@seed123 Każdy kto siedzi w trakcie meczu z telefonem w łapie i wylewa na Rambli swoje frustracje nie potrafiąc sie pohamować powinien polecieć na wieczne wakacje
Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki oglądalności tego studia na Eleven. Gadają 3 godziny przed meczem i zastanawia mnie czy to sie w ogóle kalkuluje i ile osób to właściwie ogląda od początku do końca
@Werka7 Gdyby mu sie potomek nie urodził to bym dał na nie, no ale może w tej sytuacji będzie dużo bardziej aktywny w grze żeby gola strzelić i celebrować :)
@Eoren Po jakimś czasie już było zdecydowanie lepiej także luzik arbuzik, na gorąco na początku napisałem bo na start faktycznie Julia była bardzo cicho. Poza tym super inicjatywa i trzymam kciuki za kolejne!
PS. Tak tylko dodam, że oczywiście że są możliwości wyrównania tego zdalnie, ale to już może w przyszłości sie znajdzie jakiś "pan realizator" bo oczywiście wymaga to pracy i odpowiedniego zorganizowania.
@don'T.R.I.P.e Nauszniki mi sie rozleciały i ogólnie całe słuchawki już wyglądały na takie jakby je trzy razy pies przeżuł i wypluł xD Kupiłem sobie ich nowszą wersje a ze starych nadal korzysta czasem moja rodzicielka.
@norbi77 Odda nie odda, pytanie czy widzi mu sie oddanie takiego gwiazdora za darmo w przyszłym roku, czy już lepiej wyciągnąć jak najwięcej sie da. @edit: no zakładając oczywiście że nie bedzie przedłużał umowy :)
0
@DonMatteo901 Przed chwilą ktoś tu pisał że Lech nie potrafi dwóch podań wymienić bo Legia pressuje :)
2
@Kamiloza91 Piłka po rykoszecie, mało czasu na reakcję, malutki jest, raczej bym go nie winił
27
@VeB77 to "za Koemana" to tam niepotrzebne w sumie :)
4
@Mns21 a wystarczyło sie nie pchać tam gdzie nie wolno :)
1
@Barca1992 The Sun?
2
@busquets5 jeżeli przegramy finał PK i nie wygramy ligi to nie, nie jest pewne :)
0
@PIWOSZ89 Czemu by nie :)
1
@seed123 Każdy kto siedzi w trakcie meczu z telefonem w łapie i wylewa na Rambli swoje frustracje nie potrafiąc sie pohamować powinien polecieć na wieczne wakacje
0
@Mroziu Ciekawe bo ostatni raz dostali karnego w poprzednim klasyku xD
3
@piotrek1315 @VamosRakieta Remis jest do przyjęcia przy obecnej sytuacji, przeżyję :P
6
Klasycznie idzie hajsik na Real. Wygramy to w dupie z pieniędzmi a jak przegramy to bede miał za co sie upić. Win-win
0
Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki oglądalności tego studia na Eleven. Gadają 3 godziny przed meczem i zastanawia mnie czy to sie w ogóle kalkuluje i ile osób to właściwie ogląda od początku do końca
3
@Pablit Żeby sie pozbyć takich absurdalnych spalonych jak ten:
https://pbs.twimg.com/media/Eynt_lRXMAARkVI?format=jpg&name=4096x4096
8
Powinni rozstrzygać spalone jedynie ułożeniem stóp ignorując kompletnie pozostałe części ciała. Change my mind.
0
@AmigoBlancos Gol Messiego, gol Benzemy po asyście Kroosa
1
@pafcioxxx Ja to samo, pizza już zamówiona na 20:30 :P
2
@damiano996 No dla mnie to nie jest śmieszne, że nie znasz nazwisk najważniejszych ludzi w klubie, któremu rzekomo kibicujesz.
5
@damiano996 pigue kouman ty o jakiejś innej drużynie mówisz :D
1
@Werka7 Gdyby mu sie potomek nie urodził to bym dał na nie, no ale może w tej sytuacji będzie dużo bardziej aktywny w grze żeby gola strzelić i celebrować :)
2
@tadzik447 https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-smartfon-redmi-9-3-32-suns-purp-xiaomi.bhtml
0
@Eoren Po jakimś czasie już było zdecydowanie lepiej także luzik arbuzik, na gorąco na początku napisałem bo na start faktycznie Julia była bardzo cicho. Poza tym super inicjatywa i trzymam kciuki za kolejne!
PS. Tak tylko dodam, że oczywiście że są możliwości wyrównania tego zdalnie, ale to już może w przyszłości sie znajdzie jakiś "pan realizator" bo oczywiście wymaga to pracy i odpowiedniego zorganizowania.
1
@don'T.R.I.P.e Nauszniki mi sie rozleciały i ogólnie całe słuchawki już wyglądały na takie jakby je trzy razy pies przeżuł i wypluł xD Kupiłem sobie ich nowszą wersje a ze starych nadal korzysta czasem moja rodzicielka.
1
@norbi77 Odda nie odda, pytanie czy widzi mu sie oddanie takiego gwiazdora za darmo w przyszłym roku, czy już lepiej wyciągnąć jak najwięcej sie da.
@edit: no zakładając oczywiście że nie bedzie przedłużał umowy :)
1
@don'T.R.I.P.e Jak pisałem miałem już je 6 lat i swoje przeżyły, nonstop podróże w plecaku rzucone, siostrzenica kilka razy sie do nich dorwała
0
@Transu96 Ja miesiąc temu wymieniłem moje 6-letnie HyperX Cloud na... HyperX Cloud Alpha ;D
0
@Transu96 spalisz sobie potencjometr
3
@GeneralXavi Jak se zgłośnie to też ją słysze dobrze, tylko wtedy Piechote słyszą nawet moi sąsiedzi xD
65
Trzeba było zaprosić Julie Głośną
3
Co jak co, ale z takimi gośćmi to byście sie już mogli postarać o wyrównanie głośności wszystkich rozmówców bo aktualnie to jest asłuchalne
0
@chroma93 dlatego mówię że mają lepsze auto i przegrał przez problemy techniczne :P