1

1

@Encore Owszem. Tylko że w sytuacji gdzie obecnie wszystko jest "do interpretacji sędziego" to uparciuch i tak sie nie przyzna że błąd popełnił i ten VAR nic nie da. Trzeba jakichś zmian w decyzyjności.

0

@Kamill10 To czemu nie chciał bramki strzelić co

14

@Rewolucja123 Zróbcie mi takie z Władcą Pierścieni to w końcu obejrze.

2

@Nano22 Dom sąsiadów

2

@Katalonbar Bez Skriniara też słabo :)

1

@Kamiloza91 no to ja bym wolał Felixa zamiast Braithwaita :D

11

@Kamiloza91 zamiast Dembele? I piąta dziesiątka do kadry?

5

@kamilo0066 Ważne że z Realem wygrali xD

15

@RobiS Paczkomaty to jeden z najlepszych wynalazków ostatnich lat więc z przyjemnością zagłosuję żebyś miał u siebie też taką przyjemność :D

0

@matirix20 Oficjalnie nie podali jeszcze chyba, ale pewnie za tydzień gdzieś powinno być. Oczywiście jak masz preorder

6

@Jarema2000 Real gra dzisiaj jakby co, żebyś nie przespał :P

4

@BarcaInfo Zobaczymy Ludwiczek jak go pierwszy raz na ławce zostawisz :D

2

@lucca87 A z grypą czasem nie jest tak samo? Ile ludzi z tych 412 tys. zmarło mając tylko samą grypę i nic poza tym?

0

@hoeniker Lotto od dawna współpracuje z NFZ przy wyznaczaniu terminów wizyt

1

@IdeaKris "tylko o plotkach transferowych", " tylko o polityce", "tylko o wirusie", "tylko o Harrym Potterze", "tylko o kryzysie w Barcelonie", " tylko o Messim ", " tylko o serialach".
Nonstop ktoś narzeka że się rozmawia o czymś co go nie interesuje. Zacznij swój temat do dyskusji. Nikt nie odpowiada? Cóż, widocznie nie jest tak ciekawy jak ci się wydaje.

0

@joloskyy to samo można powiedzieć o Gaslym, który w Redbullu jeździł fatalnie a w AlphaTauri walczy o podium. Raczej Albona tam wezmą z powrotem

0

@KapiFCB jak przechodzisz na abonament T-Mobile to przenoszą numer na bank, ale z tego co pamiętam to jak chcesz tmobile na kartę to nie przeniosą. Przynajmniej kiedyś tak było jak ja chciałem

0

@LordB007 Są wszystkie części do kupienia na Player i Canal+, ale każda kosztuje 10zł więc za wszystkie zapłacisz 50

8

@cinek007 Ok. Przyjąłem.

0

@maatiixx Tylko 1 piłkarz z podstawowego składu nie przyjedzie

0

@kamilop Zależy kto odejdzie w styczniu. Jeśli nikt to nie ma szans.

5

@BarcaInfo Niby fajnie, ale w styczniu musisz obniżyć wynagrodzenia drużyny o 190M, a potem dajesz 15M Alabie od buta tak o :D David nie dla nas niestety.

1

@RadekACCA W dłużej perspektywie ten pandemiczny kryzys wyjdzie na zdrowie całej piłce nożnej. Zastanowią się dwa razy przed podpisaniem podobnych kontraktów i transferów w przyszłości.

29

Czytam że Zlatan super bramka z przewrotki, odpalam powtórke a to jakiś wafel xD

0

Neto odwalił babola życia akurat na czas jak Marc wrócił. Timing to ma chłop XD

0

@Katalonbar Liga Narodów to tylko jakiś turniej towarzyski :)

1

@Coutinho007 Zauważ że Real ma rozegrane 7 spotkań z dzisiejszym. Barcelona po dzisiejszym dopiero będzie miała 6.

2

@Encore Bo jeden strzał mu wyszedł? Dopiero pisali tu że gra gówno :D

20

@Coutinho007 To żeś se wybrał moment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?