1

@TR3YWAY albo będą transmitowane w telewizji i internecie, żeby sie dziadki nie zbierali w deszczu pod kościołem czekając na swoją kolej

0

@Nolife1899 minister potwierdził że dotyczy to również miejsc kultu religijnego. Kościół może być otwarty, ale nie mogą wpuścić więcej niż 50 osób. Msze pewnie będą, ale tylko transmitowane

4

@Kajtek77 w mundurku?! czyli to wojsko to prawda!

0

@Kengo no nie do końca się zgodzę. Dopiero godzinę temu władze PL informowały że w ten weekend mecze odbędą się normalnie. Teraz już nie wyobrażam sobie żeby grali w sobotę spotkania po tej informacji o Artecie

0

@ArterkHD ależ owszem, jeszcze jak

21

150 XD palnijcie sie w łeb tam w tym mediolanie

2

@AmigoBlancos Naokoło i o niczym jest ten twój wpis. Wystarczy zrozumieć że masz nie wychodzić z domu jak nie ma na to większej potrzeby, czyt. nie szlajać sie po galeriach handlowych albo po barach na browary

3

@tadzik447 roksa już nie działa podobno, kolega mówił

0

@DaPi jak w publicznym kiblu robisz to też manewrujesz tyłkiem przy zlewie?

0

@Encore no to się odezwę jak już będę w domu na spokojnie za jakieś dwie godzinki :P

0

@Encore właśnie się obawiam czy mi się po tygodniu albo dwóch nie znudzi i czy jest sens gitarę zawracać

0

@Encore strona? appka? Co ile kolejki? Kiedyś się grało w hattricka albo footballarena

4

@BarcaInfo nie żebym się czepiał, ale sam wielokrotnie podawałeś źle przetłumaczone niusy :D

2

@Barcelismo może koledze chodzi o to, że w sklepach niedługo już nic nie zostanie i ludzie będą w domu głodować :v

7

@Jordi10 najlepiej byłoby całkowicie wywalić te zasadę z golami na wyjeździe, ale wtedy będzie więcej dogrywek. Albo po prostu żeby w dogrywce każdy gol liczył się tak samo

1

@Barwindg No ja tam nigdy w życiu bym nie chciał już przez to przechodzić, sto razy maturę wolałbym napisać od nowa :P chociaż ja to się stresowałem tylko czekając na egzamin, jak już jechałem to na luzie

2

@Barwindg na pierwszym egzaminie jak powiedziałem egzaminatorowi, że wymusiłem ze stresu, to powiedział że stres to tylko wymysł ludzi żeby się usprawiedliwiać xD

6

@damiano996 Nie no ja rozumiem, że można być tępakiem ale myślałem że są jakieś granice. Pozdrawiam serdecznie

14

@damiano996 jak zwykle najwięcej pruje sie ten co najmniej wie xD zajęć nie ma już od jutra, ale masz możliwość zaprowadzić przez następne dwa dni dziecko do szkoły pod opiekę nauczycielom, żeby do poniedziałku zorganizować dla nich opiekę w domu.

0

@stone80 Wiadomo, że masę ludzi i tak to dotknie. Ale tu nie chodzi o to, tylko o tempo rozprzestrzeniania się tego wirusa, żeby służba zdrowia w miare możliwości wyrabiała. Ten wirus jest stosunkowo niegroźny, ale z podstawową opieką medyczną :)

1

@SuperPatsonFCB no na razie z tego co wiem to do 25 marca Mati zamknął (u mnie zamknęli do 1 kwietnia ale to decyzją rektora), czy to jeszcze przedłużą to sie okaże za te 2 tygodnie

7

@Avada Kedavra jak zamówi se srajtaśme do mieszkania to dopiero będzie niezręcznie, wyjdzie że ma taką srake że nie może z kibla wstać xD

20

@NGTRX przesrane

4

@Amigo_Blanco Paradoksalnie zamknięcie kościołów powinno być najbardziej w interesie duchownych, kto im potem będzie emeryturką na tace rzucał co tydzień jak ich wirus wykończy :V

5

@norbi77 Wikingowie

0

@BaRcA!FaN jak mawiał klasyk: nie zesraj sie

31

@Uukasz_93 Kuźniar chyba znowu se popił

4

@Colon Niech to po prostu przełożą, bo znając życie to ten ich system będzie bardziej dziurawy niż ser szwajcarski i i tak wybory będą nieważne

3

@barcafan9512 nikt nie twierdzi że dla starych ludzi ten wirus to wyrok, tylko że jest o wiele bardziej groźny, a ten przypadek nic w tej kwestii nie zmienia

31

@Rewolucja123 Adolf lubi to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?