Koeman: "Depay? There are two positions in the team where we could use one more player: the centre-back and the centre-forward positions. There is competition but we are going to play a lot of games. It would help us to have one more per position."
@BoRoWieC Trener nawet nie bierze go pod uwagę wymieniając środkowych obrońców Barcelony, myślę że to wystarczający argument. Przypominam, że przy tym zostawił w zespole nawet Alenie, który był rezerwowym w Betisie. Widocznie nie pokazał nic na treningach
@JarekS Po wypowiedziach Koemana jasno można wywnioskować, że transfer Depaya nie jest niezbędny, a po doniesieniach z Anglii jasno można wywnioskować że Wijnaldum nigdzie nie odchodzi. Tyle z tego tematu.
@JarekS Trener też jasno określił że potrzebujemy obrońcy, więc nie wiem na co ten wywód cały że mu kupują Garcie zamiast Wijnalduma, który i tak chce zostać w LFC.
@jeyx77x Umtiti już na dobrą sprawę nie istnieje w tej drużynie, Todibo w Schalke nic nie pokazał i już były krzyki że sprzedanie Marlona czy Yerrego Miny to wielki błąd i gdzie oni są teraz? Poza tym Ty przeczysz sam sobie bo nie chcesz obrońcy pisząc że mamy ich dużo, po czym połowę z nich wymieniasz że są co najwyżej dobrzy? Ciekawe.
@Tasde Przecież przyszedł do obrony Mendy, Militao i Odriozola. Odriozola średnio się sprawdza ale był w tamtym momencie super opcją na rynku, a kto mógł przewidzieć że obaj PO wypadną w tym samym momencie? W Realu i tak wypada Carvajal i Odriozola a nadal mają Nacho. W Barcelonie jak wypadnie Roberto i Dest to nie wiem, chyba Griezmanna na PO dadzą bo biega.
0
@Blanco16 Kliknij bo cały wątek jest
4
Konferencje Koemana są najpiękniejsze, nawet z tym nie handlujcie.
0
@daniel32778 Reguilon? On jest LO i sprzedali go do Tottenhamu
3
@Jakchcesz Nie kupuj. Podziękujesz :V
0
@BoRoWieC Trener nawet nie bierze go pod uwagę wymieniając środkowych obrońców Barcelony, myślę że to wystarczający argument. Przypominam, że przy tym zostawił w zespole nawet Alenie, który był rezerwowym w Betisie. Widocznie nie pokazał nic na treningach
0
@JarekS Po wypowiedziach Koemana jasno można wywnioskować, że transfer Depaya nie jest niezbędny, a po doniesieniach z Anglii jasno można wywnioskować że Wijnaldum nigdzie nie odchodzi. Tyle z tego tematu.
0
@JarekS Trener też jasno określił że potrzebujemy obrońcy, więc nie wiem na co ten wywód cały że mu kupują Garcie zamiast Wijnalduma, który i tak chce zostać w LFC.
1
@Hubso Nie no trenował normalnie, ale nie był nawet powoływany na mecze
4
@Transu96 a ile w odpływie tego, a fuj
0
@Hubso Ale on już jest odsunięty od drużyny, gdyby tematu transferu nie było to by trenował nadal i nikt by mu tego nie zabronił.
14
Czyli jednak upgrade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/Kowal___30/status/1312334488941273089
1
@Hubso Jak? Nie wpuszczając go na trening? XD
8
@Pawelsky https://demotywatory.pl/uploads/202004/1586503213_jpbaky.jpg
1
@BarcaInfo Czyli pewnie da się przekonać. Gdyby nie chciał odchodzić to by trenował dalej.
0
@jeyx77x Umtiti już na dobrą sprawę nie istnieje w tej drużynie, Todibo w Schalke nic nie pokazał i już były krzyki że sprzedanie Marlona czy Yerrego Miny to wielki błąd i gdzie oni są teraz?
Poza tym Ty przeczysz sam sobie bo nie chcesz obrońcy pisząc że mamy ich dużo, po czym połowę z nich wymieniasz że są co najwyżej dobrzy? Ciekawe.
3
@Wilczeq double pivot to w tym kontekście średnio pasuje na podwójny obrót :D
0
@Tasde Przecież przyszedł do obrony Mendy, Militao i Odriozola. Odriozola średnio się sprawdza ale był w tamtym momencie super opcją na rynku, a kto mógł przewidzieć że obaj PO wypadną w tym samym momencie? W Realu i tak wypada Carvajal i Odriozola a nadal mają Nacho. W Barcelonie jak wypadnie Roberto i Dest to nie wiem, chyba Griezmanna na PO dadzą bo biega.
3
@xBoMBoWiECx Jest 5 zmian to może wejdzie z ławki
11
@klopx też kontuzja
1
@Messibestplayerintheworld Kroos ma wrócić 18 października na Cadiz.
0
@Borneo Militao też kontuzja mięśniowa.
2
@MichalZZZ Zagrał 207 minut w 3 meczach i ma gola i asyste
2
@Marchew A oni grają szybciej bo mając wykupione abonament EA Play masz 10 godzin gry przed premierą.
0
@Bobo25 więzadła, na 2 miesiące wypadł w sumie wczoraj albo przedwczoraj dopiero
7
@JimMorrisonFCB Nacho, chociaż na fioletowej sie śmieją że Zidane tam postawi Vazqueza
4
W 3 meczach Leeds padło 15 bramek, w 2 meczach City padło 11 bramek. Postawie over 3.5 i bedzie 0:0.
14
@BaroPodertos najpiękniejsze co spotkało polski internet od hejtparku z Najmanem
3
@Bocheno1 To jak chcesz z nim zrobić bitwę na argumenty jak on tego nie zobaczy? ^^
23
@FC1899Barca może też dlatego że jest kretynem... Po prostu.
1
@zakazskretuwlewo https://x.com/neurophate_/status/1312102764944580608