1

@Rothan1 Miałem tak jakiś czas po leczeniu siódemki, już myślałem że coś mi dentystka sknociła, ale po kilku dniach już ból pojawiał się sporadycznie przy przygryzieniu czegoś (raz na kilka dni), a po tak 3 tygodniach już mnie nic nie boli. Kto wie, może już tam umarło wszystko w środku po prostu xD

0

@Malina1994 Też mi to trochę nie pasuje do Leo. Jedyny czas kiedy faktycznie był bliski odejścia to było przy tych problemach podatkowych i sprawach sądowych z tego powodu. Wtedy własnie jego spokojne życie w Hiszpanii i dobre imie było zagrożone, dlatego był gotów zostawić to wszystko i się wynieść. I to nie było ze względów sportowych.

0

@RosjaninBut @Kettger wydaje mi sie że po prostu tak jest skonstruowana umowa Messiego, że może odejść po każdym sezonie, ale w marcu musi już dać znać że odchodzi.

4

@IronSanHybrid Też mnie jakoś specjalnie ten temat nie grzeje. Jeszcze rok temu bym był zesrany na myśl że Messiego mogłoby nie być. Oczywiście zdaję sobie sprawę jak wiele potrafi nadal dać zespołowi, ale i tak jego odejście nastąpi już teraz prędzej niż później i trzeba się z tym liczyć jak nie teraz, to za 2-3 sezony tak czy siak.
Powiem tak: jak zostanie to super, ale jak odejdzie to mimo straty fantastycznego piłkarza będzie też z tego kilka plusów dla klubu i drużyny.

1

@cymek1 No to by miało sens. Tylko agenci są w tych czasach już zbyt cwani. Ciężko mi uwierzyć że nikt nie próbował już podobnych klauzul wprowadzić w życie. Z drugiej strony też nie ma za wiele takich przypadków jak Umtiti i jednak prawie wszyscy piłkarze oddają się do dyspozycji klubowych lekarzy.

5

@MichalZZZ Człowieka 2 godziny na Rambli nie ma i takie rzeczy przegapia. Masakra jakaś sie czuje jakby mnie tu tydzień nie było

29

@BarcaInfo a ja myślałem że to Koeman jemu powinien wyjaśnić swoje zamiary :D

0

@VenoM No tak, tylko są przypadki że to przez nieudolność sztabu medycznego w klubie wypadasz z kontuzjami. I wtedy weź dochodzenie rób czy kontuzja to twoja wina czy klubu bo sie źle Tobą zajęli.

2

@MesQueUnClub_87 W dodatku im sie to po prostu opłaca. Moi rodzice ani trochę nie interesują się piłką klubową, jedynie mecze kadry oglądają. Natomiast jak tylko gdzieś padnie "Lewandowski" to dopytują jak mu tam idzie. Mój ojciec nawet nie wie kto to jest Neymar.

2

@marcin62 Bo nie miały kiedy. Gdyby regularnie polscy piłkarze walczyli o topowe trofea to by nie było takiego szału na pojedynczy przypadek.

1

@l0Messini Ludwiczek niech decyduje

4

@pele1282 Możemy podmienić Busquetsów może nikt sie nie zorientuje

12

@IronSanHybrid Barca pewnie dopiero wczoraj się dowiedziała o Aouarze. Koeman im powiedział że ma zamiar go obserwować w trakcie meczu a oni "kogo??"

2

@socha Patrząc na resztę powołanych pomocników to klęski urodzaju raczej tam teraz nie ma. Busquets, Thiago, Rodri, Fabian Ruiz, Dani Olmo, Mikel Merino, Oscar Rodriguez

0

@BarcaInfo Busquetsa już wymazujemy z pamięci? :D

1

@cat_r37 teoretycznie to ma rok kontraktu :P

16

@SeeleyBooth wolę już wysrywy napaleńców niż wieczne smęty po których człowiek ma ochotę się pociąć

2

@PatrychoO Barca ma raczej dobre relacje z Mendesem za sprawą Semedo, w dodatku ojciec Fatiego jest bardzo blisko z synem i pamiętam jak dziś jak sie cieszył chyba bardziej od samego Ansu po jego debiucie itd. Raczej będzie mu odradzał na bank jakichś pochopnych decyzji.

52

W finale chciałbym aby obie drużyny przegrały.

7

@macio_944 ale...ale DNA...

1

@DanielOOL No potężny Filip dwie bramki strzelił i pokazał potęgę.

1

@Encore Na nasze "szczęście" Umtiti to tylko problem zarządu, na boisku i tak raczej nas nie będzie denerwował bo nie będzie grał xD

0

@G9 no śmiechłem :D tylko oszukane bo zamieniona przyczyna i skutek tych transferów miejscami ;(

4

@daniel32778 A Enrique to nie był wuefista?

1

@BarcaInfo no może, przecież mówię że już się czepiają a nie że ja się czepiam xD

3

@Jaca27 Ludwiczek jak znalazł xD

4

@BarcaInfo I tak już sie nie jeden przyczepił bo powiedział że piłkarz po trzydziestce nadal może być wartościowy :V

0

@Szicek10 Bo to jak w kiblu że dwa to już tłum

3

@IronSanHybrid Risitas najlepszy

0

@D10SLEO Odkąd odszedł Martin to zaliczyli co najmniej 6 remisów i 3 porażki jedną bramką. Sądzę że na luzie by sie z nim utrzymali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?