@Michvl Dobry bramkarz na rezerwę i tyle wystarczy. Nie utrzymasz na ławce bramkarza o jakości Cillessena bo tacy piłkarze chcą grać więcej niż 4 mecze w pucharze króla. Po prostu.
@Barca1992 Chciałbym żeby przy wystawianiu ocen użytkownicy musieli napisać chociaż krótki komentarz na uzasadnienie takiej oceny jaką wystawiają każdemu piłkarzowi. Potem redakcja publikuje w artykule najlepsze kwiatki a my mamy ubaw po pachy.
@Encore Tylko też nie można zapominać, że VAR również spowodował, że wiele stykowych sytuacji które kiedyś byłyby puszczone "z duchem gry" teraz są gwizdane. Dość często dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdzie z chirurgiczną precyzją doszukują się wręcz minimalnych przewinień. Nie wspominając już tych sytuacji "do interpretacji sędziego".
@Worny Tak, tylko jakby Juve miało więcej szczęścia to dostalibyśmy trzy gole i by nie było mowy o dobrej obronie. To nie były sytuacje gdzie spalone dały Moracie super przewagę i bez nich by gola nie zdobył. Jasne że gole nieuznane słusznie, ale tu nie ma raczej mowy o błędzie w ustawieniu Moraty a zwyczajnie o pechu, tak minimalnych spalonych nie jesteś w stanie kontrolować.
@tobiasson92 Dograł połowę do końca chociaż uraz odniósł jakiś czas wcześniej. Mam nadzieję że na długo nie wypadnie i to tylko zachowawcza zmiana była.
@daniel32778 Ja sobie nic nie tłumaczę. Stawianie obecnego Juventusu wyżej niż zeszłoroczny Inter czy BVB to jest żart. Co nie zmienia faktu że dziś mecz był dobry, ale to nie był obecnie topowy przeciwnik. Nazwa klubu nic nie znaczy
Cieszy dobry mecz Pjanica (mimo błędów z początku meczu), naprawdę dobry mecz Dembele, Griezmann w końcu wyglądał jak pasujący element zespołu no i oczywiście fantastyczny występ Pedriego.
@tbas No faktycznie super rozpykał. Dwie bramki po fatalnych indywidualnych błędach, trzecia była tylko i wyłącznie wynikiem gry na aferę o remis. Do 60 minuty Barca grała co najmniej dobre spotkanie, początek drugiej połowy Real był zepchnięty do defensywy i zabrakło dokładności w ostatnich podaniach. Siedli fizycznie po 60 minucie ale każdy kto jakkolwiek miał styczność ze sportem wie, że to w tym sezonie będzie sie zdarzać bo nie da się w tydzień presezonu przygotować zespołu na grę co 3 dni po 90 minut przez 10 miesięcy. Szkoda jedynie że Koeman nie pomógł szybciej zmianami i tu największy zarzut do tego meczu i trenera. Przestańcie patrzeć tylko na wyniki na flashscore, a zacznijcie oglądać mecze i myśleć.
@MensculinVeB Na moje to jesteś pesymistą. Wystarczy spojrzeć jak sobie radzi Juventus pod trenerką Pirlo i na to że trzech z ich czterech stoperów jest kontuzjowanych, a zdrowy został ten najsłabszy.
@FilipeX Font. Laporta już był, za uszami swoje też miał, prywatne interesy też robił przez klub, kasa też znikała nie wiadomo gdzie. Może i Font będzie jeszcze gorszy, ale wolę dać szansę "nowemu". Tym bardziej że ma bardzo dobre znajomości i kontakty w tym środowisku.
@HERORICH2 Fatalna decyzja. Należałoby się zająć jakąś reformą finansowania klubów i praw do TV, żeby nie było sytuacji że beniaminek Premier League przebija budżetem Seville.
8
@DaPi suche jak klata Busquetsa
0
@Michvl Dobry bramkarz na rezerwę i tyle wystarczy. Nie utrzymasz na ławce bramkarza o jakości Cillessena bo tacy piłkarze chcą grać więcej niż 4 mecze w pucharze króla. Po prostu.
4
@Barca1992 Chciałbym żeby przy wystawianiu ocen użytkownicy musieli napisać chociaż krótki komentarz na uzasadnienie takiej oceny jaką wystawiają każdemu piłkarzowi. Potem redakcja publikuje w artykule najlepsze kwiatki a my mamy ubaw po pachy.
0
@masq Przydałby się jeszcze jeden pomocnik na dobrą sprawę. O Alenii można już zapomnieć.
6
@Hrzan Dobry występ zaliczył. Super fajerwerków nie było, ale na pewno dobry prognostyk na kolejne mecze i z pewnością zaplusował sobie u trenera.
0
@Worny No żeby nie było to ja jestem zadowolony z meczu :P szkoda tylko że po raz kolejny środek obrony okazał się najsłabszym punktem drużyny.
0
@Encore Tylko też nie można zapominać, że VAR również spowodował, że wiele stykowych sytuacji które kiedyś byłyby puszczone "z duchem gry" teraz są gwizdane. Dość często dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdzie z chirurgiczną precyzją doszukują się wręcz minimalnych przewinień. Nie wspominając już tych sytuacji "do interpretacji sędziego".
3
@Majsteer no dzisiaj na Pjanica powiedział Pirlo XD
0
@Worny Tak, tylko jakby Juve miało więcej szczęścia to dostalibyśmy trzy gole i by nie było mowy o dobrej obronie. To nie były sytuacje gdzie spalone dały Moracie super przewagę i bez nich by gola nie zdobył. Jasne że gole nieuznane słusznie, ale tu nie ma raczej mowy o błędzie w ustawieniu Moraty a zwyczajnie o pechu, tak minimalnych spalonych nie jesteś w stanie kontrolować.
5
@Coutinho007 https://pbs.twimg.com/media/Elcrv-TWkAAlSUV?format=jpg&name=large
7
@IronSanHybrid 15 drużyna Premier League rozjeżdża półfinalistę LM. Ależ ta angielska liga potężna :O
30
Po obecnym sezonie Polsatowi kończą sie prawa do Ligi Mistrzów. Nawet nie macie pojęcia jak bardzo chcę, żeby te rozgrywki wróciły do Canal+
0
@itmustbejoke Słuchając dzisiejszego komentarza to nie wiem czy to dobra wiadomość.
0
@Mat_Cat O a to możliwe, jakiś czas wcześniej też na murawie leżał i myślałem że to już wtedy coś mu było.
0
@tobiasson92 Dograł połowę do końca chociaż uraz odniósł jakiś czas wcześniej. Mam nadzieję że na długo nie wypadnie i to tylko zachowawcza zmiana była.
0
@jeyx77x Nie jest faworytem Ligi Mistrzów, tak samo jak nie jest nim obecnie Barcelona z Messim. Przynajmniej nie w tym momencie.
0
@daniel32778 Ja sobie nic nie tłumaczę. Stawianie obecnego Juventusu wyżej niż zeszłoroczny Inter czy BVB to jest żart. Co nie zmienia faktu że dziś mecz był dobry, ale to nie był obecnie topowy przeciwnik. Nazwa klubu nic nie znaczy
2
@jeyx77x Juventus Pirlo to na pewno nie jest top topów, to nawet nie jest top nie-topów.
1
@IronSanHybrid podobno klub już mu załatwił prywatnego kierowce :P
0
Cieszy dobry mecz Pjanica (mimo błędów z początku meczu), naprawdę dobry mecz Dembele, Griezmann w końcu wyglądał jak pasujący element zespołu no i oczywiście fantastyczny występ Pedriego.
0
@Ghotti Co więcej bardzo mało brakowało żeby to wotum przeszło
3
@tbas No faktycznie super rozpykał. Dwie bramki po fatalnych indywidualnych błędach, trzecia była tylko i wyłącznie wynikiem gry na aferę o remis. Do 60 minuty Barca grała co najmniej dobre spotkanie, początek drugiej połowy Real był zepchnięty do defensywy i zabrakło dokładności w ostatnich podaniach. Siedli fizycznie po 60 minucie ale każdy kto jakkolwiek miał styczność ze sportem wie, że to w tym sezonie będzie sie zdarzać bo nie da się w tydzień presezonu przygotować zespołu na grę co 3 dni po 90 minut przez 10 miesięcy. Szkoda jedynie że Koeman nie pomógł szybciej zmianami i tu największy zarzut do tego meczu i trenera.
Przestańcie patrzeć tylko na wyniki na flashscore, a zacznijcie oglądać mecze i myśleć.
2
@MensculinVeB Na moje to jesteś pesymistą. Wystarczy spojrzeć jak sobie radzi Juventus pod trenerką Pirlo i na to że trzech z ich czterech stoperów jest kontuzjowanych, a zdrowy został ten najsłabszy.
3
@FilipeX Font. Laporta już był, za uszami swoje też miał, prywatne interesy też robił przez klub, kasa też znikała nie wiadomo gdzie. Może i Font będzie jeszcze gorszy, ale wolę dać szansę "nowemu". Tym bardziej że ma bardzo dobre znajomości i kontakty w tym środowisku.
3
@herbblaugrana no fajny apel, co mamy więcej napisać skoro nie chcesz o polityce, a cała ta sytuacja od początku jest polityczna.
7
@HERORICH2 Fatalna decyzja. Należałoby się zająć jakąś reformą finansowania klubów i praw do TV, żeby nie było sytuacji że beniaminek Premier League przebija budżetem Seville.
0
@Dani13 a Real przed blamażem uratowała słaba Barcelona i tak se możemy gadać
1
@MesQueUnClub_87 Wietrzenie tego grzyba to potrwa kilka dobrych lat, oby ekipa sprzątająca była kompetentna.
0
@KapiFCB Zasługa Liverpoolu, Bayernu i Messiego.
0
@Danio10 Dwie bramki strzelił, fatalny występ :P