@neutrealnykibic Przyjaciele. Na serio :) Nie dość że świetny serial to jeszcze operujący tak prostym, przystępnym i po prostu codziennym językiem że sama przyjemność się z niego uczyć. Sam obejrzałem wszystkie 10 sezonów z angielskimi napisami
@sendesara Żeby było jasne, ja nie miałem na myśli niewypałów transferowych jako takich, tylko transfery które w jakiś sposób zaprzeczają logice. Braithwaite się wpisuje do tego grona, ale równie dobrze może okazać się transferem pokroju Mathieu właśnie, czy nawet Paulinho (o którym zapomniałem), którzy koniec końców okazali się przydatni, niż niewypałem jak taki Douglas.
@sendesara No coś tam pograł, bramke strzelił w klasyku nawet, a i z wolnego mu sie udało. Co nie zmienia faktu że ten transfer był śmieszny od początku, choć jak mówisz i tak wiele lepszy niż reszta wymieniona wyżej :)
@PRINSU Tak, dokładnie tak samo. Tylko co 12 miesięcy musisz odnawiać ręcznie zniżke studencką (chyba max. 4 lata można łącznie) bo inaczej zacznie ci ściągać normalnie 20zł zamiast 10
@Danny Gaucho Aż mi przypomniałeś jak z kumplami z 10 lat temu robiliśmy 6godzinne sesje w Eurobusiness aż musieliśmy sobie sami dodrukować banknoty 10.000$ bo sie hajs w banku kończył
@PRINSU Wszystkie nie, na pewno remixów to tam nie znajdziesz, o muzykę elektroniczną czy jakiś trap też raczej ciężko. Chociaż osobiście już nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez Spotify (ew. jakiegoś odpowiednika w postaci np. Tidala). A premiery płyt na Spotify są w większości przypadków natychmiastowe, nawet szybciej niż fizyczne wersje na płytach do kupienia (w takim USA premiery albumów na spotify są najczęściej o północy ichniejszego czasu, a wiadomo że płytę kupisz w sklepie dopiero rano jak otworzą). A dostępność interesującej cie muzyki możesz sprawdzić na darmowej wersji przed zakupem premium ;)
@wojopancer jest wystarczający do oglądania, poza tym Play ci pewnie oferuje internet nie 60MB/s a "do 60 MB/s". Jak masz słaby zasięg to antena coś tam może pomóc, ale czy ci podwoi to raczej wątpie.
Tamto video musiałam z różnych powodów usunąć. Ale wrzucam nowe. Bo dalej uważam zachowanie @Polsport za obrzydliwe i uprzedmiotawiające kobiety. Nie wywalczę tu dużo, wiem, ale trudno. https://t.co/vM4Q1h7gZa">pic.twitter.com/vM4Q1h7gZa
@badej60 On może być alternatywą na 9, na pojedyncze mecze. Sam zainteresowany wielokrotnie sie wypowiadał że on nie jest środkowym napastnikiem. Skrzydłowym też nie jest, po co on jest w tym klubie to mnie nie pytaj. Hmm, brakuje mu wykończenia i nie podają mu piłek, to fantastycznie rokuje na następne mecze na tej pozycji, która opiera się na otrzymaniu podania i wykończeniu.
1
@Suzu to masz książeczke bez zdjęcia? xd
11
@kkbarca Może sam chciał, zintegrować sie z drużyną w samolocie czy coś :F
1
@eckov ale nie wyzywaj kolegi
2
@Chwytliwy no jak, przecież też jest czarny, nie wystarczy? xD
0
@SeeleyBooth Firmino już im sie znudził?
2
@Hiacynk kto świętuje, te wszystkie 3 osoby co tam komentują? :V
10
@marcin000019 https://pbs.twimg.com/media/Dt7CxZMXgAAViRw.jpg
10
@kewin No czyli do pobicia mu brakuje 16, bo musi mieć 41
0
@Pablopicasso27 szkoda że w tej formie nie był od dwóch lat
3
@neutrealnykibic Przyjaciele. Na serio :) Nie dość że świetny serial to jeszcze operujący tak prostym, przystępnym i po prostu codziennym językiem że sama przyjemność się z niego uczyć. Sam obejrzałem wszystkie 10 sezonów z angielskimi napisami
0
@Szenszej to chyba zapomniałeś dodać troche tego 3D :P
0
@Maniek9444 Zalando
2
@NGTRX w meczu Ajax-Getafe piłka była w grze przez 40 minut z 90 :)
2
@Bobo25 Ja to generalnie nigdy nie pamiętałem swojej pracy domowej, nawet tej sprzed dwóch dni xD
1
@sendesara Żeby było jasne, ja nie miałem na myśli niewypałów transferowych jako takich, tylko transfery które w jakiś sposób zaprzeczają logice. Braithwaite się wpisuje do tego grona, ale równie dobrze może okazać się transferem pokroju Mathieu właśnie, czy nawet Paulinho (o którym zapomniałem), którzy koniec końców okazali się przydatni, niż niewypałem jak taki Douglas.
0
@PRINSU Jak masz jakieś pytania jeszcze to pisz śmiało, ze Spotify korzystam nieprzerwanie od 6 lat :P
0
@sendesara No coś tam pograł, bramke strzelił w klasyku nawet, a i z wolnego mu sie udało. Co nie zmienia faktu że ten transfer był śmieszny od początku, choć jak mówisz i tak wiele lepszy niż reszta wymieniona wyżej :)
1
@qbsonFCBarca a jak chcesz nie drążyć tematu zaczynając kolejną dyskusje na ten temat? :P
1
@PRINSU Tak, dokładnie tak samo. Tylko co 12 miesięcy musisz odnawiać ręcznie zniżke studencką (chyba max. 4 lata można łącznie) bo inaczej zacznie ci ściągać normalnie 20zł zamiast 10
1
@JacekM No to zapytaj się i sie pochwal co ci tam powiedziała
1
@msmsms Po Mathieuach, Boatengach, Murillach, Douglasach powinieneś już przywyknąć
0
@kerouac Dalej mija kilka godzin zanim sie zaktualizuje? Z wiadomych tutaj wszystkim przyczyn nie moge tego sprawdzić osobiście
3
@Danny Gaucho Aż mi przypomniałeś jak z kumplami z 10 lat temu robiliśmy 6godzinne sesje w Eurobusiness aż musieliśmy sobie sami dodrukować banknoty 10.000$ bo sie hajs w banku kończył
1
@PRINSU Wszystkie nie, na pewno remixów to tam nie znajdziesz, o muzykę elektroniczną czy jakiś trap też raczej ciężko. Chociaż osobiście już nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez Spotify (ew. jakiegoś odpowiednika w postaci np. Tidala). A premiery płyt na Spotify są w większości przypadków natychmiastowe, nawet szybciej niż fizyczne wersje na płytach do kupienia (w takim USA premiery albumów na spotify są najczęściej o północy ichniejszego czasu, a wiadomo że płytę kupisz w sklepie dopiero rano jak otworzą).
A dostępność interesującej cie muzyki możesz sprawdzić na darmowej wersji przed zakupem premium ;)
0
@wojopancer jest wystarczający do oglądania, poza tym Play ci pewnie oferuje internet nie 60MB/s a "do 60 MB/s". Jak masz słaby zasięg to antena coś tam może pomóc, ale czy ci podwoi to raczej wątpie.
0
@Mario96w No ma niejednokrotnie, ale woli wejść między pięciu rywali sam
0
@Jakchcesz tylko przydałoby sie żeby jeszcze chciał ją oddać
3
@jacob345
130
A na twitterze feministki mają atak wścieklizny, bo Michał Pol porównał pączki do jędrnych piersi młodej kobiety xD
0
@badej60 On może być alternatywą na 9, na pojedyncze mecze. Sam zainteresowany wielokrotnie sie wypowiadał że on nie jest środkowym napastnikiem. Skrzydłowym też nie jest, po co on jest w tym klubie to mnie nie pytaj.
Hmm, brakuje mu wykończenia i nie podają mu piłek, to fantastycznie rokuje na następne mecze na tej pozycji, która opiera się na otrzymaniu podania i wykończeniu.