9

@itmustbejoke Uarez i in pain

16

@BarcaInfo w sumie trochę przykre, że Rakitic przyszedł w tym samym roku co Luis a na pożegnalnej fotce z pucharami był sam, a tu cała ekipa xD

0

@Nazio87 mi dodatkowo dziura na Luizie i rogal w okienko z PSG

1

@SelloutCrowd nie, znaczy tak, ale nie do końca xD urodził się w Holandii ale gra w reprezentacji USA

0

@tbas życie. To sprzedajmy Fatiego jak najszybciej

0

@tomasz.s94 tylko że to nie zarząd Bayernu decyduje gdzie Dest pójdzie :)

2

@baczmus żeby nie było męczenia buły czy słusznie czy niesłusznie i obrabiania dupy osobie, która nie ma możliwości odpowiedzieć

3

@masq w sumie wygrał wszystko oprócz LM. Chociaż no jest to w dużej mierze jego wina, przez cały sezon wypracowuje jakiś system z mniejszymi czy większymi rotacjami, a potem w kluczowym meczu LM wszystko wywraca o 180 stopni że nawet jego piłkarze dobrze nie wiedzą co robić. Przekombinowuje

0

@Survier Suarez to tylko do siebie może mieć pretensje. A Puiga to ja nigdy nie skreślałem ze względu na warunki. Tym bardziej że on jest dobrze zbudowany jak na swój wzrost itd. Wystarczy zobaczyć jego zdjęcia na insta

2

@Elosek słabo i nie ma co się oszukiwać. Słabo się ustawia i w fizycznych pojedynkach odstaje. Ale jestem zdania że łatwiej ofensywnego gracza z polotem nauczyć przyzwoicie bronić, niż defensywnego nauczyć atakować. A warunki fizyczne są do poprawienia w kilka miesięcy na treningu

27

@masq No oczywiście że spłyciłem, tak samo jak inni wyżej karierę Suareza do tylko strzelania goli. Tylko że ja to zrobiłem świadomie :)

5

@Bykunn ktoś mądry kiedyś napisał "po prostu bycie legendą to nie tylko liczby"

17

@Bykunn Totti nie jest legendą Romy? Przecież to burak aż huczy

4

@pt9 ale jego komentarz jest zupełnie o czymś innym :P

0

@joloskyy zajedziemy do maka w drodze powrotnej?

1

@ProMILs jeżeli uda się kupić Desta, a Aaronsa wypożyczyć z Norwich (takie były ploty) to byłoby super. Można by wtedy wysłać Roberto do lodówki i niech dwaj młodzi rywalizują o miejsce w jedenastce

0

@mrboom Hiszpania paradoksalnie ma ostatnio biedę w pomocy. Poza tym Enrique powołał bardzo dużo młodych graczy i prawdopodobnie chciał postawić na doświadczony trzon

3

@Beztroskii obaj są w takim wieku, że za kilkanaście miesięcy to podsumowanie może się wywrócić o 180 stopni. Którego by nie kupili to trzeba liczyć na wyczucie i szczęście, że akurat ten się rozwinie lepiej niż ten drugi.

0

@escarabajo no nie masz wyjścia, bo nawet panowie z Juventusu to potwierdzili :P

11

@Katalończyk 99 identyfikuję się z klubem i jako kibic czuje sie jego częścią więc będę pisał my :)

2

@kewin no to też napisał że ciekawe jak się rozwinie

0

@escarabajo nie, uznali że nie zdążą załatwić formalności przed końcem okna i nie ma szans na jego transfer :) :)

0

@Bobo25 mnie w sumie nie interesuje ile on goli w lidze nastuka, ale ile da Atletico w Lidze Mistrzów w poważnych meczach. Od razu zaznaczę że najwidoczniej nie mogliśmy sobie pozwolić na trzymanie go jako rezerwowego.

1

@Blanco16 chłop już jest bez jednej nogi.

0

@tbas no przecież to oczywiste że gdyby Dest miał 29 lat to byłby debilny ruch i nie wiem w czym ty widzisz tu problem. Chłopak ma jeszcze bardzo dużo do poprawy przede wszystkim w grze z tyłu, ale ma dopiero 20 lat i jeszcze ogrom miejsca do rozwoju przed nim. Gdyby Puig miał już 30 lat i dalej nie zagrał nawet sezonu w poważnej piłce to też dalej byś chciał na niego stawiać?

1

@Bobo25 Możesz być i najlepszym specem na świecie od przygotowania fizycznego, ale jak pacjent sam nie będzie chciał to nic mu nie dasz. Nie kupuję tego założenia że teraz by zrobili z niego terminatora, tak samo jak nie wierzę że zrobią to w Atletico

4

@Danny Gaucho co więcej 20 bramek w CAŁYM sezonie 16/17 to jego najlepszy wynik w karierze. Kwoty płacone za niego to zwyczajny absurd

1

@Wilczeq oba stwierdzenia o nim są prawdą więc się tak nie oburzaj :)

0

@escarabajo na razie to go tylko wypożyczyli bo hajsu i lepszych opcji na rynku brak, a potrzebowali napastnika na już

0

@Jacu327 wszystkie te kluby które go kupowały za tyle hajsu są po prostu naiwne jak cholera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?