej się nie sprawdził. Każdy przypadek jest indywidualny i to czy się sprawdzi czy nie zależy tylko i wyłącznie od samego Haalanda, a nie tego z jakiej ligi przyszedł czy gdzie się urodził.
@Rourke przez czas trwania tego kontraktu i tak będzie on jeszcze wiele razy renegocjowany wraz z wzrastającą rolą Ilaixa w drużynie. Dostanie podwyżkę to i klauzula urośnie także spokojnie
@Janas11224 Bayern nie oddaje Alaby bo sie kończy, proponowali mu nowy kontrakt nie raz i nie dwa, po prostu ma za duże wymagania finansowe jak na ich politykę prowadzenia klubu.
@Pilka_jest_okragla Messi z pewnością widzi, że ta drużyna potrzebuje napastnika jak tlenu. Obstawiam że to będzie jeden z warunków żeby został. Oby tylko nie skończyło sie na tym, że zadowoli się swoim kumplem Kunem :)
1
@KORTIS Gaya nie przyjdzie tak długo jak Alba tu będzie
3
@obiektywny12 Uważam że awansują, choć rzecz jasna chciałbym sie mylić :)
0
@Krychaaa10 W 433 też Puig nie grał więc to mało zmienia :P
5
@VamosRakieta Puszczą Rubika w trakcie meczu to sie nikt nie zorientuje
0
@LUPR Jasne, ale to nie zmienia faktu że choćby sie autor posta obsrał na miętowo, to nie da rady uargumentowac, że OBECNIE Coutinho jest w większej dupie niż Hazard. Może Hazard wyzdrowieje, a może nie wyzdrowieje. Oni sami nic nie wiedzą. A może wyzdrowieje i dalej będzie wrakiem piłkarza bo siądzie psychika. A może znowu przytyje 15kg.
Można tak gdybać, ale prawda jest taka że w tej chwili Hazard jest na ostatniej prostej do zrujnowania sobie najlepszego okresu kariery. Choć oczywiście nie tylko z jego winy.
0
@amanter Nie wiem, ale takie były ploty w mediach że ma problem z zebraniem tej gwarancji bankowej i wydzwania do przedsiębiorców czy nie chcą kupić stołka w zarządzie. Czy to prawda? Nie mam pojęcia :)
1
@Abominacja Dlatego "sprzedaje" podobno te miejsca za 6-12mln, co w praktyce nie daje tym kupcom żadnej władzy w klubie. Poza tym były informacje, że część jego współpracowników uciekła, bo Laporta nie chciał im dać tyle władzy co by sobie życzyli.
12
@Ciule123
27
@AmigoBlancos Tam chyba pracuje higienistka z mojego gimnazjum. Specjalistka dała mi krople żołądkowe na zbite kolano
1
@Michal_2003 Coutinho wyzdrowieje i prawdopodobnie będzie spokój, przynajmniej na jakiś czas. Hazard najpewniej idzie pod nóż i kończy sezon włącznie z Euro. Tyle z tego kto jest w gorszej sytuacji.
17
@Michal_2003 Pod jakim względem? Coutinho teraz owszem ma dłuższą kontuzje, ale poza tym to grał. Fatalnie, ale grał. Hazard praktycznie od dwóch lat nie gra w piłkę.
1
Sztab medyczny Realu to jest jeszcze większy żart niż ostatni prezydent Barcelony
0
@Cwaniak4 Pytanie czy nie zostałby u nas po czasie takim samym wrakiem piłkarza, jakim jest obecnie w Madrycie
0
Uważam, że załatwi to dziś ostatecznie bez problemu. Jednak gdyby jakimś cudem tak sie nie stało... Cyrk nieprawdopodobny z tym klubem by był :)
1
@kamil9040 Zostanie na rok w BVB, pod warunkiem że dostaną sie do LM co wcale nie jest obecnie takie pewne.
2
@BorzyKrzys fajna historia, dobrze że nie byłeś w Niemieckim Sklepie LIDL bo wtedy by była niefajna
5
@FCBparasiempre nie wiem skąd się biorą te pomysły. Ten się nie sprawdzi bo anglik, ten sie nie sprawdzi bo z Bundesligi, ten sie nie sprawdzi bo ma tylko lewe jajo i nikt taki wczesniej się nie sprawdził. Każdy przypadek jest indywidualny i to czy się sprawdzi czy nie zależy tylko i wyłącznie od samego Haalanda, a nie tego z jakiej ligi przyszedł czy gdzie się urodził.
1
@don'T.R.I.P.e Lenglet potrzebuje psychiatry
0
@clyde Ja też, o ile mówimy o jedzeniu a nie robieniu
3
@Rourke przez czas trwania tego kontraktu i tak będzie on jeszcze wiele razy renegocjowany wraz z wzrastającą rolą Ilaixa w drużynie. Dostanie podwyżkę to i klauzula urośnie także spokojnie
1
@Pioter nie no gdzie Brobbey do Barcelony. Nie mógł wybrać lepiej niż Lipsk w tym momencie
1
@barcelonaLM w przyszłym roku Norbi
2
@Zoker Nie pierwszy raz kolega nie potrafi użyć znaku mniejszości i większości XD
1
@siwykrb Trenuje na siłowni, podobno kolano już nie puchnie i powoli do przodu.
0
@JohnnyBarca Białym spadną a potem Bayern znowu nam ósemke klepnie
3
@Katalonbar Warto przypomnieć najlepszy wykon Rafała
33
@BarcaInfo To niech sie coś dorzuci do budżetu :V
6
@Janas11224 Bayern nie oddaje Alaby bo sie kończy, proponowali mu nowy kontrakt nie raz i nie dwa, po prostu ma za duże wymagania finansowe jak na ich politykę prowadzenia klubu.
0
@SamuelUmtiti na szczęście nie
0
@Pilka_jest_okragla Messi z pewnością widzi, że ta drużyna potrzebuje napastnika jak tlenu. Obstawiam że to będzie jeden z warunków żeby został. Oby tylko nie skończyło sie na tym, że zadowoli się swoim kumplem Kunem :)