@P93FCB Jak kolega wyżej mówi. Popytaj sąsiadów skąd mają i czy są zadowoleni. Generalnie jak masz taką możliwość to zawsze polecam lokalnych dostawców zamiast tych ogólnopolskich.
@Transu96 Ja wczoraj cofając na parkingu w taką zaspę sie wpakowałem, że najpierw łapami 10 minut odkopywałem auto a potem trzech sąsiadów mnie wypychało xD
@Janiama Gdzieś mi na początku pracy Koemana chyba mignęła wypowiedź, że obrał sobie za cel postawienie Komara na nogi. No wszystko jest na dobrej drodze.
@Pilka_jest_okragla "Wczoraj pojawiło się tu kilka komentarzy stawiających Puiga na tym samym poziomie co Pedri." Kto tak pisał? Podaj mi nicki żebym mógł od razu do ignorowanych dodać xD
Po tym jak poszczególni piłkarze i sam trener reagowali na gola Trincao, gratulowali mu, można wywnioskować, że on na treningach musi się prezentować dobrze i każdy mu tej bramki na "zdjęcie blokady" życzył. Poza tym z jakiegoś powodu trener ciągle na niego stawia dając mu minuty praktycznie w każdym spotkaniu. Oby faktycznie coś "zaskoczyło" u Portugalczyka. W obliczu przeciągającego się powrotu Fatiego to jeszcze nie raz będzie potrzebny.
@krissu8 Może put off? Może znaczyć "odkładanie w czasie" albo bycie "zniechęconym". W tym przypadku: 1) I haven't written a performance review yet. I've been put(ting?) it off for a long time. - Odkładałem to od dawna. 2) I was put off by his appearance. - Zniechęcił mnie jego wygląd.
@MesQueUnClub_87 Co innego trafić na komentarz pośrodku setki innych jak czytasz jeden po drugim, a co innego samemu "psuć przyjemność" celowo czytając komentarze w sekcji, do której ZAWSZE trafiają jakieś gówniane dyskusje wywołujące tylko kłótnie. Sam sobie to robisz. 1 na 50 tych gorących dyskusji to jest coś wartego uwagi. A jest to w takim miejscu, że nie da się tego przeczytać "przypadkiem" albo "z rozpędu".
@Batys Nie moja wina że wyciągasz wnioski na podstawie 10 komentarzy ze strony mającej tysiące aktywnych użytkowników. W jedną czy drugą stronę. Nadal w tym momencie jest masa opinii, że Umtitiego odbudowac w miare możliwości i sprzedać po sezonie jak się uda. Ale nie pasuje do narracji co
@Janiama to też może generować sporo nieprzyjemności. Zakładając, że piłkarz wypruwa sobie żyły na treningach, a trener go pomija przez własne widzimisię. Albo mając do dyspozycji 5 zmian i wynik 3-0 wykorzystuje tylko dwie zmiany.
0
@JustBarca tyle rozkminiania a przecież podali że jest kontuzjowany :P
14
@Blackwidow_KG chyba dla Pjanica że zdecydował sie połamać
0
@clyde żółta najmniej ostra, zielona najbardziej
0
@TylkoBarca7273 Getafe nie urwało Realowi punktów od 2012 roku, no ale jak nie teraz to nigdy :P
0
@DonMatteo901 panie Tromba, jakby nie trzeba było na niego czekać to już dawno by nie grał w jakimś marnym Napoli więc nie chojracz pan
2
@AnnaMarianna z dziewczyny
0
@P93FCB Jak kolega wyżej mówi. Popytaj sąsiadów skąd mają i czy są zadowoleni. Generalnie jak masz taką możliwość to zawsze polecam lokalnych dostawców zamiast tych ogólnopolskich.
2
Przypominam uprzejmie, że dzisiaj dzień pizzy.
0
@Kris_1993 No i na co czekasz?
1
@Transu96 Ja wczoraj cofając na parkingu w taką zaspę sie wpakowałem, że najpierw łapami 10 minut odkopywałem auto a potem trzech sąsiadów mnie wypychało xD
10
@Janiama Gdzieś mi na początku pracy Koemana chyba mignęła wypowiedź, że obrał sobie za cel postawienie Komara na nogi. No wszystko jest na dobrej drodze.
5
@Pilka_jest_okragla "Wczoraj pojawiło się tu kilka komentarzy stawiających Puiga na tym samym poziomie co Pedri."
Kto tak pisał? Podaj mi nicki żebym mógł od razu do ignorowanych dodać xD
3
Po tym jak poszczególni piłkarze i sam trener reagowali na gola Trincao, gratulowali mu, można wywnioskować, że on na treningach musi się prezentować dobrze i każdy mu tej bramki na "zdjęcie blokady" życzył. Poza tym z jakiegoś powodu trener ciągle na niego stawia dając mu minuty praktycznie w każdym spotkaniu. Oby faktycznie coś "zaskoczyło" u Portugalczyka. W obliczu przeciągającego się powrotu Fatiego to jeszcze nie raz będzie potrzebny.
2
@ShawnC no tak bo Murillo, Boateng i Braithwaite to super piłkarze na Barcelonę. Minąłeś się z całym sensem tego komentarza.
2
@krissu8 Może put off? Może znaczyć "odkładanie w czasie" albo bycie "zniechęconym". W tym przypadku:
1) I haven't written a performance review yet. I've been put(ting?) it off for a long time. - Odkładałem to od dawna.
2) I was put off by his appearance. - Zniechęcił mnie jego wygląd.
2
@kamiVeB No i super, ja miałem katar trzy dni a mój brat tydzień.
2
@sintesox co XDDD
5
@prokofiew Ja to bym zapłacił jeszcze więcej za możliwość filtrowania postów narzekających na narzekających robiąc jeszcze większy chlew niż już jest.
2
@MesQueUnClub_87 Co innego trafić na komentarz pośrodku setki innych jak czytasz jeden po drugim, a co innego samemu "psuć przyjemność" celowo czytając komentarze w sekcji, do której ZAWSZE trafiają jakieś gówniane dyskusje wywołujące tylko kłótnie. Sam sobie to robisz. 1 na 50 tych gorących dyskusji to jest coś wartego uwagi. A jest to w takim miejscu, że nie da się tego przeczytać "przypadkiem" albo "z rozpędu".
0
@Azi Na prawej na pewno
1
@dorkizos sport.tvp.pl
1
@DawidM110 na stronie sport.tvp.pl leci Barca.
2
TVP Sport w sposób wzorcowy usuwa awarie w sposób błyskawiczny jesteśmy w czołówce krajowej a nawet światowej liczba awarii z roku na rok maleje
0
@Bobo25 określenie Iniesty "aktywnym" piłkarzem to lekkie nadużycie :P
0
@Batys Nie moja wina że wyciągasz wnioski na podstawie 10 komentarzy ze strony mającej tysiące aktywnych użytkowników. W jedną czy drugą stronę. Nadal w tym momencie jest masa opinii, że Umtitiego odbudowac w miare możliwości i sprzedać po sezonie jak się uda. Ale nie pasuje do narracji co
6
@Batys Ludzie zmieniają zdanie na podstawie tego co widzą, no szokujące naprawdę.
6
@pele1282 A jak gra Nigeria z Niemcami to jest NIG-GER :)
11
@FC1899Barca Mi brakuje tego Luisa z 2015, tego z 2019 i 2020 ani trochę :)
0
@Janiama to też może generować sporo nieprzyjemności. Zakładając, że piłkarz wypruwa sobie żyły na treningach, a trener go pomija przez własne widzimisię. Albo mając do dyspozycji 5 zmian i wynik 3-0 wykorzystuje tylko dwie zmiany.
1
@matmarrunio zobaczymy jaką pozycję będzie miała Barcelona przy renegocjacji umów sponsorskich po odejściu Leo. Zakładam że wiele osób będzie w szoku