@kamzar Ja czytałem że Tuchelowi się nie podoba że Leonardo robi sobie co chce wbrew woli trenera, jak np. brak nowego kontraktu dla Thiago Silvy na którego trener nadal liczył :)
@Barca1992@bartekvisca to że na nich liczy nie oznacza że będą grali cały czas w pierwszej jedenastce jak to miało miejsce dotychczas. Po odpaleniu Umtitiego i tak już musimy kupić jednego stopera dlatego zostaje Pique, Firpo prawdopodobnie jest do zsypu więc potrzebujemy też jednego LO dlatego zostaje Alba. Ta dwójka ma do zaoferowania jeszcze niemało i przede wszystkim nie ma kim ich zastąpić. W środku odejdzie nam 3 pomocników Arthur, Rakitic, Vidal, a na razie przyszedł sam Pjanic, jeżeli faktycznie długonogi będzie tylko rezerwowym to się przyda. Po prostu nie ma prawa wyjść od początku w żadnym istotnym meczu dopóki nie zdziesiątkują nas kontuzje
@333tricampeones333 gdyby byli w innej sytuacji to oczywiście, ale wszyscy wiedzą że Barcelonie dupa sie pali i muszą czyścić skład, więc wystarczyłoby poczekać kilka tygodni aż zacznie czas uciekać
@Crakitic a miał Semedo jakąkolwiek asekuracje od kolegów? Obejrzyj sobie wczorajszy mecz jak momentalnie przy Mbappe było dwóch przeciwników, a w Barcelonie Semedo objechany a najbliższy kolega 15 metrów dalej.
@Dari0G no to trochę inna sprawa, wyciągnięcie wniosków nie sprawi że Suarez nagle będzie w stanie ścigać się z Alabą a Busquets nauczy się grać inaczej niż w średniowieczu
@pluszek nie skończy. Suarez ma swoje wady ale przede wszystkim ma honor i dużo zawdzięcza Barcelonie. Jak trener go nie chce to się dogadają i odejdzie. A to czy się zgodzi rozwiązać kontrakt czy mu coś wypłacą z góry to już pomniejsza kwestia
@pluszek no chyba na tym polegają negocjacje, przecież jak nie będzie chciał się zgodzić na odejście za darmo to będą musieli mu wypłacić coś za rozwiązanie umowy
@maatiixx ja płacę za 150 i nigdy nie mam mniej. Ale to lokalny dostawca działający tylko u mnie w mieście, wiem że światłowody od Orange czy UPC potrafią różnie działać w różnych lokalizacjach.
@PatrychoO W starej chyba że znowu przerwą rozgrywki. Mniej meczów = mniej kasy z biletów dla klubów, mniej kasy dla i z telewizji. Nikomu sie to nie opłaca.
3
" kontrakty podpisuje się, by je wypełnić"
Ciekawe czy ma takie samo zdanie w przypadku Umtitiego chociażby :)
0
@Konias4318 pytanie dnia brzmi czy Bartomeu pojawi się z nim na konferencji :D
6
Krynćta tą korbą w tej moderacji tam szybciej
0
@LuisSalvano Dobrze że ty nic nigdy nie łykasz. Btw. kiedy ten Neymar wróci?
7
@OsehShalom wypchnęli go z klubu na wypożyczenie jak odpadek, nic dziwnego że był zły :)
0
@BarcaInfo Pech że akurat trafiło na taki okres i pożegnanie z kibicami na stadionie nie wchodzi na razie w grę.
11
@kamzar Ja czytałem że Tuchelowi się nie podoba że Leonardo robi sobie co chce wbrew woli trenera, jak np. brak nowego kontraktu dla Thiago Silvy na którego trener nadal liczył :)
2
@Barca1992 @bartekvisca to że na nich liczy nie oznacza że będą grali cały czas w pierwszej jedenastce jak to miało miejsce dotychczas. Po odpaleniu Umtitiego i tak już musimy kupić jednego stopera dlatego zostaje Pique, Firpo prawdopodobnie jest do zsypu więc potrzebujemy też jednego LO dlatego zostaje Alba. Ta dwójka ma do zaoferowania jeszcze niemało i przede wszystkim nie ma kim ich zastąpić. W środku odejdzie nam 3 pomocników Arthur, Rakitic, Vidal, a na razie przyszedł sam Pjanic, jeżeli faktycznie długonogi będzie tylko rezerwowym to się przyda. Po prostu nie ma prawa wyjść od początku w żadnym istotnym meczu dopóki nie zdziesiątkują nas kontuzje
21
@Bykunn albo Busi w przeciwieństwie do reszty był w Barcelonie po prostu.
22
@FafitFCB bo Suareza bebech sie w kadrze nie mieścił
7
@robsesh ja bym sie targował żeby całą kadre dorzucili z Pepem gratis
2
@Barwindg Szafa gra
3
@Kajtek77 Sprite smakuje jak zakłócenia w TV
https://i.ytimg.com/vi/ED85df66JFo/maxresdefault.jpg
0
@333tricampeones333 gdyby byli w innej sytuacji to oczywiście, ale wszyscy wiedzą że Barcelonie dupa sie pali i muszą czyścić skład, więc wystarczyłoby poczekać kilka tygodni aż zacznie czas uciekać
0
@Kwiatek67 i tak żaden "poważny" klub już go nie weźmie do pierwszego składu
0
@Crakitic a miał Semedo jakąkolwiek asekuracje od kolegów? Obejrzyj sobie wczorajszy mecz jak momentalnie przy Mbappe było dwóch przeciwników, a w Barcelonie Semedo objechany a najbliższy kolega 15 metrów dalej.
0
@Crakitic gra obronną zaczyna się od napastników. Jak czwórka obrońców jest zostawiona sama sobie przeciwko 6-7 atakującym przeciwnikom to uja zrobią
1
@masq czas na telefon do długonogiego
0
@Dari0G no to trochę inna sprawa, wyciągnięcie wniosków nie sprawi że Suarez nagle będzie w stanie ścigać się z Alabą a Busquets nauczy się grać inaczej niż w średniowieczu
0
@pluszek nie skończy. Suarez ma swoje wady ale przede wszystkim ma honor i dużo zawdzięcza Barcelonie. Jak trener go nie chce to się dogadają i odejdzie. A to czy się zgodzi rozwiązać kontrakt czy mu coś wypłacą z góry to już pomniejsza kwestia
0
@pluszek no chyba na tym polegają negocjacje, przecież jak nie będzie chciał się zgodzić na odejście za darmo to będą musieli mu wypłacić coś za rozwiązanie umowy
0
@pluszek Tak. Sam powiedział kilka dni temu że jak usłyszy że go nie chcą to jest otwarty na rozmowy
3
@cat_r37 a co ile minut zdobywa bramkę w Lidze Mistrzów?
0
@maatiixx ja płacę za 150 i nigdy nie mam mniej. Ale to lokalny dostawca działający tylko u mnie w mieście, wiem że światłowody od Orange czy UPC potrafią różnie działać w różnych lokalizacjach.
4
@Leszczinho Nie oglądałeś to skąd możesz mieć jakiekolwiek pojęcie czy była katastrofą czy nie XD
4
@Barcza223 Przede wszystkim chciałbym zobaczyć jakieś konkretne programy a nie przepychanie sie tym kto jakiego trenera zatrudni
2
@Rust_Cohle tak
4
@10SzymonBarca10 po prostu w Niemczech trenują jak sie powinno trenować a nie przebieżka i piłeczka xD
0
@PatrychoO W starej chyba że znowu przerwą rozgrywki. Mniej meczów = mniej kasy z biletów dla klubów, mniej kasy dla i z telewizji. Nikomu sie to nie opłaca.
6
@Mr8lack Szkoda chłopa, można o nim mówić wiele ale zależało mu jak nigdy żeby wygrać w końcu to LM dla Paryża.