1

@prokofiew
>ogólnonarodowe zarażenie
>sposób kontrolowany
Wybierz jedno

0

@tadzik447 ciekawa nazwa zespołu, nie powiem że nie

0

@tadzik447 Shrek dziś o 20 na Polsacie :P

0

@BarcaInfo wygląda jak ten dzieciak z podstawówki, który dostawał same lacze i jedyne co potrafił to prosto kopnąć piłkę

0

@xVENUMx philips oneblade

2

@sebasek99 No w slasherze trzeba brać poprawkę na takie rzeczy, ale mimo wszystko strasznie łatwo było te sceny poprawić, szczególnie że "ofiar" nie było jakoś dużo i nie musieli się wspinać na jakieś wyżyny kreatywności, żeby każda śmierć była unikalna i w miarę sensowna. A o tej z scenie z początku filmu gdzie wystaje sama ręka rzeźnika zza drzewa grubości słupa od znaku to nawet nie wspomnę :V

2

@sebasek99 MOGĄ BYĆ SPOILERY, JAK NIE OGLĄDAŁEŚ NIE CZYTAĆ :)


Zgadzam się w 100%. Chociaż wystarczyło podjąć kilka innych decyzji i film byłby dużo lepszy małym wysiłkiem. Fajnie się ten film ogląda dopóki nie pojawiają się nasze rzeźnickie świniaki. Śmierci tych postaci są tak idiotyczne że nie da się na to normalnie spojrzeć, jedna sie rzuca z kijem na 2-metrowego pryszczatego spaślaka, drugą zabija ważący 500kilo świniak który jakimś cudem bezszelestnie się do nich zakradł, kiedy w innych scenach tupie jak słoń i nonstop coś mruczy. W dodatku duuużo pomogłoby nakręcenie większości tych scen w nocy, tymczasem jedyne co tam sie w nocy dzieje to pokaz cycków Gąsiewskiej. Również za szybko "poznajemy" pana rzeźnika i nie ma tej niespodzianki i domyślania sie co to takiego może ich ścigać po lesie. A uważam że sam film nakręcony jest fajnie, ujęcia, kolory, lokacje... tylko "horror" z tego żaden.

0

@macio_944 Nic nowego, w Rockstarze i CDP też są ogromne crunche. Specyfika branży i tu trzeba jakichś odgórnych przepisów żeby to zmienić.
@KapiFCB wiadomo co ich pośpiesza, kasa misiu kasa

5

@NaFazieHitman Przecież to jest głupota od samego początku, żeby organizować "lekcje" na serwerze, gdzie nauczyciel nie ma praw administratora xD

0

@geass Mi nie chodzi o licencję tylko o to, że żadna firma teraz nagle nie wyskoczy z super dopracowanym produktem bez żadnego doświadczenia w robieniu gier sportowych. Tylko 2K ma do tego zaplecze bo od wielu lat pracują przy NBA. Poza tym strasznie nie doceniasz siły marki jaką jest FIFA od EA. Jest masa przykładów gdzie dużo gorsza gra zbija gigantyczne kokosy, kiedy dopracowane produkty z tej samej kategorii sie nawet nie ocierają o takie liczby.

0

@sonek phi, wystarczy napisać coś o 500+, pis albo o Neymarze :P

3

@MichalZZZ Na początku tygodnia wysłali nam ze studiów jakieś badziewia do zrobienia do niedzieli. Jest sobota i jeszcze nie zacząłem, więc ja już wiem co będę dziś robił :V

0

@ArterkHD Oczywiście że sie da, tylko jeżeli to takie zadupie zadupie to słono zapłacisz za dociągnięcie tam światłowodu

27

@NGTRX Szczególnie że na grypę umiera 1 na 1500 przypadków, a na koronawirusa 1 na 30 :D

5

@jeyx77x obecnie tylko 2K jest w stanie jakkolwiek wejść w ten rynek, ale im sie i tak zwyczajnie nie opłaca bo miliony ludzi i tak bezmyślnie kupią fife z przyzwyczajenia, albo dlatego że znajomi biorą.

0

0

@MichalZZZ FM19 to i tak już nie aktualizują :P Masz na pewno najnowszą możliwą wersję.

0

@MichalZZZ teraz to już do FM19 nawet na piracie powinna być od razu najnowsza wersja, a jak masz na Steamie to aktualizacje są automatyczne

1

@Mati90fcb YouTube Vanced :)

3

@DawidekFCB ale jednak jeden z kluczowych elementów rpg - rozwój postaci pozostawia wiele do życzenia. I mówie to jako osoba która ukończyła trójkę 6 razy :P

0

@xofcbxo pomidorowa to tylko z kokardkami

6

@IronSanHybrid no kobita sie cieszy że apokalipsy zombie nie ma i zmarli pozostają bez zmian, wszystko gra

1

@sebasek99 ale na imprezie bedzie banglało ostro xD

3

@IronSanHybrid aha! czyli robota w polsacie była po znajomości!

0

@eckov Wenger jest napastnikiem? :D

1

@kamilos1214 "mają w czterech literach całe #zostanwdomu" no tu ich pewnie pochwaliłeś. No chyba że uważasz że należy mieć to w czterech literach, ale wtedy jeszcze gorzej :)

12

@kamilos1214 to wkoło ich domu sie stado ludzi kręci, że nie mogą se krzaków w ogródku przycinać? Nie przesadzajmy już

15

@Transu96 23 lata treningu nie poszły na marne

0

@4drian0 No tak, to jest najistotniejsza kwestia w tej sprawie czy jakość wideo po obniżeniu bitrate'u o 25% spadnie również o 25% czy może o 15 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?