0

@Blanco16 Kliknij bo cały wątek jest


4

Konferencje Koemana są najpiękniejsze, nawet z tym nie handlujcie.

0

@daniel32778 Reguilon? On jest LO i sprzedali go do Tottenhamu

3

@Jakchcesz Nie kupuj. Podziękujesz :V

0

@BoRoWieC Trener nawet nie bierze go pod uwagę wymieniając środkowych obrońców Barcelony, myślę że to wystarczający argument. Przypominam, że przy tym zostawił w zespole nawet Alenie, który był rezerwowym w Betisie. Widocznie nie pokazał nic na treningach

0

@JarekS Po wypowiedziach Koemana jasno można wywnioskować, że transfer Depaya nie jest niezbędny, a po doniesieniach z Anglii jasno można wywnioskować że Wijnaldum nigdzie nie odchodzi. Tyle z tego tematu.

0

@JarekS Trener też jasno określił że potrzebujemy obrońcy, więc nie wiem na co ten wywód cały że mu kupują Garcie zamiast Wijnalduma, który i tak chce zostać w LFC.

1

@Hubso Nie no trenował normalnie, ale nie był nawet powoływany na mecze

4

@Transu96 a ile w odpływie tego, a fuj

0

@Hubso Ale on już jest odsunięty od drużyny, gdyby tematu transferu nie było to by trenował nadal i nikt by mu tego nie zabronił.

14

Czyli jednak upgrade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/Kowal___30/status/1312334488941273089

1

@Hubso Jak? Nie wpuszczając go na trening? XD

1

@BarcaInfo Czyli pewnie da się przekonać. Gdyby nie chciał odchodzić to by trenował dalej.

0

@jeyx77x Umtiti już na dobrą sprawę nie istnieje w tej drużynie, Todibo w Schalke nic nie pokazał i już były krzyki że sprzedanie Marlona czy Yerrego Miny to wielki błąd i gdzie oni są teraz?
Poza tym Ty przeczysz sam sobie bo nie chcesz obrońcy pisząc że mamy ich dużo, po czym połowę z nich wymieniasz że są co najwyżej dobrzy? Ciekawe.

3

@Wilczeq double pivot to w tym kontekście średnio pasuje na podwójny obrót :D

0

@Tasde Przecież przyszedł do obrony Mendy, Militao i Odriozola. Odriozola średnio się sprawdza ale był w tamtym momencie super opcją na rynku, a kto mógł przewidzieć że obaj PO wypadną w tym samym momencie? W Realu i tak wypada Carvajal i Odriozola a nadal mają Nacho. W Barcelonie jak wypadnie Roberto i Dest to nie wiem, chyba Griezmanna na PO dadzą bo biega.

3

@xBoMBoWiECx Jest 5 zmian to może wejdzie z ławki

11

@klopx też kontuzja

1

@Messibestplayerintheworld Kroos ma wrócić 18 października na Cadiz.

0

@Borneo Militao też kontuzja mięśniowa.

2

@MichalZZZ Zagrał 207 minut w 3 meczach i ma gola i asyste

2

@Marchew A oni grają szybciej bo mając wykupione abonament EA Play masz 10 godzin gry przed premierą.

0

@Bobo25 więzadła, na 2 miesiące wypadł w sumie wczoraj albo przedwczoraj dopiero

7

@JimMorrisonFCB Nacho, chociaż na fioletowej sie śmieją że Zidane tam postawi Vazqueza

4

W 3 meczach Leeds padło 15 bramek, w 2 meczach City padło 11 bramek. Postawie over 3.5 i bedzie 0:0.

14

@BaroPodertos najpiękniejsze co spotkało polski internet od hejtparku z Najmanem

3

@Bocheno1 To jak chcesz z nim zrobić bitwę na argumenty jak on tego nie zobaczy? ^^

23

@FC1899Barca może też dlatego że jest kretynem... Po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?