@GeFcIo No życie, obniżają jakość na prośbę Komisji Europejskiej żebyś w ogóle mógł coś oglądać, a nie tylko informacje o niedziałających serwerach z powodu przeciążeń
@Chwytliwy Nawet jakby go nie chcieli już od dawna, rolą klubu w takiej sytuacji jest wypuszczanie do mediów informacji że go chcą, a nie odwrotnie. Z Barcelony wychodzi więcej informacji niż z jakiegokolwiek innego klubu na świecie, kret na krecie.
@JimMorrisonFCB Na potwierdzenie moich słów znajdziesz w internecie mnóstwo opinii, Markusik jest na rynku już wiele lat i nonstop schodzi. No i ma 10 lat gwarancji a nie 2 jak te gejmingowe, które sie właśnie po dwóch rozpadają.
@JimMorrisonFCB Najlepszy fotel biurowy w tej cenie, potem to już chyba tylko od tysiąca w góre żeby warto było sie przesiadać z Markusa. Ja i wielu moich znajomych wygrzewamy na nim tyłki aż miło.
3
YouTube idzie w ślady Netflixa i będzie proponował niższą jakość filmów, bo internet w Europie nie daje rady.
https://www.spidersweb.pl/2020/03/youtube-nizsza-jakosc.html
1
@4drian0 jakość wideo to nie tylko rozdzielczość
6
@4drian0 no logiczne że jak bitrate obniżą to jakoś filmu też poleci
6
@GeFcIo No życie, obniżają jakość na prośbę Komisji Europejskiej żebyś w ogóle mógł coś oglądać, a nie tylko informacje o niedziałających serwerach z powodu przeciążeń
0
@KmN generalnie graj czym chcesz, wszystko jest dobre jak sobie wylevelujesz. Ja na razie m4a1 cisne
5
@Chwytliwy Nawet jakby go nie chcieli już od dawna, rolą klubu w takiej sytuacji jest wypuszczanie do mediów informacji że go chcą, a nie odwrotnie. Z Barcelony wychodzi więcej informacji niż z jakiegokolwiek innego klubu na świecie, kret na krecie.
36
@BarcaInfo Typowa Barcelona jest typowa. Za tani gościu
9
@juliacicha Może chcą konkursy, w których nie trzeba udostępniać swojego wizerunku na stronie z toną hejterów :V
0
@cchesterr43 mam horom curke
0
@matirix20 Abidal to sie zna na robocie jak Rakitic na dryblingu
0
@SuperVegeta mój ojciec chrapał niemiłosiernie, ale po zabiegu przegrody nosowej już śpi jak niemowlę
0
@Triv44 bo nie jesteś masochistą i nie grasz w strzelanki na padzie
0
@Triv44 why not both
8
@AnnaMarianna Wiktoria, z sentymentu :')
0
@mcsarna https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/deaceebc69a3412c8b7699e3e025e213
8
@Transu96 nie widze problemu, ja tak żyje od 20 lat
0
@macio_944 Kiedyś już byłem w takim stanie że to LELELELELE w trakcie walki mi grało cały dzień w głowie
32
Komentarz usunięty
1
@JimMorrisonFCB Na potwierdzenie moich słów znajdziesz w internecie mnóstwo opinii, Markusik jest na rynku już wiele lat i nonstop schodzi. No i ma 10 lat gwarancji a nie 2 jak te gejmingowe, które sie właśnie po dwóch rozpadają.
1
@JimMorrisonFCB Najlepszy fotel biurowy w tej cenie, potem to już chyba tylko od tysiąca w góre żeby warto było sie przesiadać z Markusa. Ja i wielu moich znajomych wygrzewamy na nim tyłki aż miło.
4
@maniekbak kup se za to fotel Markus z Ikei i twoje plecy ci podziękują że nie wziąłeś tego gejmingowego
1
@krzychu1526 jeździł rowerem po markecie i widział
0
@DaPi no tak, teraz może i zyskają, ale odbije im się to czkawką w przyszłym roku jak nie będzie czego wypuścić i ludzie przestaną płacić
11
@msmsms a co powiesz o wstrzymanych zdjęciach do nowych sezonów i seriali przez wirusa
7
@ShinobiQWE to żeś zabłysnął teraz jak chrząstka w salcesonie xD
0
@tobiasson92 Nadal prędkość rozprzestrzeniania się wirusa jest kluczowa, aby zachować śmiertelność na jakimś względnie niskim poziomie.
8
@GeraltzKatalonii a teraz słoweńcy
1
@MichalZZZ To sie skończy albo separacją albo za 9 miesięcy będzie imprezka
0
@AnnaMarianna figure można poprawić, ryjca nie. Mówie po sobie :V
11
@Kamil92 własnego wiedźmina z kreatora postaci z możliwością wybrania wiedźmińskiej szkoły :)