5

@SamuraJack Napisz coś o polityce, Neymarze, sprzedaży Messiego, a najlepiej wszystko na raz.

8

@Kuczek Najbardziej hajpowane walki w boksie zazwyczaj są nudne i przez 90% czasu tylko chodzą w kółko

11

@BarcaInfo no to Rakiticia i Vidala też powinien podać :P

13

@Danny Gaucho Chcą zapełnić Lukę Ivanem bo oni się dobrze w kadrze UZUPEŁNIALI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@busquets5 obie strzelą i over 2,5

14

@Arkon W sumie taki Roberto tylko z 5x lepszy xD

11

@FafitFCB przynajmniej mamy miejsce w pierwszym rzędzie

1

2

@Pilka_jest_okragla Gdyby sam sie odezwał do kibiców zamiast siedzieć w jaskini to by nie było problemu

1

@Jakchcesz Rozdarte serca bo niby Polak ma wygrać ale jednak Niemcy mogliby przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@DaPi powiedziałbym że prezenty można zostawiać pod Camp Nou ale ten dziad Bartomeu zaraz zawinie

4

@FcBarcaCules dzięki tobie zobaczyłem że równo 2000 dni temu założyłem konto :')

110

@BarcaInfo
-Chcemy 55M
-A jak dorzucimy Busquetsa to ile?
-Z Busquetsem to 60

2

@jeyx77x Ogromny to on jest teraz, w Barcelonie to był po prostu dobrze zbudowany i z dwa razy węższy. Nie wiem za bardzo co ma na celu ten post w sumie skoro gołym okiem widać że starego siebie to by złożył na pół. Co jest normalne skoro miał wtedy 18 lat a nie 24 :V

5

@IronSanHybrid 500 punktów dla Gryffindoru

4

@fcbarcafan19 Z nim byśmy mogli odpadać z LM tanecznym krokiem.

4

@damianex10 No człowiek sobie nie zdawał sprawy jak gigantyczne opóźnienie jest w takiej gierce i se myślał co za barany tam sie zgłaszają xD

6

@sendesara Kto nie kibicuje jutro Bayernowi ten nie jest kibicem Barcelony!!! W końcu gra tam nasz piłkarz Coutinho!!

5

@Kismeth To ciekawe bo sąd już wydał wyrok w tej sprawie i to Neymar musi oddać Barcelonie jeszcze prawie 7M Euro :) Na pewno się odwołuje ale fakt jest taki że sprawe przegrał.

5

@Barca1992 Coutinho pakuj walize

1

@szela1899 Trener chce porozmawiać osobiście z każdym piłkarzem, a oni są na urlopie do końca miesiąca. W sierpniu nic sie nie wydarzy z wyjątkiem może odejścia takich piłkarzy jak Rafinha czy Todibo.

7

@Ghotti No niby już zdementowane było to że mamy im płacić cokolwiek

4

@Bartunek Chyba wszyscy trzymamy tu kciuki żeby ona faktycznie była niepowtarzalna XD

9

@RonaldKoeman Dajesz Ludwiczek

3

@MesQueUnClub96 A jak po dogrywce wygrają? Technicznie wtedy mecz sie skończy remisem :D

1

@Gomess Wątpię. Przed zgrupowaniem odejdą co najwyżej gracze typu Rakitic, Rafinha, Vidal

0

@Homeopata8989 jak znaleźć sobie powód do narzekań? Zebrać najgorsze fragmenty z komentarzy kilku tysięcy ludzi.

0

@xVENUMx a Rakitic nadal lepszy niż twoje posty xD

0

@BarcaInfo no jak trener nie ma jaj żeby go posadzić to sam ma powiedzieć że nie chce grać? Poza tym z tymi fochami po zmianach to przesadzacie. Suarez taki już jest że się wydziera i ma pretensje do wszystkich, to że sobie coś tam popieprzy pod nosem jak musi zejść nie znaczy że jest obrażony od razu. Inaczej to ze wszystkimi w drużynie by był pokłócony od 5 lat

15

@BarcaInfo a jednak rok temu sam w wywiadach upominał się o zmiennika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?