@VirtuoZ w prawie każdym kluczowym meczu on odstawał i nie ma prawa być już na stałe w pierwszym składzie. Owszem, mógł zostać na ławkę żeby se postrzelał Leganesom i innym Alavesom, ale musimy schodzić z pensji (tak, nawet jakby mu zapłacili z góry za cały rok kontraktu to i tak w papierach zeszli by z wynagrodzenia).
@tomasz.s94 wiesz, Ajax może równie dobrze zaakceptować oferty obu klubów i oddać decyzję piłkarzowi. Albo Ajax zaakceptował 25 od Barcy więc a Bayern rzucił szybko 26, scenariuszy może być wiele
@tomasz.s94 Te dwa stwierdzenia sie nie wykluczają. Jeżeli jest prawdą to co piszą, to już uzgodnili między sobą kwotę 20+5mln, więc są już dogadani. Natomiast Barcelona chce zapłacić jak największą część tej kwoty dopiero po sezonie i to dalej jest częścią rozmów. Jak Ajax będzie stawiał na swoim to po prostu zapłacą te 20 teraz jak nie będzie wyjścia.
@BarcaInfo ciekawa sprawa ogólnie bo nigdzie nie widziałem nawet info że miała być jakaś oferta. To chyba z kategorii -Nie mogę teraz rozmawiać -Ale to ty dzwonisz
@Coutinho007 kolejny dziad który dostanie miliard premii i jeszcze większą pensję i potem będzie problem żeby go ktoś za darmo wziął. Gdzieś już to widziałem
0
@VirtuoZ w prawie każdym kluczowym meczu on odstawał i nie ma prawa być już na stałe w pierwszym składzie. Owszem, mógł zostać na ławkę żeby se postrzelał Leganesom i innym Alavesom, ale musimy schodzić z pensji (tak, nawet jakby mu zapłacili z góry za cały rok kontraktu to i tak w papierach zeszli by z wynagrodzenia).
4
@VirtuoZ a gdyby został to byś tylko dodał "i z grubym wolnym Suarezem"
6
Jedzie człowiek pierwszy raz po pół roku pociągiem i cyk rozj****y w polu stoi. Przesiadka uciekła, dobrze dzień zacząć to podstawa
0
@tomasz.s94 wiesz, Ajax może równie dobrze zaakceptować oferty obu klubów i oddać decyzję piłkarzowi. Albo Ajax zaakceptował 25 od Barcy więc a Bayern rzucił szybko 26, scenariuszy może być wiele
0
@OsehShalom Araujo na 100% dostanie numer
0
@tomasz.s94 Te dwa stwierdzenia sie nie wykluczają. Jeżeli jest prawdą to co piszą, to już uzgodnili między sobą kwotę 20+5mln, więc są już dogadani. Natomiast Barcelona chce zapłacić jak największą część tej kwoty dopiero po sezonie i to dalej jest częścią rozmów. Jak Ajax będzie stawiał na swoim to po prostu zapłacą te 20 teraz jak nie będzie wyjścia.
0
@Coutinho007 Obojętnie który, byle sie nie okazało tak że ten którego my kupimy sie okaże klapą, a drugi nagle eksploduje talentem :D
1
@lukas10 lornetka :D
3
@TR3YWAY 10 Messiemu zabierzmy od razu bo tak xD
2
@BarcaInfo to o Marlonie to jest info z wczoraj, Romano tylko to podał dalej na TT przed chwilą
0
@DaPi albo też po uruchomieniu preorderów nowej konsoli stare potaniały i ludzie biorą za grosze żeby sobie gierki ograć :v
1
@BarcaInfo Dwie piłki i zgrzewke wody
1
@draxidox a ile razy te 9 poprzednich wygranych powtarzałes?
0
@Mathew86 Chłopak ma 20 lat i grał w cieniutkim Norwich w Premier League :)
0
@BarcaInfo ciekawa sprawa ogólnie bo nigdzie nie widziałem nawet info że miała być jakaś oferta. To chyba z kategorii
-Nie mogę teraz rozmawiać
-Ale to ty dzwonisz
19
@Rewolucja123 w samej Barcelonie z ostatnich kilku lat wymienię ci kilkanaście gorszych transferów niż Nelson więc z czym do ludzi
8
@Rewolucja123 sam chłop nie wie o co chodzi ale capslockiem napisane i Suarez to wkleił
3
@Yoshi94 mówili już dawno że nie wyrobią się z formalnościami przed zamknięciem okna. Zresztą dzisiaj widzisz co się dzieje z tym egzaminem Suareza :)
1
@macio_944 warto też przypomnieć że "lore" Cyberpunka nie jest dziełem CDPR, a sama gra jest na licencji
0
@Pawlak1992 gra zdecydowaną większość na prawej obronie więc jest prawym obrońcą, tyle.
0
@maatiixx @PatrykBarca Cuenca też ominął 11 spotkań przez kontuzje wg transfermarkt
3
@Pawlak1992 z Roberto taki sam pomocnik jak z Ronaldo skrzydłowy
7
@Geble Vidal, mówi to coś panu panie Ferdku
1
@Ghotti nie spełnia, a zbliża się do żądań Ajaxu. Może dawali 10 a teraz 12 :V
2
@kuz chłop Vidala i Semedo stawia obok Douglasa :v
93
@BarcaInfo odważnie bo na ten moment to Bayern ich gniecie, no ale zobaczymy na wiosnę
0
@Coutinho007 I to samo będzie z [tu wklej dowolnego trenera jaki by teraz był i chciał swoje transfery].
2
Gaspart jak czegoś durnego w wywiadzie nie pie****nie to chyba spać nie może.
0
@Coutinho007 kolejny dziad który dostanie miliard premii i jeszcze większą pensję i potem będzie problem żeby go ktoś za darmo wziął. Gdzieś już to widziałem
6
Ja to nawet mam dwie piłki przy nogach odkąd pamiętam