5

@GeraltzKatalonii A kiedy ma sie oswoić z taką presją jak nie będzie grał? W LM mamy komfortową sytuację i chociażby tam powinien dostać szanse od początku

2

@Janiama Łąkotka

0

@konrad1661 a napisałem 73 czy 73tys? :P

1

@paweldunajecfcb dzisiaj 73, a aktualnie zarażonych 825 na 100tys

0

@tristan87 Też. M.in. usługowe mogą być otwarte. No o ile właściciel galerii nie zdecydował że zamyka całą.

2

1

@tomcias10 W sobotę kilka razy dostałem paczkę, w niedziele chyba sie jeszcze nie zdarzyło.

0

@Rust_Cohle Chyba po prostu o frytki belgijskie chodzi. Ale opcji jak je zrobić jest sporo.

0

@Lares Rowling na pewno by chciała uczestniczyć w produkcji i zrobić ze wszystkich gejów.

5

@Przemek2323 Nie ma nic prostszego niż wymyśleć nową teorie spiskową. Nie ma o tym żadnych rzetelnych danych w internecie? Rządy i koncerny usuwają żebyś o tym nie wiedział!!

0

@marcin62 No to głównie chodzi o impotencję strzelecką dosłownie wszystkich w tej drużynie. To nie wina Koemana, zresztą widać po jego reakcjach w czasie meczu że popełniają masę błędów i nie robią tego co on chciał. Gdyby strzelali chociaż przyzwoicie to dziś byłoby mówione o odrodzeniu Barcy i słabe ostatnie 30 minut każdego meczu by nie miało znaczenia. Powinni je zamykać w pierwszej połowie z tymi okazjami co sobie wypracowują

1

@marcin62 wszystko fajnie, ale to już 5 mecz gdzie brakuje "kapki szczęścia i skuteczności" :D żeby za miesiąc nie było 20pkt straty i brakowało dalej kapki szczęścia :P

3

@Homeopata8989 Słabego startu? W pierwszych 3 kolejkach mecze kończył z golem, aktualnie ma w 9 spotkaniach 4 bramki i 2 asysty. Dla mnie to nie jest słaby start

0

@inFamous na razie tylko boks. Muszą czekać aż się innym telewizjom skończą prawa do rozgrywek i wygrać przetargi. Pierwsza okazja już niedługo bo prawa do LM i LaLiga kończą się po obecnym sezonie. Ale wtedy na pewno wzrośnie cena. U naszych zachodnich sąsiadów kosztuje chyba 12 euro miesięcznie ale oni tam mają masę rozgrywek wykupione.

2

@pax no i dostali 500zł na te rzeczy co wymieniłem, w czym więc problem? Fotel i biurko porządne każdy nauczyciel powinien mieć już od dawna, skoro tyle czasu poświęcają na pracę w domu, chyba nie obudzili się z tym dopiero teraz. Mój ojciec jak miał służby w policji "na telefon" to też korzystał z prywatnego telefonu, nie dali mu służbowego :)

7

@thebaanqn Poza tym nauczyciele ciągle zaznaczają (i tu się z nimi zgadzam), że nawet w normalnym trybie pracy bardzo duzo czasu poświęcają na przygotowanie w domu, sprawdzenie klasówek itd. No to kurde nie załatwił se fotela w domu jeden z drugim przez 20 lat pracy? "Kilka godzin dziennie" sprawdza kartkówki na taborecie w kuchni? Jedyne co im może brakować to słuchawki, kamerka i mikrofon. Całą resztę powinni już mieć dawno temu skoro tyle poświęcają na pracę w domu.

22

@thebaanqn uczniowie w szkole też nie mają żadnych krzeseł i ławek zgodnie z jakimikolwiek zasadami ergonomii i od 30 lat nikomu to nie przeszkadza. Przecież te niektóre krzesełka co ja w szkole miałem to wolałbym na grochu siedzieć.

1

@Pawlak1992 miałem tak samo. Może przy milutkich sie człowiek rozluźnia, a z taką kosą się uważnie jedzie :P

4

@aspider Były wczoraj. Mecz się odbędzie.

2

Ciekawostka: Inter ostatni raz grał w fazie pucharowej LM w sezonie 11/12

0

Fajna ta Atalanta taka nie za mocna

2

@Pilka_jest_okragla Dobrze sie zapowiada, ale wielu takich było. Poza tym nawet pewnie Barcy na niego nie stać.

0

@tommyVERceti dla mnie Smoku to fajna przeciwwaga dla tych świrów. A Pol to wiadomo tylko maskotka

0

@masq Ooo jestem fanem Interu żeby Real przegrał hoho wcale dla zielonych nie napisałem ;D

3

@Danny Gaucho DOM TYNKUJĄ TO SĄ TYNKARZE CZŁOWIEKU

1

@clyde A mi o kilogramy sie rozchodzi :D

2

@kombo13 Choinke ubierają

2

@ProMILs Trzech

18

@clyde Tylko w którą stronę :D

5

@masq Już cie ten Milan wk***ia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?