2

@matiz1514 Myśle że dalej będzie grał w City

3

@masq Jakoś tak lżej mi na sercu jeżeli takie błędy popełnia 18-latek, a nie chłop co od 15 lat gra w topowym klubie na przykład :P

2

@kampe Bo PSG nie miało wtedy obsranych spodenek

0

@Survier Firpo to jest pierwszy do odstrzelenia

1

Stoper, jakiś poważny pomocnik do rotacji i koniecznie dziewiątka i może być coś naprawdę fajnego z tej ekipy.

5

@Kapsel12 Oni to podają dalej za Mundo Deportivo, także bym jakoś sie tym nie ekscytował

6

Jeżeli Griezmann w meczu, w którym trzeba strzelić co najmniej 4 bramki, rozpocznie na ławce to będzie najlepszy dowód na to, że powinni go opchnąć.

0

@lambard Jasne, ja tam nie chce Aguero, ale też nie zamierzam lamentować gdyby jednak przyszedł. Zrobiłbym dosłownie wszystko co sie da, żeby Haalanda sprowadzić na Camp Nou za wszelką cenę. Ale być może to nadal za mało.

2

@10SzymonBarca10 Ten Eryczek niedawno coś płakał, że Barcelona ma obsesję na szukaniu swojego własnego Verrattiego bo tego prawdziwego sie nie udało kupić xD

0

@głardiola Jeżeli BVB dostanie sie do LM to Haaland najpewniej zostanie jeszcze na rok w Dortmundzie. Natomiast nie sądzę, żebyśmy mogli kolejny rok pociągnąć bez dziewiątki.

31

@BarcaInfo No to aż żal nie poprosić :3

3

@lambard Suareza nie oddali bo ma ileś tam cyferek w dowodzie, tylko dlatego że 90% czasu wyglądał jak tocząca sie kupa mięcha.

0

@macio_944 najbardziej to mnie martwią jego kontuzje, o sam poziom piłkarski byłbym spokojny raczej, Aguero w prime już raczej nie zobaczymy, ale jakiś tam poziom by prezentował.

0

@lucca87 również BVB :)

0

@Rewolucja123 Głupie tłumaczenie, "forced" w tym kontekście nie oznacza że go tam siłą wepchnęli niezdrowego. Araujo sam chciał grać, na obronie mamy lipę to zaryzykowali.

29

@Kengo Dobrze że ta dziewczyna w mojej piwnicy nie ma dostępu do Twittera

0

@Lionel_Messi10 Grimaldo by nie przyszedł, a myślisz że Gaya i Angelino by przyszli na ławę?

0

@masq Neto nalegał na transfer już zimą

1

@MarcelNJ11 Owszem Coutinho grał dobrze, pierwsze 5 meczów sezonu. I na tym koniec.

0

@dv7wisnia Nie znam

4

Laporta jest już prezydentem 22 godziny, a Coutinho, Pjanic i Umtiti dalej w klubie. Nie tego sie spodziewałem. Zawód ogromny.

0

@AmigoBlancos Nasza fajniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

57

@klopx Ale nie dla idiotów, co z miejsca skreśla połowę naszej kadry

5

@mcsarna Kowal to pajac. Dziękuję za uwagę.

10

Komentarz usunięty

3

@!34RC3!_0N4 Przestańcie nazywać każdą niepochlebną opinię hejtem :)

0

@kamilop Nie zapomnij o Aguero i Alabie.

10

Zgłaszam petycję o odebranie statutu Socio każdemu kto głosował na Freixe, dziękuję.

1

@krissu8 Przeinstaluj sterowniki od karty

1

@krissu8 Tylko w CSie tak masz? Inne gry sprawdzałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?