@Geble Przecież to już wiadomo odkąd ogłosili że wchodzą do PL. Praw do pokazywania sportu nie rozdają na rynku, trzeba czekać na przetarg i go wygrać.
@jeyx77x I co niby jest w tym złego? Jeszcze sie przyczep że Fifa schodzi na psy bo w Volcie jest niewymiarowe boisko i sie nie gra po 11. Podpowiem ci: tego trybu i tak prawie nikt nie gra.
@tobiasson92 Co to znaczy "u nas"? Był tu wtedy Koeman? To że Valverde, Enrique, Martino czy inny Setien nie potrafili (o ile próbowali) ustawić zespołu z tak grającym napastnikiem nie oznacza w żaden sposób, że Koeman tego nie zrobi. Szczególnie że zrobił to już w reprezentacji dokładnie w tym systemie jakim gra Barca teraz i dokładnie z tym zawodnikiem na dziewiątce.
@masq Czy ja wiem, na reddicie chociażby są mieszane uczucia tak samo jak tutaj. Generalny wydźwięk jest taki że potrzebny rasowy napastnik, ale z braku laku i pieniędzy to i Depay bedzie lepszy niż nic.
@Krystian_mix Nie używałem nigdy podkładek chłodzących, ale przede wszystkim kup taką żeby miejsca wentylatorów na niej pokrywały się mniej więcej z wylotami powietrza w obudowie Twojego laptopa.
@Krystian_mix Jedyny "minus" że one mają jednego jacka od mikrofonu i słuchawek razem, jak masz komputer stacjonarny to może nie obsłużyć ci na jednym i byłby potrzebny rozdzielacz, bo pecety przeważnie mają osobne wejścia od mikrofonu i osobne od słuchawek.
@Krystian_mix Osobiście już nigdy bym nie kupił myszki z kablem. Bezprzewodowa myszka to jest wygoda z gatunku tych, że jak już raz posmakujesz to nie chcesz wracać :P A obecnie myszki bezprzewodowe nie mają praktycznie żadnych opóźnień w porównaniu do przewodowych, a Logitech w nich przoduje. Jedyny minus taki że w trakcie gry może bateria paść wiadomo, ale wystarczy kontrolować poziom baterii. Wtedy możesz podłączyć na szybko kabel albo po prostu wymienić baterię jak masz czas.
Nie, nie są. To jest tam jakaś edycja xboxowa może ale podłączysz do wszystkiego co ma złącze jack 3,5 (czyli standardowe okrągłe wejście słuchawkowe)
@Bobo25 No to. Linia należy do pola karnego. Wiem że takich sytuacji pewnie jest pełno przy co drugim karnym, ale skoro sprawdzali wbiegnięcie jednego, to nie mogą na drugiego przymknąć oko "a bo ten to tylko depnął, a tamten dalej był".
@Fawrf No martwi to że wszystko musi przekładać na lewą. W presezonie dobrze sobie radził więc nie ma co go jeszcze skreślać, no ale... Koeman nie wygląda na gościa który ma anielską cierpliwość :P
7
@LuisSalvano No śmiechłem xD
26
@Coutinho007 Nawet nie wiedziałem że chłop takie odejście ma, jak przy tej akcji z karnym sie urwał obrońcy to ja w szoku
2
@daniel32778 Schlierenzauer według mnie jednak lepszy, ale tutaj głowa chyba przestała dojeżdżać.
3
@VamosRakieta Generalnie jedyne czego brakowało w poprzednich meczach to skuteczności. W końcu piłeczka zaczęła wpadać i punkty sie kulają.
0
@Kettger No akurat gry to mają zawsze patchnotesy więc można sobie przejrzeć. Bardziej ciekawa sprawa to aktualizacje Windowsa.
1
@tobiasson92 3 miesiące to 180dni? :P
44
@marcin000019 To sobie hasło załóż
0
@Geble Przecież to już wiadomo odkąd ogłosili że wchodzą do PL. Praw do pokazywania sportu nie rozdają na rynku, trzeba czekać na przetarg i go wygrać.
1
Siema, wie ktoś skąd pobiore (lub gdzie obejrzę) wszystkie sezony The Office? Tą z Michaelem Scottem
3
@BarcaInfo Skoro to nic z nogami to baja :)
20
@tbas Przecież to statyści są, Edytka Górniak wszystko wyjaśniła ostatnio.
1
@jeyx77x I co niby jest w tym złego? Jeszcze sie przyczep że Fifa schodzi na psy bo w Volcie jest niewymiarowe boisko i sie nie gra po 11. Podpowiem ci: tego trybu i tak prawie nikt nie gra.
0
@tobiasson92 Co to znaczy "u nas"? Był tu wtedy Koeman? To że Valverde, Enrique, Martino czy inny Setien nie potrafili (o ile próbowali) ustawić zespołu z tak grającym napastnikiem nie oznacza w żaden sposób, że Koeman tego nie zrobi. Szczególnie że zrobił to już w reprezentacji dokładnie w tym systemie jakim gra Barca teraz i dokładnie z tym zawodnikiem na dziewiątce.
1
@masq Czy ja wiem, na reddicie chociażby są mieszane uczucia tak samo jak tutaj. Generalny wydźwięk jest taki że potrzebny rasowy napastnik, ale z braku laku i pieniędzy to i Depay bedzie lepszy niż nic.
16
@Mroziu Teraz na niego presję nałożyłeś. Pomyśl co poczuje jak sobie nie poradzi, a 10latek tak :D
0
@Krystian_mix A nie lepiej go obrócić i zapamiętać albo sobie zdjęcie zrobić? :P
0
@Krystian_mix Nie używałem nigdy podkładek chłodzących, ale przede wszystkim kup taką żeby miejsca wentylatorów na niej pokrywały się mniej więcej z wylotami powietrza w obudowie Twojego laptopa.
1
@Krystian_mix To będą hulać aż miło
1
@Krystian_mix Jedyny "minus" że one mają jednego jacka od mikrofonu i słuchawek razem, jak masz komputer stacjonarny to może nie obsłużyć ci na jednym i byłby potrzebny rozdzielacz, bo pecety przeważnie mają osobne wejścia od mikrofonu i osobne od słuchawek.
1
@Krystian_mix Osobiście już nigdy bym nie kupił myszki z kablem. Bezprzewodowa myszka to jest wygoda z gatunku tych, że jak już raz posmakujesz to nie chcesz wracać :P A obecnie myszki bezprzewodowe nie mają praktycznie żadnych opóźnień w porównaniu do przewodowych, a Logitech w nich przoduje. Jedyny minus taki że w trakcie gry może bateria paść wiadomo, ale wystarczy kontrolować poziom baterii. Wtedy możesz podłączyć na szybko kabel albo po prostu wymienić baterię jak masz czas.
Nie, nie są. To jest tam jakaś edycja xboxowa może ale podłączysz do wszystkiego co ma złącze jack 3,5 (czyli standardowe okrągłe wejście słuchawkowe)
0
@KochamInieste Kontakty > wybierasz kontakt > "Edytuj kontakt" i klikasz na aparacik na górze.
1
@Krystian_mix Z słuchawek polecam:
https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/corsair-sluchawki-corsair-7-1-hs45-carbon.bhtml
https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-sluchawki-steelseries-arctis-1-do-xbox.bhtml
A myszki:
https://www.euro.com.pl/myszy/steelseries-rival-310.bhtml
https://www.euro.com.pl/myszy/logitech-g603.bhtml
Ale to kwestia preferencji, czy wolisz myszkę profilowaną, czy symetryczną itd.
PS. Nie bierz nic od razera :)
1
@Bobo25 No to. Linia należy do pola karnego. Wiem że takich sytuacji pewnie jest pełno przy co drugim karnym, ale skoro sprawdzali wbiegnięcie jednego, to nie mogą na drugiego przymknąć oko "a bo ten to tylko depnął, a tamten dalej był".
1
@Bobo25 @norbi77 Pan całkiem na dole w różowym https://pbs.twimg.com/media/EmVBUvIXYAIW5Hk?format=jpg&name=medium
2
@norbi77 Piłkarze z obu drużyn wbiegli w pole karne, z Realu też ktoś przekroczył linię. W takim wypadku jest powtórka.
3
@Bobo25 Z Realu też ktoś wbiegł za szybko. Gdyby to był tylko zawodnik z Valencii to Real dostałby piłke.
0
@Tomo1989 Ehe, polecam popatrzeć troche po sklepach
0
@Tomo1989 Bardzo mało komputerów obsługuje od razu sieć bezprzewodową :)
3
@Fawrf No martwi to że wszystko musi przekładać na lewą. W presezonie dobrze sobie radził więc nie ma co go jeszcze skreślać, no ale... Koeman nie wygląda na gościa który ma anielską cierpliwość :P
0
@GeraltzKatalonii Pedri z Juventusem zagrał na lewym skrzydle bardzo dobre zawody. Myślę że on tam będzie teraz pierwszym wyborem.