0

@ksobi Raz jest a raz nie jest. Mimo wszystko poprzeczka wczoraj wysoko nie wisiała.

3

@marcin62 jak przykręci to Pep odejdzie, kontrakt ma chyba do końca sezonu. Powie że zarząd nie spełniał jego próśb tak jak było w Barcelonie i Bayernie. A mimo wszystko każdy nowy trener w City to wielka niewiadoma jak sobie poradzi z szatnią tak naszpikowaną gwiazdami za miliard euro.

0

@mr_robot Dla Barcy dobrze, może Todibo wezmą :P

5

@masq @Rewolucja123 Na razie to Lenglet ma nadal dopiero 25 lat i obaj mogą mu póki co buty czyścić, więc bym sie nie martwił tym za bardzo.

9

@Litman a 70 dali za Diasa. Równie dobrze możesz napisać że Otamendi poszedł za darmo a Dias przyszedł za 57 ;v

0

@masq Zgadza się

1

@Kettger razem z powrotem Neymara ogłoszą

0

@VIPER2712 niby tak, ale patrząc na to że (wliczając Diasa) Guardiola wydał już 400 milionów na samych obrońców (!!) to jest to trochę śmieszne :D

0

@masq No aktualnie nie jest to wielki problem. Bardziej mnie po prostu dziwi, że piłkarz na takim poziomie nie jest w stanie grać po 90 minut. Tak było w Bayernie, tak było w Barcelonie i nawet u Kloppa w Liverpoolu, gdzie będąc absolutnie kluczową postacią i tak rzadko kiedy dogrywał mecze do końca.

1

@VamosGirl Dias już pewny praktycznie, a w drugą stronę idzie Otamendi

1

@pt9 Dest może nie mieć z kim grać w takim ustawieniu personalnym, ale niejednokrotnie po prawej stronie były hektary wolnego miejsca i aż się prosiło, żeby ktoś się tam podłączył i dostał przerzut. A chłopak jedno co na pewno dobrze potrafi to pociągnąć akcje do przodu.

1

@insp1re a jeszcze lepszy taki, który pokaże jakość przez 90 minut, nie sądzisz? Sprint czy nie sprint, wystarczyło mecz oglądać żeby widzieć, że on już w drugiej połowie wysiadł

1

@masq Niby tak, ale jednak jeżeli utrzymywałby taki poziom przez cały mecz to miałbyś dowolność w zmienianiu innych piłkarzy, a tak trzeba zarezerwować już przed meczem jedną zmianę dla niego. Co prawda na szczęście przy 5 zmianach nie jest już to taki problem jak przy 3 i można to przeboleć, szczególnie że jak mówisz -ma kto za niego grać.

1

@zTx a ktoś gdzieś pisał że nie ma dla niego miejsca? O Griezmannie to tak, ale o Leo to nie widziałem chyba :v

8

@masq jedyny problem jaki mam to że znowu już w 60 minucie wyglądał jak dziurawa dętka. I tak pewnie od początku meczu było wiadomo, że za niego ktoś wejdzie w drugiej połowie, ale on nie należy do najbardziej wybieganych a i tak nadal całego meczu nie zagra. Fati sobie na luzaczku siedział na ławce a obok niego Coutinho ledwo powietrze łapał

10

@Ghotti to że mogą to już wiadomo od początku okienka. Tylko czy opuszczą :)

8

@Encore jest druga strona boiska, na której zresztą Dembele nawet lepiej gra

0

@Encore no właśnie według fioletowej on nie ma żadnego urazu, a nie gra tylko i wyłącznie przez to że się zapuścił na urlopie :v

1

@insp1re W końcówce meczu chciał powalczyć o gola z gry i znowu zaczął wychodzić do każdej piłki i wszystko kończył sam. Tak jak ostatnie 5-10 minut tego meczu wyglądały poprzednie 3 sezony.

2

@Encore A nie jest po prostu za gruby czasami?

7

@insp1re Ja bym zwyczajnie powiedział, że był w końcu jednym z elementów drużyny, na takich zasadach jak reszta. A nie Messi + koledzy :)

3

@El dominatore Noo pierwszy mecz, wcale nie dlatego że gra słabo już u trzeciego trenera z rzędu

0

@Krzywy95 Bardzo dobry to gruba przesada. Słaby nie był, ale przeciętny to co najwyżej.

0

@PeteR10 Tylko znowu wysiadł kompletnie w 60 minucie. Niby nie jest to wielki problem jak jest 5 zmian, ale no cały czas sie nie nadaje na całe spotkanie.

3

@BarcaInfo Love is in the air

2

@insp1re Oczywiście że tak, tylko że za tego gorszego PO nikt o zdrowym rozumie by nie dał 35 milionów

0

@neeed ty chyba naćpany jesteś jak Coutinho jest najgorszy

0

Dej ktoś dobrego linka w FULLHD najlepiej, płace eurogąbkami ino żeby nie cięło.

0

@Mathew86 W środku w folderze "games" powinny być twoje zapisy, zobacz czy masz tam jakieś pliki

0

@Mathew86 Masz w "Dokumentach" folder Sports Interactive?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?