@Tomo1989 Ale to nie ma zupełnie związku z tym, że gracze nie zwracają uwagi na grafikę. W Lolu chodzi przede wszystkim o czytelność rozgrywki i jak dasz tam grafike godną 2020 roku to po pierwsze: zdecydowana większość obecnych graczy nie będzie w stanie już grać przez za słaby sprzęt, a po drugie ucierpią na tym ogromnie rozgrywki profesjonalne, które są konikiem tej gry. Minecraft ma już swój urok i taka prosta grafika trafia do dzieci i też działa na każdym sprzęcie, a wiadomo że dzieciakowi sie nie kupi potwora do gry ciągnącego każdą grę, a bardziej jakiegoś poleasingowego laptopa. Gra jest zajebista, ale brzydka - owszem, odniesie sukces Gra jest zajebista i piękna - gracze będą zachwyceni jeszcze bardziej, ale liczba graczy będzie mniejsza bo nie każdy ma na tyle dobry sprzęt. Gry które wymieniasz nie są popularne dlatego, że gracze nie zwracają uwagi na grafikę, a dlatego że nadrabiają zupełnie czymś innym, co jest istotniejsze akurat dla danego gatunku. Wyobraź sobie, że Wiedźmin 3 wychodzi na rynek z grafiką jak w Gothicu. Czy byłaby to dobra gra? Pewnie tak. Czy odniosłaby taki sukces? Nigdy w życiu.
@BaroPodertos Sytuacja jest już tak skomplikowana, że według mnie to nie ma najmniejszego znaczenia co on dzisiaj powie. Każdy, wliczając w to kolegów z drużyny stojących wtedy za nim i każdego kibica z osobna, ma już wyrobione zdanie na temat tego zespołu i jego możliwości po tylu blamażach z rzędu zarówno na boisku jak i w biurach. Nawet uważam, że obojętnie czego by dziś nie powiedział to i tak zostanie skrytykowany. Powie jak jest - nie wierzy w zespół i powinno go tu nie być. Powie, że zagrają o wszystko - ściema pod publike.
@Tomo1989 Nie porównuj gier online do tego bo one są własnie robione pod to żeby działały nawet na tosterach. Wszystkie najlepsze i najpopularniejsze gry AAA w momencie premiery miały jedną z najlepszych opraw graficznych na rynku.
@koksik2700 Poza tym dużo łatwiej osiągnąć taki poziom grafiki kiedy nie masz w grze otwartego świata, a jedynie niewielkie lokacje przerywane nonstop cutscenkami. Wpakuj takie tekstury do RDR2 a konsola eksploduje
@Qexi Wague wysłany już do zsypu, Roberto już się nie poprawi ani trochę a ci dwaj wręcz przeciwnie. Jest okazja mieć dwóch mega perspektywicznych piłkarzy za frytki, w najgorszym wypadku będą tak samo słabi jak ci obecni, a mogą być o wiele lepsi.
@FafitFCB tak. Xbox to Microsoft, Windows to Microsoft więc masz wszędzie zapewnioną kompatybilność. Z padem od PS już miałem kilka razy problemy w różnych produkcjach
@Maciek069 No ja już teraz mam dość obcykane i już zanim gre odpale to mam w głowie plan na drużynę, także troche to mniej czasu zajmuje. Jak nowa wersja wychodzi to zawsze troche dłużej trzeba przysiedzieć :P
@Pawlak1992 Słabe wyniki sportowe. Co ciekawe wtedy też zebrali podpisy, w głosowaniu 60% socios było za wywaleniem Laporty, ale potrzebne było 66% i został na stanowisku xD
2
@Timishiru1337 24.09 do 17:00. Do tego czasu możesz przypisać do konta, ale jak to zrobisz to gierka zostaje juz z Tobą na zawsze :)
0
@Tomo1989 Ale to nie ma zupełnie związku z tym, że gracze nie zwracają uwagi na grafikę. W Lolu chodzi przede wszystkim o czytelność rozgrywki i jak dasz tam grafike godną 2020 roku to po pierwsze: zdecydowana większość obecnych graczy nie będzie w stanie już grać przez za słaby sprzęt, a po drugie ucierpią na tym ogromnie rozgrywki profesjonalne, które są konikiem tej gry. Minecraft ma już swój urok i taka prosta grafika trafia do dzieci i też działa na każdym sprzęcie, a wiadomo że dzieciakowi sie nie kupi potwora do gry ciągnącego każdą grę, a bardziej jakiegoś poleasingowego laptopa.
Gra jest zajebista, ale brzydka - owszem, odniesie sukces
Gra jest zajebista i piękna - gracze będą zachwyceni jeszcze bardziej, ale liczba graczy będzie mniejsza bo nie każdy ma na tyle dobry sprzęt.
Gry które wymieniasz nie są popularne dlatego, że gracze nie zwracają uwagi na grafikę, a dlatego że nadrabiają zupełnie czymś innym, co jest istotniejsze akurat dla danego gatunku. Wyobraź sobie, że Wiedźmin 3 wychodzi na rynek z grafiką jak w Gothicu. Czy byłaby to dobra gra? Pewnie tak. Czy odniosłaby taki sukces? Nigdy w życiu.
0
@BaroPodertos Sytuacja jest już tak skomplikowana, że według mnie to nie ma najmniejszego znaczenia co on dzisiaj powie. Każdy, wliczając w to kolegów z drużyny stojących wtedy za nim i każdego kibica z osobna, ma już wyrobione zdanie na temat tego zespołu i jego możliwości po tylu blamażach z rzędu zarówno na boisku jak i w biurach.
Nawet uważam, że obojętnie czego by dziś nie powiedział to i tak zostanie skrytykowany. Powie jak jest - nie wierzy w zespół i powinno go tu nie być. Powie, że zagrają o wszystko - ściema pod publike.
1
@Tomo1989 Nie porównuj gier online do tego bo one są własnie robione pod to żeby działały nawet na tosterach. Wszystkie najlepsze i najpopularniejsze gry AAA w momencie premiery miały jedną z najlepszych opraw graficznych na rynku.
0
@BaroPodertos Dlatego pytam. Co innego miałby powiedzieć na przedsezonowej prezentacji drużyny?
20
@jacobFCB a co ty byś chciał żeby powiedział? "Nie chce tu być no ale już ch**. Elo"
3
@Tomo1989 nie, nie ma. A co roku producenci żyłują sprzęt dla jak najlepszej grafiki bo taki mają kaprys i im się nudzi
1
@koksik2700 Poza tym dużo łatwiej osiągnąć taki poziom grafiki kiedy nie masz w grze otwartego świata, a jedynie niewielkie lokacje przerywane nonstop cutscenkami. Wpakuj takie tekstury do RDR2 a konsola eksploduje
0
Dobra jakieś propozycje kim karierkę fajnie zacząć w FM20? Planowałem Leeds ale może ktoś fajniejszy pomysł podsunie.
15
@zakazskretuwlewo Wiemy
5
@Katalonbar Trzeba mieć fantazje żeby pomyśleć w ogóle w tym momencie że go sprzedadzą
0
@Transu96 uchylam wniosek
1
@Qexi Wague wysłany już do zsypu, Roberto już się nie poprawi ani trochę a ci dwaj wręcz przeciwnie. Jest okazja mieć dwóch mega perspektywicznych piłkarzy za frytki, w najgorszym wypadku będą tak samo słabi jak ci obecni, a mogą być o wiele lepsi.
0
Zawijaj ten swój bebech i zmykaj
0
@escarabajo ale jak więcej? Barca go obserwuje tylko są partaczami których nie stać nawet na gówniarza za 20 baniek.
0
@FafitFCB tak. Xbox to Microsoft, Windows to Microsoft więc masz wszędzie zapewnioną kompatybilność. Z padem od PS już miałem kilka razy problemy w różnych produkcjach
0
@BarcaInfo Ajax ich osra i weźmie pewną kasę z Monachium
1
@Criss18Barca w tamtych sekcjach jest mniejsza kasa to i mniejsze wałki można kręcić.
1
@Adamski69 Vidal za tyle co Płacheta zarabia to nawet oka nie otwiera
2
@neeed Nawet tam piszą że James przebił "transfery" Rakitica i Vidala :V
8
@kkbarca i tak niżsi od Pique będą
0
@Maciek069 No ja już teraz mam dość obcykane i już zanim gre odpale to mam w głowie plan na drużynę, także troche to mniej czasu zajmuje. Jak nowa wersja wychodzi to zawsze troche dłużej trzeba przysiedzieć :P
28
@Woland10 Bo dali za darmo. Pozdrawiam.
5
@Prezes_sycylijczyk u mnie to kilka godzin mija od startu kariery zanim w ogóle pierwszy mecz zagram xD
0
@matirix20 Masz grupke graczy i jeden/dwóch z nich jest "oszustem" a pozostali muszą się dogadać który to zanim ich wszystkich powybija.
1
@Pawlak1992 Słabe wyniki sportowe. Co ciekawe wtedy też zebrali podpisy, w głosowaniu 60% socios było za wywaleniem Laporty, ale potrzebne było 66% i został na stanowisku xD
0
@grejtxkrzychu i tak jak gra strzeli focha to bedzie grał jak Morata
1
@Blanco16 Podobno ma dostać już jakieś minuty w sobotę.
3
@Berniś Laporta krętacz, Font populista. Chyba muszę zgłosić swoją kandydaturę.
0
@macio_944 ten kursor przy oznaczaniu to mnie już fest kilka razy do białej gorączki doprowadził