@Avernand No z tego co czytałem wcześniej to przy losowaniu meczów nadal będzie podział na koszyki. Największą zmianą jest wspólna tabela, co wykluczy opcje gdzie do wyjścia z 1 miejsca w jednej grupie wystarczyło 7 punktów, a w drugiej 12 było za mało.
@MesQueUnClub_87 klub który wejdzie jako "zakwalifikowany" podobno nawet w przypadku wygrania całej superligi dostałby mniejsze pieniądze niż kluby założycielskie mają w podstawie
@Encore No sam draft to raczej nie xD ale jakieś tam inne regulacje muszą być, Perez nie zostawi przecież szejkom z City wolnej ręki w rzucaniu kwotami w swojej własnej lidze.
@Encore Czy nie będzie to nie wiesz w sumie. Za mało ogłosili, a nie chce mi sie wierzyć że nie mają takich kwestii przedyskutowane, nie robili tego na kolanie raczej.
@Orlik00 DAZN (sportowy netflix) jest zaangażowany w superlige więc raczej nikomu praw nie oddadzą. Chociaż to chyba jeszcze nieoficjalne, to kto wie :)
@Pilka_jest_okragla Przecież nasranie na lige hiszpańską (jak zostaną to i tak będzie traktowana po macoszemu) powinno ucieszyć Katalończyków, idealnie pasuje pod hasełko klubowe :)
@MesQueUnClub96 Wymień ile różnych klubów wygrywało LM w XXI wieku i może dojdziesz do ciekawych wniosków :P Wiadomo czemu Arsenal jest - wartość marketingowa. Tylko tyle i aż tyle
@Qlewer Czym mają być obsrani? Jeżeli tylu klubów zabraknie w rozgrywkach to każda stacja jest na wygranej pozycji w przymusowej renegocjacji umowy z UEFA.
❗UEFA and all top leagues in Europe have vowed to kick teams joining the European Super League out of their domestic competitions. [uefa] https://t.co/sG9YFbX5gS">pic.twitter.com/sG9YFbX5gS
0
@messiistheking Szacunek do pieniądza miałeś na myśli
1
@AdamS9882 W lidze krajowej to oni akurat chcą grać, to ligi grożą że ich wyrzucą.
0
@Kamilos84 @Zieliniak ale zdajecie sobie sprawę, że takich umów się nie pisze na kolanie i obie strony mają świadomość jakie istnieje ryzyko :)
0
@Avernand No z tego co czytałem wcześniej to przy losowaniu meczów nadal będzie podział na koszyki. Największą zmianą jest wspólna tabela, co wykluczy opcje gdzie do wyjścia z 1 miejsca w jednej grupie wystarczyło 7 punktów, a w drugiej 12 było za mało.
1
@GeraltzKatalonii Nie sądzę, żeby którykolwiek z piłkarzy tych dwunastu klubów sie odezwał ;)
1
@MesQueUnClub_87 klub który wejdzie jako "zakwalifikowany" podobno nawet w przypadku wygrania całej superligi dostałby mniejsze pieniądze niż kluby założycielskie mają w podstawie
1
@MesQueUnClub96 nikt nigdy nie daje pieniążków za darmo
41
A poza tym uważam że UEFA powinna zostać zniszczona
1
@Encore No sam draft to raczej nie xD ale jakieś tam inne regulacje muszą być, Perez nie zostawi przecież szejkom z City wolnej ręki w rzucaniu kwotami w swojej własnej lidze.
1
@Encore Czy nie będzie to nie wiesz w sumie. Za mało ogłosili, a nie chce mi sie wierzyć że nie mają takich kwestii przedyskutowane, nie robili tego na kolanie raczej.
1
@El Madridista. No, zmieni sie tyle że Real zamiast 100mln za Haalanda zaoferuje 400, a PSG zamiast 200 zaoferuje 500.
2
@El Madridista. I myślisz że City, a przede wszystkim PSG, wyrobiły sobie przewage finansową przez kasę z ligi krajowej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VanBest Nie. Team od SocialMedia sie zbuntował i sam se ogłosił a prezydent z zarządem nic o tym nie wie.
1
@Orlik00 DAZN (sportowy netflix) jest zaangażowany w superlige więc raczej nikomu praw nie oddadzą.
Chociaż to chyba jeszcze nieoficjalne, to kto wie :)
3
@Pilka_jest_okragla Przecież nasranie na lige hiszpańską (jak zostaną to i tak będzie traktowana po macoszemu) powinno ucieszyć Katalończyków, idealnie pasuje pod hasełko klubowe :)
2
@MesQueUnClub96 Wymień ile różnych klubów wygrywało LM w XXI wieku i może dojdziesz do ciekawych wniosków :P
Wiadomo czemu Arsenal jest - wartość marketingowa. Tylko tyle i aż tyle
0
@Qlewer Czym mają być obsrani? Jeżeli tylu klubów zabraknie w rozgrywkach to każda stacja jest na wygranej pozycji w przymusowej renegocjacji umowy z UEFA.
0
@MrMischol Będą dwie grupy po 10 drużyn i mecz u siebie i na wyjeździe z każdym w grupie. To nie system szwajcarski
0
@bartekvisca Za najszybsze okrążenie wyścigu jest 1pkt "gratis"
0
@DonMatteo901 Nie są głupi i tam już dawno były setki konsultacji prawniczych z pewnością.
3
@Barca1992 Taa już to widzę, poruszenie, wielkie protesty i bojkot, a jeśli ta liga powstanie to rekordy oglądalności będą.
6
@ObiektywnyKibic121 mes que un Liga Mistrzów
1
@IronSanHybrid Ty no ale tak na VR to wrzucic i gitara xD
1
@barcelonaLM Oczywiste że chodzi o wartość marketingową :)
0
@Nazio87 Żadna. Mecze mają być na DAZN
1
@Bykunn
0
@Bobo25 Wystarczy przeczytać komunikat UEFA z dzisiaj.
@patry295 Ja tam nie wiem co ty trzymasz w swoim
0
@Bykunn Superliga to nie turniej, a udział w niej wyklucza udział klubu w La Liga, Champions League i Copa del Rey :)
3
@fcbarcafan19 Taka decyzja musi przejść przez socios, jakoś nie wydaje mi się żeby się udało