0

@JustBarca tyle rozkminiania a przecież podali że jest kontuzjowany :P

14

@Blackwidow_KG chyba dla Pjanica że zdecydował sie połamać

0

@clyde żółta najmniej ostra, zielona najbardziej

0

@TylkoBarca7273 Getafe nie urwało Realowi punktów od 2012 roku, no ale jak nie teraz to nigdy :P

0

@DonMatteo901 panie Tromba, jakby nie trzeba było na niego czekać to już dawno by nie grał w jakimś marnym Napoli więc nie chojracz pan

2

@AnnaMarianna z dziewczyny

0

@P93FCB Jak kolega wyżej mówi. Popytaj sąsiadów skąd mają i czy są zadowoleni. Generalnie jak masz taką możliwość to zawsze polecam lokalnych dostawców zamiast tych ogólnopolskich.

2

Przypominam uprzejmie, że dzisiaj dzień pizzy.

0

@Kris_1993 No i na co czekasz?

1

@Transu96 Ja wczoraj cofając na parkingu w taką zaspę sie wpakowałem, że najpierw łapami 10 minut odkopywałem auto a potem trzech sąsiadów mnie wypychało xD

10

@Janiama Gdzieś mi na początku pracy Koemana chyba mignęła wypowiedź, że obrał sobie za cel postawienie Komara na nogi. No wszystko jest na dobrej drodze.

5

@Pilka_jest_okragla "Wczoraj pojawiło się tu kilka komentarzy stawiających Puiga na tym samym poziomie co Pedri."
Kto tak pisał? Podaj mi nicki żebym mógł od razu do ignorowanych dodać xD

3

Po tym jak poszczególni piłkarze i sam trener reagowali na gola Trincao, gratulowali mu, można wywnioskować, że on na treningach musi się prezentować dobrze i każdy mu tej bramki na "zdjęcie blokady" życzył. Poza tym z jakiegoś powodu trener ciągle na niego stawia dając mu minuty praktycznie w każdym spotkaniu. Oby faktycznie coś "zaskoczyło" u Portugalczyka. W obliczu przeciągającego się powrotu Fatiego to jeszcze nie raz będzie potrzebny.

2

@ShawnC no tak bo Murillo, Boateng i Braithwaite to super piłkarze na Barcelonę. Minąłeś się z całym sensem tego komentarza.

2

@krissu8 Może put off? Może znaczyć "odkładanie w czasie" albo bycie "zniechęconym". W tym przypadku:
1) I haven't written a performance review yet. I've been put(ting?) it off for a long time. - Odkładałem to od dawna.
2) I was put off by his appearance. - Zniechęcił mnie jego wygląd.

2

@kamiVeB No i super, ja miałem katar trzy dni a mój brat tydzień.

2

@sintesox co XDDD

5

@prokofiew Ja to bym zapłacił jeszcze więcej za możliwość filtrowania postów narzekających na narzekających robiąc jeszcze większy chlew niż już jest.

2

@MesQueUnClub_87 Co innego trafić na komentarz pośrodku setki innych jak czytasz jeden po drugim, a co innego samemu "psuć przyjemność" celowo czytając komentarze w sekcji, do której ZAWSZE trafiają jakieś gówniane dyskusje wywołujące tylko kłótnie. Sam sobie to robisz. 1 na 50 tych gorących dyskusji to jest coś wartego uwagi. A jest to w takim miejscu, że nie da się tego przeczytać "przypadkiem" albo "z rozpędu".

0

@Azi Na prawej na pewno

1

@dorkizos sport.tvp.pl

1

@DawidM110 na stronie sport.tvp.pl leci Barca.

2

TVP Sport w sposób wzorcowy usuwa awarie w sposób błyskawiczny jesteśmy w czołówce krajowej a nawet światowej liczba awarii z roku na rok maleje

0

@Bobo25 określenie Iniesty "aktywnym" piłkarzem to lekkie nadużycie :P

0

@Batys Nie moja wina że wyciągasz wnioski na podstawie 10 komentarzy ze strony mającej tysiące aktywnych użytkowników. W jedną czy drugą stronę. Nadal w tym momencie jest masa opinii, że Umtitiego odbudowac w miare możliwości i sprzedać po sezonie jak się uda. Ale nie pasuje do narracji co

6

@Batys Ludzie zmieniają zdanie na podstawie tego co widzą, no szokujące naprawdę.

6

@pele1282 A jak gra Nigeria z Niemcami to jest NIG-GER :)

11

@FC1899Barca Mi brakuje tego Luisa z 2015, tego z 2019 i 2020 ani trochę :)

0

@Janiama to też może generować sporo nieprzyjemności. Zakładając, że piłkarz wypruwa sobie żyły na treningach, a trener go pomija przez własne widzimisię. Albo mając do dyspozycji 5 zmian i wynik 3-0 wykorzystuje tylko dwie zmiany.

1

@matmarrunio zobaczymy jaką pozycję będzie miała Barcelona przy renegocjacji umów sponsorskich po odejściu Leo. Zakładam że wiele osób będzie w szoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?