@barteq Całkiem możliwe, tylko według mnie on sie nadaje tylko i wyłącznie na "10", jak Coutinho podtrzyma tą obiecującą tendencję wzrostową to znowu będzie problem jak ich obu upchnąć, Cou według mnie nie powinien grać z boku boiska chyba że do rotacji
@barteq no to raczej oczywiste że kolega mówił o opcjach w kadrze jaką mamy aktualnie, wiadomo że jak będzie napastnik to Leo nie powinien grać na 9. A Griezmann to do tej drużyny pasuje jak leginsy feministce
@VenoM Przez rok to sie może milion rzeczy wydarzyć, Pep nagle da mu grać i przedłuży kontrakt, przez cały rok przedstawiciele wszystkich klubów będą do niego walić drzwiami i oknami i będzie nieprawdopodobna licytacja o premie za podpis
@Pawlak1992 Kiedyś grałem kilka lat, potem kilka razy próbowałem wrócić ale jakoś sie odbijałem od gierki. W sumie żeś mi przypomniał to może kolejne podejście zrobie
@Encore ciężko stwierdzić. Równie dobrze nawet aktualnie w stawce może być lepszy kierowca od Hamiltona, ale nigdy się nie dowiemy bo nie siedzi w Mercedesie tylko jeździ złomem.
@Barca1992 nawet jakby miał nie wypalić kompletnie, to właśnie takich transferów należy szukać. Uczciwa kwota dla obu klubów i piłkarz z mega potencjałem na przyszłość
@Rewolucja123 Byłem zesrany przed każdą jazdą, od pierwszej do ostatniej. Ale właśnie tylko przed, jak już wsiadałem za kółko i ruszałem to stres znikał i szło na luzie. To samo miałem przy egzaminach (dwóch), stres przed niemiłosierny a jak już wsiadłem to ciśnienie zeszło. Za to dzień wcześniej już nie mogłem nic jeść praktycznie :v
@Coutinho007 Jako rezerwowy to z niego złoty chłopak bo zagra dosłownie wszędzie całkiem przyzwoicie, ale do pierwszego składu to sie nie nadaje na żadną pozycję.
@th@les Jak lubisz po prostu naparzać w klawisze to graj w fife. Jak masz łeb bardziej analityczny i lubisz pomyśleć to FM. Ogólnie to i tak polecam FM. A Fify nie polecam XD No ale FM to tylko na PC/laptopie a nie na konsoli. Dopiero w przyszłym roku ma wyjść FM 2022 na konsole też.
@kuz Wiem o tym, ale jak taki Dest zagra dwa gorsze spotkania to nawet jak Pavard będzie np. kontuzjowany to od razu może tam wskoczyć Kimmich a w pomocy grać kto inny. I wiadomo że zagra tam b. dobrze
@TheNekro94 Na 4 roku jestem i każda specjalność ma po jednym przedmiocie stacjonarnie tylko. Zajęcia projektowe akurat to są co prawda, ale każda specjalność ma tylko jeden taki przedmiot. Pierwszoroczni z tego co widzę sporo mają stacjonarnych zajęć bo mają dużo projektowych. Widocznie sie uparli że wszystkie projekty są stacjonarnie i nieważne że mamy tylko po jednym na 4 roku xD
2
Oho Garcia w 1 składzie City, Guardiola Ty już go nie czaruj bo on ma tu przyjść
1
@Maniek9444 w okolicy czego xD
0
@barteq Całkiem możliwe, tylko według mnie on sie nadaje tylko i wyłącznie na "10", jak Coutinho podtrzyma tą obiecującą tendencję wzrostową to znowu będzie problem jak ich obu upchnąć, Cou według mnie nie powinien grać z boku boiska chyba że do rotacji
1
@barteq no to raczej oczywiste że kolega mówił o opcjach w kadrze jaką mamy aktualnie, wiadomo że jak będzie napastnik to Leo nie powinien grać na 9. A Griezmann to do tej drużyny pasuje jak leginsy feministce
0
@Elosek Kto narzeka ten narzeka ;p
1
@barteq i kto jest tym silnym napastnikiem na 9? Griezmann? xD
0
@Pawlak1992 Zacząłbym, ale chyba już za bardzo nie ogarniam nic i po jakimś czasie przestane tam wchodzić, zanim ogarnę znowu co i jak :P
1
@pawelfcb2010 I tak to nie będzie miało większego znaczenia w walce o tytuł ;v
0
@cchesterr43 w Footballteam też sie grało :P
0
@cchesterr43 Też grałem, ale właśnie przestałem dlatego że tam bez płacenia nie szło być konkurencyjnym z tymi co sobie ułatwiali.
8
@VenoM Przez rok to sie może milion rzeczy wydarzyć, Pep nagle da mu grać i przedłuży kontrakt, przez cały rok przedstawiciele wszystkich klubów będą do niego walić drzwiami i oknami i będzie nieprawdopodobna licytacja o premie za podpis
3
@Pawlak1992 Kiedyś grałem kilka lat, potem kilka razy próbowałem wrócić ale jakoś sie odbijałem od gierki. W sumie żeś mi przypomniał to może kolejne podejście zrobie
3
@Dajnatace Jeśli mam być szczery to nie jest gotowy na pierwszy skład. Ale Roberto też nie jest, więc lepiej postawić na młodego
17
@BarcaInfo dodatkowo gdzieś czytałem, że Ajax niesamowicie poszedł Barcelonie na rękę i ta opłata 20M będzie rozbita na kilka małych rat
1
@Encore ciężko stwierdzić. Równie dobrze nawet aktualnie w stawce może być lepszy kierowca od Hamiltona, ale nigdy się nie dowiemy bo nie siedzi w Mercedesie tylko jeździ złomem.
3
@Barca1992 nawet jakby miał nie wypalić kompletnie, to właśnie takich transferów należy szukać. Uczciwa kwota dla obu klubów i piłkarz z mega potencjałem na przyszłość
0
@Rewolucja123 Byłem zesrany przed każdą jazdą, od pierwszej do ostatniej. Ale właśnie tylko przed, jak już wsiadałem za kółko i ruszałem to stres znikał i szło na luzie. To samo miałem przy egzaminach (dwóch), stres przed niemiłosierny a jak już wsiadłem to ciśnienie zeszło. Za to dzień wcześniej już nie mogłem nic jeść praktycznie :v
0
@Mati90fcb Jak to kto? Ty, pulpeciku
0
@hoeniker a skąd wiesz czy reklamy są nachalne czy nienachalne skoro masz wyłączone
1
@kulek22 TCM20
https://www.tcmlogos.com/tcm20-logos-fm20/
0
@Coutinho007 Jako rezerwowy to z niego złoty chłopak bo zagra dosłownie wszędzie całkiem przyzwoicie, ale do pierwszego składu to sie nie nadaje na żadną pozycję.
1
@th@les Jak lubisz po prostu naparzać w klawisze to graj w fife. Jak masz łeb bardziej analityczny i lubisz pomyśleć to FM. Ogólnie to i tak polecam FM. A Fify nie polecam XD
No ale FM to tylko na PC/laptopie a nie na konsoli. Dopiero w przyszłym roku ma wyjść FM 2022 na konsole też.
5
@Jakchcesz Niby wiedziałem, ale i tak szokujące.
0
@Coutinho007 No własnie, cały szkopuł w tym, że nawet jak Dest będzie źle grał to wcale nie ma gwarancji że Roberto nie zagra jeszcze gorzej :V
2
@kuz Wiem o tym, ale jak taki Dest zagra dwa gorsze spotkania to nawet jak Pavard będzie np. kontuzjowany to od razu może tam wskoczyć Kimmich a w pomocy grać kto inny. I wiadomo że zagra tam b. dobrze
24
@BarcaInfo No proste że tak. Mieć do wyboru walkę o skład z Pavardem i Kimmichem a z Sergim Roberto... XD
0
@TheNekro94 Na 4 roku jestem i każda specjalność ma po jednym przedmiocie stacjonarnie tylko. Zajęcia projektowe akurat to są co prawda, ale każda specjalność ma tylko jeden taki przedmiot. Pierwszoroczni z tego co widzę sporo mają stacjonarnych zajęć bo mają dużo projektowych. Widocznie sie uparli że wszystkie projekty są stacjonarnie i nieważne że mamy tylko po jednym na 4 roku xD
15
Cały semestr jeden przedmiot stacjonarnie, cała reszta online. Już se mogli odpuścić, co tydzień na 2 godziny sie będę telepał 250km xD
1
@PatrychoO Pique sam jest prezydentem swojego klubu więc chłop jest zajęty robieniem notatek czego NIE robić :D
2
@Adamski69 trochę przypał bo Rakitic nie grał bodajże xD