1

@Mario96w Grochówka, Krupnik, Żurek, Rosół i Ogórkowa ze śmietaną

0

@arsenallondyn0 Całe United wtedy grało kupsko straszne a on miał ledwo 21 lat

2

@SmoothCriminal Te które grały w pucharach po przerwie covidowej zaczynają ligę od 3 kolejki.

2

@PatrychoO Już jak w BVB go oglądałem to sie śmiałem że sie rusza jak pokraka a wszystkich nawija na szaszłyk xD

8

Zakładnik co zapakował

1

@Sandman21 Nie tylko on powinien. Mam wrażenie że wszystkie drużyny w TOP5 ligach bombardują bramke zza pola karnego jak tylko jest trochę miejsca, a Barcelona od kilku lat w ogóle.

0

@masq O to to :D

4

Takie informacje lubię panie Darku

0

@PizzerMan haha bo RÓŻOWE!! ALE JAJA!

0

@macio_944 ale o co chodzi? Na dwie pozycje w pomocy mamy dzisiaj tylko Frenkiego, Busiego, Puiga i Alenie. Teraz gra dwóch pierwszych, po przerwie pewnie dwóch kolejnych. Pomijając już fakt że Alena to wcale nie zasługuje bardziej na grę niż patyczak xD

0

Pytanie brzmi ile z tych podpisów szanowna komisja uzna za nieważne. Obstawiam że za dużo :V

0

@kuz Z tego co czytałem to zarząd coś pozmieniał w tych zasadach jakiś czas temu i teraz w sumie trudniej zebrać te podpisy niż wygrać potem to głosowanie :V

6

@kuz Nie, zebranie tych podpisów wiąże się dopiero z uruchomieniem głosowania nad odwołaniem zarządu. A tam już potrzeba 2/3 głosów bodajże.

2

@toszman I za rok z Cavanim będzie ten sam problem co z amigosami teraz. Dostanie gigantyczną pensję, będzie stary i nikt go nawet za darmo nie będzie chciał bo nie będzie nikogo stać na wypłatę. Z jakiegoś powodu Cavani nie jest rozchwytywany. A my zwyczajnie nie możemy sobie pozwolić na kolejny sezon z Suarezem w podstawowym składzie choćby tam miał grać i Fati.

1

@toszman Dalej nikogo nie podałeś

1

@toszman ale kto to taki ten typowy snajper 1 do 1? :)

0

@matirix20 Masz 14 dni na zwrot więc poużywaj se go z tydzień i ocenisz czy ci za duży czy do przyzwyczajenia.

0

@norbi77 Niczego to nie zmienia. Jak Luis zostanie to będzie grał bo nadal nikogo lepszego na 9 nie ma.

5

@robsesh ale będą. Miesiąc z Griezmannem na 9 i Luis wróci do łask

3

@IronSanHybrid Masz szczęście bo już miałem napisane "co ci mówiłem o tych enterach kurde"

0

@ranger3120 Jak cie skreślą z listy to i tak chyba na pół roku legitka bedzie xD

1

@zadafcb Rafinha do Besiktasu :V

5

@TheNekro94 jeszcze "w obwodzie" zamiast "w odwodzie" :v

0

@doc aa to jeśli tak to zwracam honor. O Grizku i Pjanicu widziałem, o Alenii musiałem przeoczyć jeśli było.

0

@doc To że grał z takim numerem w sparingu jeszcze nie oznacza, że go dostanie. Puig grał z 28 przykładowo, a to by oznaczało że zrzucają go do Barcy B. No i nawet nie mieli nazwisk na koszulkach :)

4

Tytuł sugeruje, że oni już z tego korzystają, co nie jest zbyt dobrą reklamą tego rozwiązania w świetle ostatnich wyników sportowych :)

5

@kamilop Mnie też nie. Piszę to przedwczoraj.

1

@Krisgum Przez wirusa nie mogli nagrywać dubbingu, dodatkowo 4 dni temu zmarł Łapiński który też im głos podkładał, a nie wiadomo czy już mieli nagrane wszystkie jego kwestie, czy trzeba zmienić aktora czy wyciąć kawałek gry. Obsuwy, ale pracują dalej

2

@Brusu No ja nawet jakbym był, to w życiu bym nie jechał specjalnie 500km do Warszawy kartkę podpisać :P

9

@NeroTFP Alkohol to mój wróg, dlatego leję go w mordę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?