6

@sebasek99 i cyk już dzwonię do odpowiednich instytucji

2

@arkasath Za ładną buzie nie dają opaski

3

@justfootball odpali i to na podwójny gaz

2

@Kamiloza91 Za obu razem to przy dobrych wiatrach z 25

1

@AdiKingu96 z Messim sie jeszcze nie żegnamy :DDD

0

Ma ktoś listę powołanych na kadre naszą? Bo coś nie moge znaleźć całej

3

@Bykunn wypuścić przed Klasykiem jakiegoś plusowego pod autokar Realu i cyk 3 punkty

28

@kerouac śniło mi się że muszę iść dziś do szkoły. Na szczęście jestem już dorosły i muszę tylko zapie*****ć codziennie do śmierci

60

Ivan był kapitalnym transferem i z miejsca został jednym z moich ulubionych piłkarzy. Nie zapominajmy że on w Sevilli głównie grał na pozycji nr 10 i to dla Barcelony zmienił swój profil gry, żeby dać zespołowi to czego potrzebował Lucho czyt. odwalać brudną robotę za MSN. I robił to wtedy znakomicie. Z czasem stracił na dynamice, często gęsto wydawał się zagubiony i za wolny, ale zagrał 310(!!) meczów w koszulce Barcy. Powodzenia w domu Ivan :)

5

@macio_944 Manuel Noja jest najbardziej niemiecki z Niemców

12

@macio_944 jest Niemcem

0

@swiergol2 Umtiti jest w stanie potwierdzić, zapytam.

0

@matirix20 Z jednej strony rozumiem, że on uważa, że jego kontrakt już nie obowiązuje, więc gdyby przyjechał na trening to zaprzeczałby sam sobie. Ale to już raczej jest pewne, że on nie ma prawa odejść za darmo i jest pod kontraktem i cała ta jego linia obrony leży i kwiczy. Wszyscy są po stronie Barcelony. Z całym szacunkiem do Leo, ale powinny być wyciągane wobec niego wszystkie konsekwencje za niewywiązywanie się z kontraktu. Jego jedyna szansa na odejście to dogadanie się z klubem bo nikt go nie ściągnie do siebie mając nad głową proces sądowy o setki milionów euro.

1

@justfootball w busuu o tym przeczytałem

1

@matirix20 Wystarczy mi informacja że miał stawić się na badania i się nie stawił. Ja naprawdę nie miałbym do niego żalu gdyby po prostu negocjował swoje odejście jak normalny człowiek, ale to już jest jakiś szantaż i wymuszanie.

4

@IronSanHybrid ja moge przyjąć rolę tej pani co numer rundy na ringu pokazuje w skąpym stroju.

1

@matirix20 Po tym co robi to ja go tu już nawet nie chcę. Wystarczyło tylko do końca wypełniać swoje obowiązki.

5

@Irmscher10 Neymar do końca się stawiał na treningi :)

2

@Encore Pytanie brzmi nie "czy", a "kiedy" :)

0

@VENOMStyle Cały czas nie rozumiesz o czym ja mówię i o czym mówił kolega w pierwszym komentarzu. Messi aktualnie sam w swojej osobie stanowi dużą część wartości marketingowej całej La Liga. Jego odejście będzie się wiązało z fatalną pozycją ligi przy sprzedaży praw telewizyjnych i wszystkie kluby hiszpańskie na tym stracą bo dostaną dużo mniej pieniędzy. La Liga będzie stała murem za Barceloną bo zwyczajnie finansowo ucierpią na odejściu Leo. Do Twojego zdania na temat gry Messiego się nie odniosę bo nie ma sensu :)

1

@VENOMStyle XDD no nie wiem jakim cudem dla ciebie odejście najlepszego piłkarza w historii podniesie poziom sportowy ligi. Aż tak sie na Messiego sfochowałeś że odchodzi?

0

@marcinK0000 Powiedziałby publicznie to znowu by były fochy że leci do mediów płakać zamiast załatwić wszystko sam na sam z klubem. Przypominam że gdyby nie to że klub wypuścił info o burofaxie do mediów to byśmy o niczym nie wiedzieli. On chciał najpierw się z Barceloną dogadać.

1

@Chaoss @VENOMStyle jasne że nie, ale bez Ronaldo i Messiego wartość marketingowa tej ligi poleci na łeb, na szyję. Zobaczycie jak spadnie kasa z praw TV dla klubów niedługo :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kodi77 Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców (12)

9

@zadafcb Chętnie obejrzę jak komuś z Rambli łamią kości. Powodzenia

5

@ranger3120 No do życzeń raczej wypada podejść z partnerką i też coś powiedzieć, nawet najbardziej oklepanego bo pewnie pary młodej nie znasz.

1

@kerouac Pół człowiek pół litra?

0

@Kuczek Neymara przytrzymali na siłę a teraz już nawet nie chce odchodzić, jest to jakaś taktyka :V

12

@dominik127pl Halo bagiety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?