@Sandman21 Nie tylko on powinien. Mam wrażenie że wszystkie drużyny w TOP5 ligach bombardują bramke zza pola karnego jak tylko jest trochę miejsca, a Barcelona od kilku lat w ogóle.
@macio_944 ale o co chodzi? Na dwie pozycje w pomocy mamy dzisiaj tylko Frenkiego, Busiego, Puiga i Alenie. Teraz gra dwóch pierwszych, po przerwie pewnie dwóch kolejnych. Pomijając już fakt że Alena to wcale nie zasługuje bardziej na grę niż patyczak xD
@kuz Z tego co czytałem to zarząd coś pozmieniał w tych zasadach jakiś czas temu i teraz w sumie trudniej zebrać te podpisy niż wygrać potem to głosowanie :V
@toszman I za rok z Cavanim będzie ten sam problem co z amigosami teraz. Dostanie gigantyczną pensję, będzie stary i nikt go nawet za darmo nie będzie chciał bo nie będzie nikogo stać na wypłatę. Z jakiegoś powodu Cavani nie jest rozchwytywany. A my zwyczajnie nie możemy sobie pozwolić na kolejny sezon z Suarezem w podstawowym składzie choćby tam miał grać i Fati.
@doc To że grał z takim numerem w sparingu jeszcze nie oznacza, że go dostanie. Puig grał z 28 przykładowo, a to by oznaczało że zrzucają go do Barcy B. No i nawet nie mieli nazwisk na koszulkach :)
@Krisgum Przez wirusa nie mogli nagrywać dubbingu, dodatkowo 4 dni temu zmarł Łapiński który też im głos podkładał, a nie wiadomo czy już mieli nagrane wszystkie jego kwestie, czy trzeba zmienić aktora czy wyciąć kawałek gry. Obsuwy, ale pracują dalej
1
@Mario96w Grochówka, Krupnik, Żurek, Rosół i Ogórkowa ze śmietaną
0
@arsenallondyn0 Całe United wtedy grało kupsko straszne a on miał ledwo 21 lat
2
@SmoothCriminal Te które grały w pucharach po przerwie covidowej zaczynają ligę od 3 kolejki.
2
@PatrychoO Już jak w BVB go oglądałem to sie śmiałem że sie rusza jak pokraka a wszystkich nawija na szaszłyk xD
8
Zakładnik co zapakował
1
@Sandman21 Nie tylko on powinien. Mam wrażenie że wszystkie drużyny w TOP5 ligach bombardują bramke zza pola karnego jak tylko jest trochę miejsca, a Barcelona od kilku lat w ogóle.
0
@masq O to to :D
4
Takie informacje lubię panie Darku
0
@PizzerMan haha bo RÓŻOWE!! ALE JAJA!
0
@macio_944 ale o co chodzi? Na dwie pozycje w pomocy mamy dzisiaj tylko Frenkiego, Busiego, Puiga i Alenie. Teraz gra dwóch pierwszych, po przerwie pewnie dwóch kolejnych. Pomijając już fakt że Alena to wcale nie zasługuje bardziej na grę niż patyczak xD
0
Pytanie brzmi ile z tych podpisów szanowna komisja uzna za nieważne. Obstawiam że za dużo :V
0
@kuz Z tego co czytałem to zarząd coś pozmieniał w tych zasadach jakiś czas temu i teraz w sumie trudniej zebrać te podpisy niż wygrać potem to głosowanie :V
6
@kuz Nie, zebranie tych podpisów wiąże się dopiero z uruchomieniem głosowania nad odwołaniem zarządu. A tam już potrzeba 2/3 głosów bodajże.
2
@toszman I za rok z Cavanim będzie ten sam problem co z amigosami teraz. Dostanie gigantyczną pensję, będzie stary i nikt go nawet za darmo nie będzie chciał bo nie będzie nikogo stać na wypłatę. Z jakiegoś powodu Cavani nie jest rozchwytywany. A my zwyczajnie nie możemy sobie pozwolić na kolejny sezon z Suarezem w podstawowym składzie choćby tam miał grać i Fati.
1
@toszman Dalej nikogo nie podałeś
1
@toszman ale kto to taki ten typowy snajper 1 do 1? :)
0
@matirix20 Masz 14 dni na zwrot więc poużywaj se go z tydzień i ocenisz czy ci za duży czy do przyzwyczajenia.
0
@norbi77 Niczego to nie zmienia. Jak Luis zostanie to będzie grał bo nadal nikogo lepszego na 9 nie ma.
5
@robsesh ale będą. Miesiąc z Griezmannem na 9 i Luis wróci do łask
3
@IronSanHybrid Masz szczęście bo już miałem napisane "co ci mówiłem o tych enterach kurde"
0
@ranger3120 Jak cie skreślą z listy to i tak chyba na pół roku legitka bedzie xD
1
@zadafcb Rafinha do Besiktasu :V
5
@TheNekro94 jeszcze "w obwodzie" zamiast "w odwodzie" :v
0
@doc aa to jeśli tak to zwracam honor. O Grizku i Pjanicu widziałem, o Alenii musiałem przeoczyć jeśli było.
0
@doc To że grał z takim numerem w sparingu jeszcze nie oznacza, że go dostanie. Puig grał z 28 przykładowo, a to by oznaczało że zrzucają go do Barcy B. No i nawet nie mieli nazwisk na koszulkach :)
4
Tytuł sugeruje, że oni już z tego korzystają, co nie jest zbyt dobrą reklamą tego rozwiązania w świetle ostatnich wyników sportowych :)
5
@kamilop Mnie też nie. Piszę to przedwczoraj.
1
@Krisgum Przez wirusa nie mogli nagrywać dubbingu, dodatkowo 4 dni temu zmarł Łapiński który też im głos podkładał, a nie wiadomo czy już mieli nagrane wszystkie jego kwestie, czy trzeba zmienić aktora czy wyciąć kawałek gry. Obsuwy, ale pracują dalej
2
@Brusu No ja nawet jakbym był, to w życiu bym nie jechał specjalnie 500km do Warszawy kartkę podpisać :P
9
@NeroTFP Alkohol to mój wróg, dlatego leję go w mordę.