@DonMatteo901 Jedno zdanie mi zapadło w pamięć i je podzielam w pełni. Jako fan Messiego wolę go oglądać szczęśliwego w City, niż męczącego się ze spuszczoną głową przez kolejne lata w Barcelonie. Oczywiście najlepiej szczęśliwego w Barcelonie, ale na to już szans większych nie ma. Piłka nożna zasługuje na Messiego cieszącego się grą, jeżeli ma to być tylko i wyłącznie poza Barceloną - trudno.
@AV0CAD0 Sevilla ma stabilizację? Mówisz o tym samym klubie który wykonał 15 transferów przed sezonem? Czy Atletico które od ostatniej "rewolucji" gra jakby ktoś chciał skopiować drużynę Simeone ale nie bardzo wiedział jak?
@AV0CAD0 No dobra, ale co Ty byś zrobił? Przywiązał go do bramy Camp Nou czy żądał zapłacenia 700M klauzuli? Podpowiem że obie te rzeczy nie mają szansy sie wydarzyć.
@Cave@Pogba Co w tym dziwnego? To on tu rozdaje karty i wybierze sobie klub jaki mu będzie pasował. Myślę że 100x bardziej wolałby iść do Paryża i Neymara niż do City bez Guardioli
@Kusco15 Porównuje to co widzę, czyli to że kilka razy dziennie nonstop kogoś pouczasz jak sie powinien zachowywać i co pisać, a sam nie jesteś nic warty pod tym względem.
@Ghotti Klikasz na tweeta i pomiędzy treścią a datą dodania masz "Przetłumacz Tweeta". Ale czasami to się nie pojawia szczególnie w jakichś króciutkich wpisach jak ma problem z wykryciem języka. Co do limitu followów to nie mam pojęcia bo mam konto od 8 lat :P
@Danny Gaucho Prezes Realu został dwukrotnie wybrany na kolejną kadencję bez żadnego kontrkandydata w wyborach. Nic więcej nie trzeba dodawać żeby pokazać jego pozycję w klubie. Bartomeu... no właśnie
@Cochise z Barcelony od lat wszystko wypływa błyskawicznie. Żaden klub na świecie nie jest tak dziurawy (z czego część informacji zarząd wypuszcza specjalnie dla własnych korzyści).
0
@Cwaniak4 Na Messiego to już chyba tylko Guardiola ma wpływ, a on go raczej nie będzie namawiał do pozostania coś mi sie wydaje :D
0
@Jaca27 No ma być ten trzeci poziom europejski niedługo chyba, może tam sie chociaż do grupy dostaniemy :D
0
@demsi1707 u niego na twitterze nic takiego nie widziałem, pisał że City jest gotowe przeznaczyć do 200M na Leo.
5
@macio_944 no Suarez to akurat jedynie fryzure ma inną i rozmiar ciuchów większy :V
14
@DonMatteo901 Jedno zdanie mi zapadło w pamięć i je podzielam w pełni. Jako fan Messiego wolę go oglądać szczęśliwego w City, niż męczącego się ze spuszczoną głową przez kolejne lata w Barcelonie. Oczywiście najlepiej szczęśliwego w Barcelonie, ale na to już szans większych nie ma. Piłka nożna zasługuje na Messiego cieszącego się grą, jeżeli ma to być tylko i wyłącznie poza Barceloną - trudno.
0
@Bobrowik w poniedziałek razem z resztą
0
@AV0CAD0 Sevilla ma stabilizację? Mówisz o tym samym klubie który wykonał 15 transferów przed sezonem? Czy Atletico które od ostatniej "rewolucji" gra jakby ktoś chciał skopiować drużynę Simeone ale nie bardzo wiedział jak?
5
@Arn3th Aguero to jego najlepszy ziomeczek jeszcze lepszy niż Suarez, także sie chłopy dogadają
0
@Coutinho007 Rudy już sie czerwony robi na myśl że Messi będzie mu wbiegał pod nogi i zabierał piłeczke :V
2
Zadajmy sobie jedno jakże istotne pytanie: Do kogo teraz niby będzie podawał Alba?
0
@AV0CAD0 No dobra, ale co Ty byś zrobił? Przywiązał go do bramy Camp Nou czy żądał zapłacenia 700M klauzuli? Podpowiem że obie te rzeczy nie mają szansy sie wydarzyć.
0
@Encore City i tak nie zaczyna od pierwszej kolejki ze względu na LM chyba :P
4
@BarcaInfo zapomniałem o jego istnieniu w ogóle
17
@Cave @Pogba Co w tym dziwnego? To on tu rozdaje karty i wybierze sobie klub jaki mu będzie pasował. Myślę że 100x bardziej wolałby iść do Paryża i Neymara niż do City bez Guardioli
2
@Kusco15 Porównuje to co widzę, czyli to że kilka razy dziennie nonstop kogoś pouczasz jak sie powinien zachowywać i co pisać, a sam nie jesteś nic warty pod tym względem.
2
@BarcaInfo Jesus i Bernardo i szafa gra
3
@Kusco15 weź ty sie palnij w łeb czymś twardym xD chłop pisze że Messi nasrał na klub a potem jeszcze innych poucza trzymajcie mnie
18
@filip73 ?? Przecież on sam sie tymi drzwiami wypycha
0
@Ghotti No u mnie przed przetłumaczeniem tak:
https://i.gyazo.com/4cf78c8894c7db0df875a3c394eecfcf.png
A po tłumaczeniu tak:
https://i.gyazo.com/b3b84316e129b66766576fde20e10d7e.png
6
@Lordzi Oczywiście że 2
0
@Ghotti Klikasz na tweeta i pomiędzy treścią a datą dodania masz "Przetłumacz Tweeta". Ale czasami to się nie pojawia szczególnie w jakichś króciutkich wpisach jak ma problem z wykryciem języka.
Co do limitu followów to nie mam pojęcia bo mam konto od 8 lat :P
3
@BarcaInfo twitter by chyba eksplodował, tak samo jak dom Bartomeu zresztą xD
16
@mariosss20 chłopie jak Messi podpisze to w sekunde każdy piłkarz i pracownik City bedzie siedział w klasie i kuł hiszpański
11
@vota Koeman miałby walizki przed drzwiami zanim by sie zdążył rozłączyć
1
@luna666moon Kto tak twierdzi? Zaczadziałe dzieciaki z Rambli? :D
1
@Danny Gaucho Prezes Realu został dwukrotnie wybrany na kolejną kadencję bez żadnego kontrkandydata w wyborach. Nic więcej nie trzeba dodawać żeby pokazać jego pozycję w klubie. Bartomeu... no właśnie
2
@cules100pro A może dlatego że dla Ronaldo to była już trzecia zmiana klubu, a nie pierwsza po 20 latach.
2
@lucas/catalan żadnego zastrzegania nie będzie bo w La Liga piłkarze zgłoszeni do rozgrywek muszą mieć numery od 1 do 25.
1
@Cochise z Barcelony od lat wszystko wypływa błyskawicznie. Żaden klub na świecie nie jest tak dziurawy (z czego część informacji zarząd wypuszcza specjalnie dla własnych korzyści).
0
@Herato Aguero jest jego największym ziomeczkiem więc raczej sie chłopy dogadają bez słów w tym temacie