@kamilop Odbił sie od Milanu i odbił się od Sevilli. Już jeden taki gwiazdor Eintrachtu przyszedł do LaLiga ostatnio. Chociaż trzeba też przyznać że akurat w tym sezonie ma imponujące liczby. Za 20 baniek to bym zaryzykował z nim (Eintracht go kupił rok temu z Milanu za 3M), za 40 już troche ciężko na sercu
@marcin000019 Na steamie w tym miesiącu wyszła aktualizacja oficjalna z systempackiem (mod poprawiający kompatybilność z nowymi systemami). Próbowałeś teraz po prostu odpalić bez niczego?
@AduŚ07 Lewy 3/4 meczu grał jako pomocnik. Potężny Arkadiuszo i PewpewPiątek sie w tym czasie kopali po czołach. No Milik nawet nie próbował sie w czoło kopnąć, po prostu skrobał Piątka po kostkach.
@macio_944 Nic lepszego z policją w tej grze już nie zrobią. AI nie potrafi kierować pojazdami, samochody widmo jeżdżą po sznurku. Takie coś wymaga miesięcy pracy nie wspominając już o wpływie na wydajność całej gry, a jak wiemy to oni nie mają tam czym szastać :P
@matirix20 Na początku byłem zawiedziony bo jego ocena w oczach sztabu sie nie zmieniła, ale jak trochę pograł u mnie to potencjał mu sie podniósł i nawet nieźle sie zapowiada. A bramki ze łba wali aż miło :P
@Admin030 No tak, rozumiem że masz większą wiedzę niż organizatorzy w temacie jak bardzo zmniejszona prędkość na progu odbija się na odległości na mamucie.
@Wilczeq na start najlepiej jakiś "średniak" Premier League z aspiracjami. Dużo kasy na transfery i można się na początku pobawić fajnie bez spinki. Jakiś Everton, Leicester.
@erix10 Na święta już nic nowego nie wprowadzą, dopiero od dzisiaj wchodzą w życie obostrzenia ogłoszone bodajże w środę. Ale już coś czytałem o godzinie policyjnej po świętach :)
@Xxxbarca4ever Mercedes nawet w poprzednim sezonie miał bardzo często słabe czasy na treningach, a potem cyk i w kwalach Hamilton pół sekundy przewagi. Chociaż wolałbym żeby było inaczej w tym roku :P
0
@kamilop Odbił sie od Milanu i odbił się od Sevilli. Już jeden taki gwiazdor Eintrachtu przyszedł do LaLiga ostatnio. Chociaż trzeba też przyznać że akurat w tym sezonie ma imponujące liczby. Za 20 baniek to bym zaryzykował z nim (Eintracht go kupił rok temu z Milanu za 3M), za 40 już troche ciężko na sercu
3
@masq No ale u tego samego odważnego trenera Riqui nadal nie gra
0
@marcin000019 Jak masz najnowszą to powinno ci już to zainstalować. Próbowałeś już odpalić gre? Ta aktualizacja tylko do jedynki wyszła jakby co
16
@cat_r37 nawet jakaś pipa sie załapała do składu a on nie
3
@aldewir No kontuzję raczej ma, ale w ogóle mnie nie zdziwi jak wróci już po 2 tygodniach zamiast 4
0
@marcin000019 Na steamie w tym miesiącu wyszła aktualizacja oficjalna z systempackiem (mod poprawiający kompatybilność z nowymi systemami). Próbowałeś teraz po prostu odpalić bez niczego?
0
@seba1324 Powiem ci tak nieoficjalnie na ucho, że można pobrać z neta wersje premium busuu za darmo. Jakby policja pytała to nie wiesz ode mnie
13
@Katalonbar W końcu młodzi szanse dostaną
0
@BarcaInfo Jak za 4 bańki pogra to niech wpada
0
Oho, konferencja Vateusza o 15
29
@sebasek99 "Po to jest La Rambla, aby wyrazić swoje zdanie, więc zachowajcie dla siebie swoje komentarze"
XDDDD
1
@Pioter Nie wypuszczą Sancho i Haalanda w jednym okienku bo by ich tam powiesili
7
@SamuraJack A Arthur drugim najdroższym sprzedanym
2
@FC1899Barca Dupa tam a nie bańka odizolowana skoro nawet na filmikach na Łączy nas piłka widać że sobie dają autografy i cykają fotki z kibicami
0
@tristan87 On tam prawie nic nie udostępnia. Niech o tym świadczy fakt, że nawet nie pamiętałem że już go obserwuje
4
@Gwyn oby ciekawszy niż ta historyjka
4
@Pioter pewnie wziąłeś z transfermarkt i Alba był dwa razy faulowany na karnego, co oni liczą jako asysty. Tajemnica rozwiązana
0
@AduŚ07 Lewy 3/4 meczu grał jako pomocnik. Potężny Arkadiuszo i PewpewPiątek sie w tym czasie kopali po czołach. No Milik nawet nie próbował sie w czoło kopnąć, po prostu skrobał Piątka po kostkach.
2
@macio_944 Nic lepszego z policją w tej grze już nie zrobią. AI nie potrafi kierować pojazdami, samochody widmo jeżdżą po sznurku. Takie coś wymaga miesięcy pracy nie wspominając już o wpływie na wydajność całej gry, a jak wiemy to oni nie mają tam czym szastać :P
1
@damiano16398 3x nie, dziękujemy
0
@matirix20 Na początku byłem zawiedziony bo jego ocena w oczach sztabu sie nie zmieniła, ale jak trochę pograł u mnie to potencjał mu sie podniósł i nawet nieźle sie zapowiada. A bramki ze łba wali aż miło :P
3
@Admin030 No tak, rozumiem że masz większą wiedzę niż organizatorzy w temacie jak bardzo zmniejszona prędkość na progu odbija się na odległości na mamucie.
1
@matirix20 ja gram osobiście na tym, wszystkie transfery do października 2020 i aktualizacje potencjału
https://www.fmscout.com/a-fmi-data-update-2020.html
0
@Tomo1989 wiesz akurat podejrzewam, że w obecnej sytuacji wartość praw do każdej ligi spadnie
0
@Wilczeq na start najlepiej jakiś "średniak" Premier League z aspiracjami. Dużo kasy na transfery i można się na początku pobawić fajnie bez spinki. Jakiś Everton, Leicester.
0
@bartekvisca Czy może przypadkiem te kilka osób chodzi do tego samego lekarza rodzinnego? :)
0
@erix10 Na święta już nic nowego nie wprowadzą, dopiero od dzisiaj wchodzą w życie obostrzenia ogłoszone bodajże w środę. Ale już coś czytałem o godzinie policyjnej po świętach :)
2
@macio_944 W końcu placeholdery to teraz ich znak rozpoznawczy. Cyberpunk to jeden wielki pokaz placeholderów
1
@Xxxbarca4ever Mercedes nawet w poprzednim sezonie miał bardzo często słabe czasy na treningach, a potem cyk i w kwalach Hamilton pół sekundy przewagi. Chociaż wolałbym żeby było inaczej w tym roku :P
0
@Misiek1999 Aktualnie to on gra na skrzydle. Taką rolę pełnią wahadłowi w ataku