0

@VirtuoZ w prawie każdym kluczowym meczu on odstawał i nie ma prawa być już na stałe w pierwszym składzie. Owszem, mógł zostać na ławkę żeby se postrzelał Leganesom i innym Alavesom, ale musimy schodzić z pensji (tak, nawet jakby mu zapłacili z góry za cały rok kontraktu to i tak w papierach zeszli by z wynagrodzenia).

4

@VirtuoZ a gdyby został to byś tylko dodał "i z grubym wolnym Suarezem"

6

Jedzie człowiek pierwszy raz po pół roku pociągiem i cyk rozj****y w polu stoi. Przesiadka uciekła, dobrze dzień zacząć to podstawa

0

@tomasz.s94 wiesz, Ajax może równie dobrze zaakceptować oferty obu klubów i oddać decyzję piłkarzowi. Albo Ajax zaakceptował 25 od Barcy więc a Bayern rzucił szybko 26, scenariuszy może być wiele

0

@OsehShalom Araujo na 100% dostanie numer

0

@tomasz.s94 Te dwa stwierdzenia sie nie wykluczają. Jeżeli jest prawdą to co piszą, to już uzgodnili między sobą kwotę 20+5mln, więc są już dogadani. Natomiast Barcelona chce zapłacić jak największą część tej kwoty dopiero po sezonie i to dalej jest częścią rozmów. Jak Ajax będzie stawiał na swoim to po prostu zapłacą te 20 teraz jak nie będzie wyjścia.

0

@Coutinho007 Obojętnie który, byle sie nie okazało tak że ten którego my kupimy sie okaże klapą, a drugi nagle eksploduje talentem :D

1

@lukas10 lornetka :D

3

@TR3YWAY 10 Messiemu zabierzmy od razu bo tak xD

2

@BarcaInfo to o Marlonie to jest info z wczoraj, Romano tylko to podał dalej na TT przed chwilą

0

@DaPi albo też po uruchomieniu preorderów nowej konsoli stare potaniały i ludzie biorą za grosze żeby sobie gierki ograć :v

1

@BarcaInfo Dwie piłki i zgrzewke wody

1

@draxidox a ile razy te 9 poprzednich wygranych powtarzałes?

0

@Mathew86 Chłopak ma 20 lat i grał w cieniutkim Norwich w Premier League :)

0

@BarcaInfo ciekawa sprawa ogólnie bo nigdzie nie widziałem nawet info że miała być jakaś oferta. To chyba z kategorii
-Nie mogę teraz rozmawiać
-Ale to ty dzwonisz

19

@Rewolucja123 w samej Barcelonie z ostatnich kilku lat wymienię ci kilkanaście gorszych transferów niż Nelson więc z czym do ludzi

8

@Rewolucja123 sam chłop nie wie o co chodzi ale capslockiem napisane i Suarez to wkleił

3

@Yoshi94 mówili już dawno że nie wyrobią się z formalnościami przed zamknięciem okna. Zresztą dzisiaj widzisz co się dzieje z tym egzaminem Suareza :)

1

@macio_944 warto też przypomnieć że "lore" Cyberpunka nie jest dziełem CDPR, a sama gra jest na licencji

0

@Pawlak1992 gra zdecydowaną większość na prawej obronie więc jest prawym obrońcą, tyle.

0

@maatiixx @PatrykBarca Cuenca też ominął 11 spotkań przez kontuzje wg transfermarkt

3

@Pawlak1992 z Roberto taki sam pomocnik jak z Ronaldo skrzydłowy

7

@Geble Vidal, mówi to coś panu panie Ferdku

1

@Ghotti nie spełnia, a zbliża się do żądań Ajaxu. Może dawali 10 a teraz 12 :V

2

@kuz chłop Vidala i Semedo stawia obok Douglasa :v

93

@BarcaInfo odważnie bo na ten moment to Bayern ich gniecie, no ale zobaczymy na wiosnę

0

@Coutinho007 I to samo będzie z [tu wklej dowolnego trenera jaki by teraz był i chciał swoje transfery].

2

Gaspart jak czegoś durnego w wywiadzie nie pie****nie to chyba spać nie może.

0

@Coutinho007 kolejny dziad który dostanie miliard premii i jeszcze większą pensję i potem będzie problem żeby go ktoś za darmo wziął. Gdzieś już to widziałem

6

Ja to nawet mam dwie piłki przy nogach odkąd pamiętam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?