3

" kontrakty podpisuje się, by je wypełnić"
Ciekawe czy ma takie samo zdanie w przypadku Umtitiego chociażby :)

0

@Konias4318 pytanie dnia brzmi czy Bartomeu pojawi się z nim na konferencji :D

6

Krynćta tą korbą w tej moderacji tam szybciej

0

@LuisSalvano Dobrze że ty nic nigdy nie łykasz. Btw. kiedy ten Neymar wróci?

7

@OsehShalom wypchnęli go z klubu na wypożyczenie jak odpadek, nic dziwnego że był zły :)

0

@BarcaInfo Pech że akurat trafiło na taki okres i pożegnanie z kibicami na stadionie nie wchodzi na razie w grę.

11

@kamzar Ja czytałem że Tuchelowi się nie podoba że Leonardo robi sobie co chce wbrew woli trenera, jak np. brak nowego kontraktu dla Thiago Silvy na którego trener nadal liczył :)

2

@Barca1992 @bartekvisca to że na nich liczy nie oznacza że będą grali cały czas w pierwszej jedenastce jak to miało miejsce dotychczas. Po odpaleniu Umtitiego i tak już musimy kupić jednego stopera dlatego zostaje Pique, Firpo prawdopodobnie jest do zsypu więc potrzebujemy też jednego LO dlatego zostaje Alba. Ta dwójka ma do zaoferowania jeszcze niemało i przede wszystkim nie ma kim ich zastąpić. W środku odejdzie nam 3 pomocników Arthur, Rakitic, Vidal, a na razie przyszedł sam Pjanic, jeżeli faktycznie długonogi będzie tylko rezerwowym to się przyda. Po prostu nie ma prawa wyjść od początku w żadnym istotnym meczu dopóki nie zdziesiątkują nas kontuzje

21

@Bykunn albo Busi w przeciwieństwie do reszty był w Barcelonie po prostu.

22

@FafitFCB bo Suareza bebech sie w kadrze nie mieścił

7

@robsesh ja bym sie targował żeby całą kadre dorzucili z Pepem gratis

2

@Barwindg Szafa gra

3

0

@333tricampeones333 gdyby byli w innej sytuacji to oczywiście, ale wszyscy wiedzą że Barcelonie dupa sie pali i muszą czyścić skład, więc wystarczyłoby poczekać kilka tygodni aż zacznie czas uciekać

0

@Kwiatek67 i tak żaden "poważny" klub już go nie weźmie do pierwszego składu

0

@Crakitic a miał Semedo jakąkolwiek asekuracje od kolegów? Obejrzyj sobie wczorajszy mecz jak momentalnie przy Mbappe było dwóch przeciwników, a w Barcelonie Semedo objechany a najbliższy kolega 15 metrów dalej.

0

@Crakitic gra obronną zaczyna się od napastników. Jak czwórka obrońców jest zostawiona sama sobie przeciwko 6-7 atakującym przeciwnikom to uja zrobią

1

@masq czas na telefon do długonogiego

0

@Dari0G no to trochę inna sprawa, wyciągnięcie wniosków nie sprawi że Suarez nagle będzie w stanie ścigać się z Alabą a Busquets nauczy się grać inaczej niż w średniowieczu

0

@pluszek nie skończy. Suarez ma swoje wady ale przede wszystkim ma honor i dużo zawdzięcza Barcelonie. Jak trener go nie chce to się dogadają i odejdzie. A to czy się zgodzi rozwiązać kontrakt czy mu coś wypłacą z góry to już pomniejsza kwestia

0

@pluszek no chyba na tym polegają negocjacje, przecież jak nie będzie chciał się zgodzić na odejście za darmo to będą musieli mu wypłacić coś za rozwiązanie umowy

0

@pluszek Tak. Sam powiedział kilka dni temu że jak usłyszy że go nie chcą to jest otwarty na rozmowy

3

@cat_r37 a co ile minut zdobywa bramkę w Lidze Mistrzów?

0

@maatiixx ja płacę za 150 i nigdy nie mam mniej. Ale to lokalny dostawca działający tylko u mnie w mieście, wiem że światłowody od Orange czy UPC potrafią różnie działać w różnych lokalizacjach.

4

@Leszczinho Nie oglądałeś to skąd możesz mieć jakiekolwiek pojęcie czy była katastrofą czy nie XD

4

@Barcza223 Przede wszystkim chciałbym zobaczyć jakieś konkretne programy a nie przepychanie sie tym kto jakiego trenera zatrudni

2

4

@10SzymonBarca10 po prostu w Niemczech trenują jak sie powinno trenować a nie przebieżka i piłeczka xD

0

@PatrychoO W starej chyba że znowu przerwą rozgrywki. Mniej meczów = mniej kasy z biletów dla klubów, mniej kasy dla i z telewizji. Nikomu sie to nie opłaca.

6

@Mr8lack Szkoda chłopa, można o nim mówić wiele ale zależało mu jak nigdy żeby wygrać w końcu to LM dla Paryża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?