@Encore Owszem. Tylko że w sytuacji gdzie obecnie wszystko jest "do interpretacji sędziego" to uparciuch i tak sie nie przyzna że błąd popełnił i ten VAR nic nie da. Trzeba jakichś zmian w decyzyjności.
@IdeaKris "tylko o plotkach transferowych", " tylko o polityce", "tylko o wirusie", "tylko o Harrym Potterze", "tylko o kryzysie w Barcelonie", " tylko o Messim ", " tylko o serialach". Nonstop ktoś narzeka że się rozmawia o czymś co go nie interesuje. Zacznij swój temat do dyskusji. Nikt nie odpowiada? Cóż, widocznie nie jest tak ciekawy jak ci się wydaje.
@KapiFCB jak przechodzisz na abonament T-Mobile to przenoszą numer na bank, ale z tego co pamiętam to jak chcesz tmobile na kartę to nie przeniosą. Przynajmniej kiedyś tak było jak ja chciałem
@BarcaInfo Niby fajnie, ale w styczniu musisz obniżyć wynagrodzenia drużyny o 190M, a potem dajesz 15M Alabie od buta tak o :D David nie dla nas niestety.
@RadekACCA W dłużej perspektywie ten pandemiczny kryzys wyjdzie na zdrowie całej piłce nożnej. Zastanowią się dwa razy przed podpisaniem podobnych kontraktów i transferów w przyszłości.
1
@Danny Gaucho Są
1
@Encore Owszem. Tylko że w sytuacji gdzie obecnie wszystko jest "do interpretacji sędziego" to uparciuch i tak sie nie przyzna że błąd popełnił i ten VAR nic nie da. Trzeba jakichś zmian w decyzyjności.
0
@Kamill10 To czemu nie chciał bramki strzelić co
14
@Rewolucja123 Zróbcie mi takie z Władcą Pierścieni to w końcu obejrze.
2
@Nano22 Dom sąsiadów
2
@Katalonbar Bez Skriniara też słabo :)
1
@Kamiloza91 no to ja bym wolał Felixa zamiast Braithwaita :D
11
@Kamiloza91 zamiast Dembele? I piąta dziesiątka do kadry?
5
@kamilo0066 Ważne że z Realem wygrali xD
15
@RobiS Paczkomaty to jeden z najlepszych wynalazków ostatnich lat więc z przyjemnością zagłosuję żebyś miał u siebie też taką przyjemność :D
0
@matirix20 Oficjalnie nie podali jeszcze chyba, ale pewnie za tydzień gdzieś powinno być. Oczywiście jak masz preorder
6
@Jarema2000 Real gra dzisiaj jakby co, żebyś nie przespał :P
4
@BarcaInfo Zobaczymy Ludwiczek jak go pierwszy raz na ławce zostawisz :D
2
@lucca87 A z grypą czasem nie jest tak samo? Ile ludzi z tych 412 tys. zmarło mając tylko samą grypę i nic poza tym?
0
@hoeniker Lotto od dawna współpracuje z NFZ przy wyznaczaniu terminów wizyt
1
@IdeaKris "tylko o plotkach transferowych", " tylko o polityce", "tylko o wirusie", "tylko o Harrym Potterze", "tylko o kryzysie w Barcelonie", " tylko o Messim ", " tylko o serialach".
Nonstop ktoś narzeka że się rozmawia o czymś co go nie interesuje. Zacznij swój temat do dyskusji. Nikt nie odpowiada? Cóż, widocznie nie jest tak ciekawy jak ci się wydaje.
0
@joloskyy to samo można powiedzieć o Gaslym, który w Redbullu jeździł fatalnie a w AlphaTauri walczy o podium. Raczej Albona tam wezmą z powrotem
0
@KapiFCB jak przechodzisz na abonament T-Mobile to przenoszą numer na bank, ale z tego co pamiętam to jak chcesz tmobile na kartę to nie przeniosą. Przynajmniej kiedyś tak było jak ja chciałem
0
@LordB007 Są wszystkie części do kupienia na Player i Canal+, ale każda kosztuje 10zł więc za wszystkie zapłacisz 50
8
@cinek007 Ok. Przyjąłem.
0
@maatiixx Tylko 1 piłkarz z podstawowego składu nie przyjedzie
0
@kamilop Zależy kto odejdzie w styczniu. Jeśli nikt to nie ma szans.
5
@BarcaInfo Niby fajnie, ale w styczniu musisz obniżyć wynagrodzenia drużyny o 190M, a potem dajesz 15M Alabie od buta tak o :D David nie dla nas niestety.
1
@RadekACCA W dłużej perspektywie ten pandemiczny kryzys wyjdzie na zdrowie całej piłce nożnej. Zastanowią się dwa razy przed podpisaniem podobnych kontraktów i transferów w przyszłości.
29
Czytam że Zlatan super bramka z przewrotki, odpalam powtórke a to jakiś wafel xD
0
Neto odwalił babola życia akurat na czas jak Marc wrócił. Timing to ma chłop XD
0
@Katalonbar Liga Narodów to tylko jakiś turniej towarzyski :)
1
@Coutinho007 Zauważ że Real ma rozegrane 7 spotkań z dzisiejszym. Barcelona po dzisiejszym dopiero będzie miała 6.
2
@Encore Bo jeden strzał mu wyszedł? Dopiero pisali tu że gra gówno :D
20
@Coutinho007 To żeś se wybrał moment