0

@messiistheking Szacunek do pieniądza miałeś na myśli

1

@AdamS9882 W lidze krajowej to oni akurat chcą grać, to ligi grożą że ich wyrzucą.

0

@Kamilos84 @Zieliniak ale zdajecie sobie sprawę, że takich umów się nie pisze na kolanie i obie strony mają świadomość jakie istnieje ryzyko :)

0

@Avernand No z tego co czytałem wcześniej to przy losowaniu meczów nadal będzie podział na koszyki. Największą zmianą jest wspólna tabela, co wykluczy opcje gdzie do wyjścia z 1 miejsca w jednej grupie wystarczyło 7 punktów, a w drugiej 12 było za mało.

1

@GeraltzKatalonii Nie sądzę, żeby którykolwiek z piłkarzy tych dwunastu klubów sie odezwał ;)

1

@MesQueUnClub_87 klub który wejdzie jako "zakwalifikowany" podobno nawet w przypadku wygrania całej superligi dostałby mniejsze pieniądze niż kluby założycielskie mają w podstawie

1

@MesQueUnClub96 nikt nigdy nie daje pieniążków za darmo

41

A poza tym uważam że UEFA powinna zostać zniszczona

1

@Encore No sam draft to raczej nie xD ale jakieś tam inne regulacje muszą być, Perez nie zostawi przecież szejkom z City wolnej ręki w rzucaniu kwotami w swojej własnej lidze.

1

@Encore Czy nie będzie to nie wiesz w sumie. Za mało ogłosili, a nie chce mi sie wierzyć że nie mają takich kwestii przedyskutowane, nie robili tego na kolanie raczej.

1

@El Madridista. No, zmieni sie tyle że Real zamiast 100mln za Haalanda zaoferuje 400, a PSG zamiast 200 zaoferuje 500.

2

@El Madridista. I myślisz że City, a przede wszystkim PSG, wyrobiły sobie przewage finansową przez kasę z ligi krajowej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VanBest Nie. Team od SocialMedia sie zbuntował i sam se ogłosił a prezydent z zarządem nic o tym nie wie.

1

@Orlik00 DAZN (sportowy netflix) jest zaangażowany w superlige więc raczej nikomu praw nie oddadzą.
Chociaż to chyba jeszcze nieoficjalne, to kto wie :)

3

@Pilka_jest_okragla Przecież nasranie na lige hiszpańską (jak zostaną to i tak będzie traktowana po macoszemu) powinno ucieszyć Katalończyków, idealnie pasuje pod hasełko klubowe :)

2

@MesQueUnClub96 Wymień ile różnych klubów wygrywało LM w XXI wieku i może dojdziesz do ciekawych wniosków :P
Wiadomo czemu Arsenal jest - wartość marketingowa. Tylko tyle i aż tyle

0

@Qlewer Czym mają być obsrani? Jeżeli tylu klubów zabraknie w rozgrywkach to każda stacja jest na wygranej pozycji w przymusowej renegocjacji umowy z UEFA.

0

@MrMischol Będą dwie grupy po 10 drużyn i mecz u siebie i na wyjeździe z każdym w grupie. To nie system szwajcarski

0

@bartekvisca Za najszybsze okrążenie wyścigu jest 1pkt "gratis"

0

@DonMatteo901 Nie są głupi i tam już dawno były setki konsultacji prawniczych z pewnością.

3

@Barca1992 Taa już to widzę, poruszenie, wielkie protesty i bojkot, a jeśli ta liga powstanie to rekordy oglądalności będą.

6

@ObiektywnyKibic121 mes que un Liga Mistrzów

1

@IronSanHybrid Ty no ale tak na VR to wrzucic i gitara xD

1

@barcelonaLM Oczywiste że chodzi o wartość marketingową :)

0

@Nazio87 Żadna. Mecze mają być na DAZN

1

@Bykunn

/photo/1

0

@Bobo25 Wystarczy przeczytać komunikat UEFA z dzisiaj.
@patry295 Ja tam nie wiem co ty trzymasz w swoim

0

@Bykunn Superliga to nie turniej, a udział w niej wyklucza udział klubu w La Liga, Champions League i Copa del Rey :)

3

@fcbarcafan19 Taka decyzja musi przejść przez socios, jakoś nie wydaje mi się żeby się udało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?