0

@itmustbejoke Wszystko sie zaczyna od góry. Przeciwnicy przechodzą sobie przez środkową strefę jak po lotnisku bo nikt na nich nie naciska i jeszcze dodatkowo obrońcy zostają bez asekuracji kolegów, którzy sie nawet nie wracają.

0

@MaŁolat To raczej było wiadomo że Puig w pierwszym składzie nie będzie miał miejsca. Jak Koeman będzie miał jaja i nie przyjdzie już pomocnik to Riki będzie trzecim pivotem w hierarchii nad Busquetsem, a to już da mu sporo minut przez cały sezon.

0

@MaŁolat No ale chyba jest różnica jak do tego dojdzie jeszcze Thiago?

3

@barcelonaLM chodzi o to że jest komentarz audio. Pozdrawiam

2

@BarcaInfo Szczerze to jeżeli mamy grać na 2 pivotów to nie wiem czy chcę żeby przyszedł. Zablokuje Puiga kompletnie bo o pozycję na dziesiątce już w ogóle Riki nie powalczy.

3

@IronSanHybrid Wiem ale jak sie nie przywale do kogoś to mi sie potem źle śpi.

0

@IronSanHybrid zostaw panie jakieś entery dla reszty

8

@MarioVeB! Mają tylko podkreślić w tym czasowniki więc nie wiem co to takiego. Jakby dostali jego piosenke do interpretacji na maturze to co innego :V Może niedługo

2

@justfootball No popatrz halinko, zaraz jesień, wszystkich świętych i znowu boże narodzenie.

0

@RomanHoffer No zazwyczaj to ojciec uczy syna takich rzeczy, ale wiadomo różne są relacje w rodzinach.

0

@DonAndresFCB Żeby sprzedać ich za godziwe pieniądze to musielibyśmy cofnąć się wstecz o jakieś dwa lata żeby teraz być w zupełnie innej sytuacji kadrowej i finansowej. W obecnej sytuacji tylko kompletny kretyn zaoferowałby dobrą kase za tych piłkarzy wiedząc, że to Barcelonie sie dupa pali i musza sie ich pozbyć za wszelką cenę (w tym przypadku za żadną).

0

@damian16161212 a ja oglądam na kompie w przeglądarce. Pozdrawiam z rodzinką.

0

Jeszcze nie grają także czil, towarzyski meczyk to ich prawa TV nie gonią żeby punktualnie zacząć xD

0

@Barca1992 Wnioskuję że według ciebie powinniśmy grać bez kapitana? Bo Messi to nawet wstać nie mógł i głowy podnieść jak już wspominamy o tym zdjęciu.

0

@betonito nikogo nie kupili więc 0

67

@Janiama Zróbmy głosowanie czy można pisać o Harrym Potterze czy nie. Kto szybciej do 100 głosów.

5

@Ghotti "Serio grałes na skrzydle jak mnie nie było?"

2

@BorzyKrzys Czemu nie polecasz? Zdążę bez problemu zanim zadzwoni

2

@justfootball Ale ma też 189 wzrostu. Nie zdajesz sobie sprawy jak ciężko taką witką cienką wymachiwać. Tak dobrze przecina powietrze że jak już machniesz girą to sie nie da zatrzymać

1

@Salwik92 Jest dużo miejsc w tej branży, niestety wszędzie szukają już osób z doświadczeniem. Jak go nie masz to na początek zostają staże żeby mieć co na przyszłość do CV wpisać, a kto wie może sie zahaczyć do firmy w której byłeś na stażu na dłużej.
Poza tym oferty pracy na portalach to kropla w morzu, jak osobiście zapytasz w jakiejś firmie to się może okazać, że ogłoszenia nie dali a faktycznie ktoś by im sie przydał.

0

@HERORICH2 a co z opóźnieniem? Bo jak przekracza 80ms to jest bezużyteczne szczególnie w forzie.

0

@ShinobiQWE No własnie, więc okienko kończone w październiku w trakcie rozgrywek to nic niezwykłego.

0

@Toretto Nieporozumienie? Ligue 1 zaczęło nowy sezon na 2 dni przed finałem Ligi Mistrzów, więc na dobrą sprawę w tym roku w ogóle nie było przerwy międzysezonowej. Twoim zdaniem ile okienko powinno trwać, tydzień?

5

@Mns21 zepsutych

1

@mr_robot ciekawe ile % pojedynków biegowych wygrał :V

0

@myscooter no i gdyby nie było pandemii to już by Messiego w klubie nie było. Uratowało Bartusia tylko sformułowanie w kontrakcie

1

@Gaucho Jakby mój szef był bogaty i przepuszczał wszystko na partaczy to też bym walczył o jak najwięcej dla siebie. Problemem nie był brak pieniędzy tylko to jak są wydawane :)

30

@FCBKasza Ja to próbowałem tylko wcisnąć wszystkie kolory na raz

0

@vangoor Typowy Messi, z reprezentacji też trzy razy odchodził.

23

@Mns21 Suarez lepszy w prime, ale Lewandowski ma dużo dłużej ten prime. Zamykam dyskusję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?