0

@DonMatteo901 Przed chwilą ktoś tu pisał że Lech nie potrafi dwóch podań wymienić bo Legia pressuje :)

2

@Kamiloza91 Piłka po rykoszecie, mało czasu na reakcję, malutki jest, raczej bym go nie winił

27

@VeB77 to "za Koemana" to tam niepotrzebne w sumie :)

4

@Mns21 a wystarczyło sie nie pchać tam gdzie nie wolno :)

1

@Barca1992 The Sun?

2

@busquets5 jeżeli przegramy finał PK i nie wygramy ligi to nie, nie jest pewne :)

0

@PIWOSZ89 Czemu by nie :)

1

@seed123 Każdy kto siedzi w trakcie meczu z telefonem w łapie i wylewa na Rambli swoje frustracje nie potrafiąc sie pohamować powinien polecieć na wieczne wakacje

0

@Mroziu Ciekawe bo ostatni raz dostali karnego w poprzednim klasyku xD

3

@piotrek1315 @VamosRakieta Remis jest do przyjęcia przy obecnej sytuacji, przeżyję :P

6

Klasycznie idzie hajsik na Real. Wygramy to w dupie z pieniędzmi a jak przegramy to bede miał za co sie upić. Win-win

0

Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki oglądalności tego studia na Eleven. Gadają 3 godziny przed meczem i zastanawia mnie czy to sie w ogóle kalkuluje i ile osób to właściwie ogląda od początku do końca

3

@Pablit Żeby sie pozbyć takich absurdalnych spalonych jak ten:
https://pbs.twimg.com/media/Eynt_lRXMAARkVI?format=jpg&name=4096x4096

8

Powinni rozstrzygać spalone jedynie ułożeniem stóp ignorując kompletnie pozostałe części ciała. Change my mind.

0

@AmigoBlancos Gol Messiego, gol Benzemy po asyście Kroosa

1

@pafcioxxx Ja to samo, pizza już zamówiona na 20:30 :P

2

@damiano996 No dla mnie to nie jest śmieszne, że nie znasz nazwisk najważniejszych ludzi w klubie, któremu rzekomo kibicujesz.

5

@damiano996 pigue kouman ty o jakiejś innej drużynie mówisz :D

1

@Werka7 Gdyby mu sie potomek nie urodził to bym dał na nie, no ale może w tej sytuacji będzie dużo bardziej aktywny w grze żeby gola strzelić i celebrować :)

0

@Eoren Po jakimś czasie już było zdecydowanie lepiej także luzik arbuzik, na gorąco na początku napisałem bo na start faktycznie Julia była bardzo cicho. Poza tym super inicjatywa i trzymam kciuki za kolejne!

PS. Tak tylko dodam, że oczywiście że są możliwości wyrównania tego zdalnie, ale to już może w przyszłości sie znajdzie jakiś "pan realizator" bo oczywiście wymaga to pracy i odpowiedniego zorganizowania.

1

@don'T.R.I.P.e Nauszniki mi sie rozleciały i ogólnie całe słuchawki już wyglądały na takie jakby je trzy razy pies przeżuł i wypluł xD Kupiłem sobie ich nowszą wersje a ze starych nadal korzysta czasem moja rodzicielka.

1

@norbi77 Odda nie odda, pytanie czy widzi mu sie oddanie takiego gwiazdora za darmo w przyszłym roku, czy już lepiej wyciągnąć jak najwięcej sie da.
@edit: no zakładając oczywiście że nie bedzie przedłużał umowy :)

1

@don'T.R.I.P.e Jak pisałem miałem już je 6 lat i swoje przeżyły, nonstop podróże w plecaku rzucone, siostrzenica kilka razy sie do nich dorwała

0

@Transu96 Ja miesiąc temu wymieniłem moje 6-letnie HyperX Cloud na... HyperX Cloud Alpha ;D

0

@Transu96 spalisz sobie potencjometr

3

@GeneralXavi Jak se zgłośnie to też ją słysze dobrze, tylko wtedy Piechote słyszą nawet moi sąsiedzi xD

65

Trzeba było zaprosić Julie Głośną

3

Co jak co, ale z takimi gośćmi to byście sie już mogli postarać o wyrównanie głośności wszystkich rozmówców bo aktualnie to jest asłuchalne

0

@chroma93 dlatego mówię że mają lepsze auto i przegrał przez problemy techniczne :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?