1

@KORTIS Gaya nie przyjdzie tak długo jak Alba tu będzie

3

@obiektywny12 Uważam że awansują, choć rzecz jasna chciałbym sie mylić :)

0

@Krychaaa10 W 433 też Puig nie grał więc to mało zmienia :P

5

@VamosRakieta Puszczą Rubika w trakcie meczu to sie nikt nie zorientuje

0

@LUPR Jasne, ale to nie zmienia faktu że choćby sie autor posta obsrał na miętowo, to nie da rady uargumentowac, że OBECNIE Coutinho jest w większej dupie niż Hazard. Może Hazard wyzdrowieje, a może nie wyzdrowieje. Oni sami nic nie wiedzą. A może wyzdrowieje i dalej będzie wrakiem piłkarza bo siądzie psychika. A może znowu przytyje 15kg.
Można tak gdybać, ale prawda jest taka że w tej chwili Hazard jest na ostatniej prostej do zrujnowania sobie najlepszego okresu kariery. Choć oczywiście nie tylko z jego winy.

0

@amanter Nie wiem, ale takie były ploty w mediach że ma problem z zebraniem tej gwarancji bankowej i wydzwania do przedsiębiorców czy nie chcą kupić stołka w zarządzie. Czy to prawda? Nie mam pojęcia :)

1

@Abominacja Dlatego "sprzedaje" podobno te miejsca za 6-12mln, co w praktyce nie daje tym kupcom żadnej władzy w klubie. Poza tym były informacje, że część jego współpracowników uciekła, bo Laporta nie chciał im dać tyle władzy co by sobie życzyli.

12

@Ciule123

27

@AmigoBlancos Tam chyba pracuje higienistka z mojego gimnazjum. Specjalistka dała mi krople żołądkowe na zbite kolano

1

@Michal_2003 Coutinho wyzdrowieje i prawdopodobnie będzie spokój, przynajmniej na jakiś czas. Hazard najpewniej idzie pod nóż i kończy sezon włącznie z Euro. Tyle z tego kto jest w gorszej sytuacji.

17

@Michal_2003 Pod jakim względem? Coutinho teraz owszem ma dłuższą kontuzje, ale poza tym to grał. Fatalnie, ale grał. Hazard praktycznie od dwóch lat nie gra w piłkę.

1

Sztab medyczny Realu to jest jeszcze większy żart niż ostatni prezydent Barcelony

0

@Cwaniak4 Pytanie czy nie zostałby u nas po czasie takim samym wrakiem piłkarza, jakim jest obecnie w Madrycie

0

Uważam, że załatwi to dziś ostatecznie bez problemu. Jednak gdyby jakimś cudem tak sie nie stało... Cyrk nieprawdopodobny z tym klubem by był :)

1

@kamil9040 Zostanie na rok w BVB, pod warunkiem że dostaną sie do LM co wcale nie jest obecnie takie pewne.

2

@BorzyKrzys fajna historia, dobrze że nie byłeś w Niemieckim Sklepie LIDL bo wtedy by była niefajna

5

@FCBparasiempre nie wiem skąd się biorą te pomysły. Ten się nie sprawdzi bo anglik, ten sie nie sprawdzi bo z Bundesligi, ten sie nie sprawdzi bo ma tylko lewe jajo i nikt taki wczesniej się nie sprawdził. Każdy przypadek jest indywidualny i to czy się sprawdzi czy nie zależy tylko i wyłącznie od samego Haalanda, a nie tego z jakiej ligi przyszedł czy gdzie się urodził.

1

@don'T.R.I.P.e Lenglet potrzebuje psychiatry

0

@clyde Ja też, o ile mówimy o jedzeniu a nie robieniu

3

@Rourke przez czas trwania tego kontraktu i tak będzie on jeszcze wiele razy renegocjowany wraz z wzrastającą rolą Ilaixa w drużynie. Dostanie podwyżkę to i klauzula urośnie także spokojnie

1

@Pioter nie no gdzie Brobbey do Barcelony. Nie mógł wybrać lepiej niż Lipsk w tym momencie

1

@barcelonaLM w przyszłym roku Norbi

2

@Zoker Nie pierwszy raz kolega nie potrafi użyć znaku mniejszości i większości XD

1

@siwykrb Trenuje na siłowni, podobno kolano już nie puchnie i powoli do przodu.

0

@JohnnyBarca Białym spadną a potem Bayern znowu nam ósemke klepnie

3

@Katalonbar Warto przypomnieć najlepszy wykon Rafała

33

@BarcaInfo To niech sie coś dorzuci do budżetu :V

6

@Janas11224 Bayern nie oddaje Alaby bo sie kończy, proponowali mu nowy kontrakt nie raz i nie dwa, po prostu ma za duże wymagania finansowe jak na ich politykę prowadzenia klubu.

0

@SamuelUmtiti na szczęście nie

0

@Pilka_jest_okragla Messi z pewnością widzi, że ta drużyna potrzebuje napastnika jak tlenu. Obstawiam że to będzie jeden z warunków żeby został. Oby tylko nie skończyło sie na tym, że zadowoli się swoim kumplem Kunem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?