0

@kamilos1214 Weronika Walenciak? :)

1

Orientuje się ktoś czy "25 lat niewinności" jest/będzie do wykupienia w jakimś serwisie streamingowym?

0

@michal26 z przodu niekoniecznie xD

0

@Nano22 Kurde troche mało szczegółów, fragment tekstu byś zapodał oprócz tego nanana to prościej by było xD

0

@Nano22 Gatunek jak byś określił? Typowy pop? xd

9

@fcbarcafan19 fajne ma c... cosplaye.

0

@saczers438 @MensculinVeB No Amazon już 2 lata temu prawa wykupił do produkcji, premiera planowana jest na przyszły rok, ale kto wie czy sie wyrobią przez covid.

0

@Nigaki Dlatego też podkreśliłem że to wszystko teoretycznie i nie będę się rozwodził co ja o tym myślę w praktyce :P

2

@Katalończyk 99 Nie wypowiem sie czy to popieram czy nie, niemniej jednak bary i restauracje właściwie obłożenie mają tylko wieczorem, a im dłużej otwarte tym bardziej pijani ludzie tam siedzą. Natomiast przedłużenie otwarcia marketów pozwoli w teorii na rozłożenie klientów na więcej godzin i teoretycznie powinno być mniej osób w sklepie jednocześnie :)

4

@Roobo powinna byc opcja "tak, dla świętego spokoju"

15

@lucas/catalan Jak sie dusisz w maseczce to konieczny jakiś zabieg nastawienia przegrody nosowej czy coś :)

2

@Tomo1989 Są, jutro gra Liga Narodów i m.in. Polska z Włochami
@edit: no w sumie dziś też :V

1

@Rewolucja123 to ty pisałeś niedawno że Griezmann gra lepiej od Coutinho? :D

2

@barcelonaLM Na szczęście mój rektor już podawał, że raczej przejdziemy na pełne zdalne. Aktualnie mam stacjonarnie 2 godziny w tygodniu, a przez tragiczny dojazd z mojego miasta to muszę dwa dni spędzić w mieście gdzie studiuje. Przez to że mam 1,5 godziny zajęć na uczelni. Niesamowicie upierdliwe.

0

@barcelonaLM Uczelnie nie podlegają pod decyzje Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Myślałem że przynajmniej te państwowe musiałyby respektować zarządzenie z góry.

57

@BarcaInfo Ostatni trener przed Koemanem, u którego czytanie konferencji miało jakikolwiek sens.

0

@inViNcibl3 Faktycznie, ale w sumie nigdzie nie widziałem żeby zapowiadali ten mecz w deblu w TVN

3

@inViNcibl3 jutro finał będzie na TVN. Mecze w deblu to jednak inna para kaloszy.

2

@IronSanHybrid ten pies ma lepszą dykcje niż ja

5

@tobiasson92 Niestety większość ludzi ma tendencje do popadania w skrajności. Stosujesz się do zaleceń to jesteś głupim naiwniakiem który daje sie sterować. Jednocześnie drudzy cie uważają za ignoranta i półgłówka bo krytykujesz zamykanie szkół. I tak to sie żyje.

13

@Pogba Tylko czemu? Po pierwsze dzieci w pierwszych klasach podstawówki sie jeszcze uczą chociażby czytania i pisania co jest 500x trudniejsze przez internet o ile nie po prostu głupie. Po drugie starsi mogą zostać w domu bo sobie poradzą sami bez rodziców, czego właśnie o takich młodych powiedzieć nie można i wielki problem będzie z kim ich zostawić.

8

9

Banany krótsze niż 14cm nie przechodzą kontroli przy imporcie i są wyrzucane na śmietnik. Stop dyskryminacji krótkich bananów. Ile jeszcze można na to pozwalać. Całe życie wmawiają że rozmiar nie ma znaczenia a potem takie szokujące informacje sie odkrywa.

2

@Transu96 Dobra powodzenia zobaczymy jak se z amigosami poradzisz, Messi jedno słowo i cie zrzuci ze stołka

8

@badej60 a weekendowe? Szach mat

0

@buddy 13 powodów xD

0

Jest obecny może jakiś ekspert od diety albo "zamawiał" ktoś dietę pod siebie u jakiegoś dietetyka i mógłby coś/kogoś polecić? Najlepiej na priw. Pozdrawiam z rodzinką.

0

@tkankowski Więc myślisz, że skoro są gotowi iść do sądu żeby ich siłą nie zrzucili ze stołka, to podadzą sie dobrowolnie do dymisji, bo jakieś robaki w internecie swoje nazwisko na liste wpisały? Litości

2

@tkankowski Nie sądzisz że troche z tym za późno skoro już jest pewne referendum? xD

1

@arcziFCB i tak zaraz zimno będzie to sie owiniesz szalikiem i na jedno wyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?