0

@Cwaniak4 Na Messiego to już chyba tylko Guardiola ma wpływ, a on go raczej nie będzie namawiał do pozostania coś mi sie wydaje :D

0

@Jaca27 No ma być ten trzeci poziom europejski niedługo chyba, może tam sie chociaż do grupy dostaniemy :D

0

@demsi1707 u niego na twitterze nic takiego nie widziałem, pisał że City jest gotowe przeznaczyć do 200M na Leo.

5

@macio_944 no Suarez to akurat jedynie fryzure ma inną i rozmiar ciuchów większy :V

14

@DonMatteo901 Jedno zdanie mi zapadło w pamięć i je podzielam w pełni. Jako fan Messiego wolę go oglądać szczęśliwego w City, niż męczącego się ze spuszczoną głową przez kolejne lata w Barcelonie. Oczywiście najlepiej szczęśliwego w Barcelonie, ale na to już szans większych nie ma. Piłka nożna zasługuje na Messiego cieszącego się grą, jeżeli ma to być tylko i wyłącznie poza Barceloną - trudno.

0

@Bobrowik w poniedziałek razem z resztą

0

@AV0CAD0 Sevilla ma stabilizację? Mówisz o tym samym klubie który wykonał 15 transferów przed sezonem? Czy Atletico które od ostatniej "rewolucji" gra jakby ktoś chciał skopiować drużynę Simeone ale nie bardzo wiedział jak?

5

@Arn3th Aguero to jego najlepszy ziomeczek jeszcze lepszy niż Suarez, także sie chłopy dogadają

0

@Coutinho007 Rudy już sie czerwony robi na myśl że Messi będzie mu wbiegał pod nogi i zabierał piłeczke :V

2

Zadajmy sobie jedno jakże istotne pytanie: Do kogo teraz niby będzie podawał Alba?

0

@AV0CAD0 No dobra, ale co Ty byś zrobił? Przywiązał go do bramy Camp Nou czy żądał zapłacenia 700M klauzuli? Podpowiem że obie te rzeczy nie mają szansy sie wydarzyć.

0

@Encore City i tak nie zaczyna od pierwszej kolejki ze względu na LM chyba :P

4

@BarcaInfo zapomniałem o jego istnieniu w ogóle

17

@Cave @Pogba Co w tym dziwnego? To on tu rozdaje karty i wybierze sobie klub jaki mu będzie pasował. Myślę że 100x bardziej wolałby iść do Paryża i Neymara niż do City bez Guardioli

2

@Kusco15 Porównuje to co widzę, czyli to że kilka razy dziennie nonstop kogoś pouczasz jak sie powinien zachowywać i co pisać, a sam nie jesteś nic warty pod tym względem.

2

@BarcaInfo Jesus i Bernardo i szafa gra

3

@Kusco15 weź ty sie palnij w łeb czymś twardym xD chłop pisze że Messi nasrał na klub a potem jeszcze innych poucza trzymajcie mnie

18

@filip73 ?? Przecież on sam sie tymi drzwiami wypycha

0

6

@Lordzi Oczywiście że 2

0

@Ghotti Klikasz na tweeta i pomiędzy treścią a datą dodania masz "Przetłumacz Tweeta". Ale czasami to się nie pojawia szczególnie w jakichś króciutkich wpisach jak ma problem z wykryciem języka.
Co do limitu followów to nie mam pojęcia bo mam konto od 8 lat :P

3

@BarcaInfo twitter by chyba eksplodował, tak samo jak dom Bartomeu zresztą xD

16

@mariosss20 chłopie jak Messi podpisze to w sekunde każdy piłkarz i pracownik City bedzie siedział w klasie i kuł hiszpański

11

@vota Koeman miałby walizki przed drzwiami zanim by sie zdążył rozłączyć

1

@luna666moon Kto tak twierdzi? Zaczadziałe dzieciaki z Rambli? :D

1

@Danny Gaucho Prezes Realu został dwukrotnie wybrany na kolejną kadencję bez żadnego kontrkandydata w wyborach. Nic więcej nie trzeba dodawać żeby pokazać jego pozycję w klubie. Bartomeu... no właśnie

2

@cules100pro A może dlatego że dla Ronaldo to była już trzecia zmiana klubu, a nie pierwsza po 20 latach.

2

@lucas/catalan żadnego zastrzegania nie będzie bo w La Liga piłkarze zgłoszeni do rozgrywek muszą mieć numery od 1 do 25.

1

@Cochise z Barcelony od lat wszystko wypływa błyskawicznie. Żaden klub na świecie nie jest tak dziurawy (z czego część informacji zarząd wypuszcza specjalnie dla własnych korzyści).

0

@Herato Aguero jest jego największym ziomeczkiem więc raczej sie chłopy dogadają bez słów w tym temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?